Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Istju


Istju
senior tag

Használtam már. Annyira nem gyere be. Én alapból linux felhasználó vagyok. Ez valamikor a windows agyréme volt, hogy pakoljuk teli az asztalt. Az asztalom alapból legyen üres, oda , csak olyan dolgokat teszek ki, ami épp kell. Ha meg épp progikat akarok keresni, akkor nyitok valami menü alkalmazást. Ez olyan , mint a 3in1 kávé, kávénak gyenge teának erős. De leginkább gyomormozgató.

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#2) gamegod válasza Istju (#1) üzenetére


gamegod
senior tag

Mappázni lehet :) másik launcher-t is lehet felrakni :) nálam emiatt azért nem esik ki egy rom a pixisből, ha stabil és akku idője is tetszetős :)

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#3) Dominó85 válasza Istju (#1) üzenetére


Dominó85
veterán

Felraksz egy másik Launchert, hű de megerőltető dolog... :U

* Péter - 06302461862 *

(#4) Istju válasza Dominó85 (#3) üzenetére


Istju
senior tag

Az android önmagában elég jól testreszabható. Egy ilyesmi irányvonal a miui is. Nekem ez annyira nem jön be. Az akkuidő pedig jobb emiui -nál. Ez az én saját véleményem. A miui android honlapjáról letöltve már a béta verziót is teszteltem élesben, sőt már a kínai miui honlapról is magyarítottam+ teszteltem a stabil verziókat. Nekem a papné.... Viszont szívesen látnék a telómon egy cyanogenmod kitkat romot.

[ Szerkesztve ]

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#5) gamegod válasza Istju (#4) üzenetére


gamegod
senior tag

:) na látod, kitkat-ot én is várom!

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#6) Dominó85 válasza gamegod (#5) üzenetére


Dominó85
veterán

A KitKat-ot és a Cyanogent is várom. :DDD

* Péter - 06302461862 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.