Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamegod


gamegod
senior tag

Antutu

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#2) gamegod


gamegod
senior tag

1. hiba: a gyari radio app fczik
Erdekes hogy a telefont ha nem aktivan hasznalod akkor is ayert merulget, este 11 es hajnali 4 kozott olyan 6-7% lehet erdemes lenne olyankor repulo gep mod vagy a kikapcs. Az akku idot olyan egy, masfel napra saccolnam kb. Udv mindenkinek

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#3) kano válasza gamegod (#2) üzenetére


kano
nagyúr

Valami fut a háttérben éjszaka és ezért merül ennyit talán?
Próbáld meg a rádió app cache-ét törölni, hátha...
Egy jó működő VIBE romot kellene rá találni. A régebbieket (spanyol fórumon) kipróbáltam, de nem működnek stabilan.
A ruszkik egyébként folyamatosan frissítik a LEWA-t. ;) :K :C

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4) gamegod válasza kano (#3) üzenetére


gamegod
senior tag

most visszatertem a johndoe romra mert nem volt allapot hogy a zsebembe jobban merult mint hasznalat kozben :) lehet csak valami fut a hatterben, nemtudom. Viszont ma akkor a miui is sorra kerul

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#5) kano válasza gamegod (#4) üzenetére


kano
nagyúr

Na akkor mégsem az igazi....
De a MIUI is zabálta korábban és ráadásul fagyott is, reméljük már nem teszi.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#6) dragon1993


dragon1993
őstag

Lewa romok még mindig üzengetnek a kínai szervereknek háttérben?

(#7) gamegod válasza kano (#5) üzenetére


gamegod
senior tag

Nem az igazi, de tetszetős!
Ja és a kérdésre hogy küld e infokat, nem igazán tudom a választ

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#8) gamegod válasza kano (#5) üzenetére


gamegod
senior tag

Most nézegettem az egyik Vibe romot kinai fórumon, jókat írnak róla, stabilnak mondják, szerintem lett frissítve

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#9) vadkörte válasza gamegod (#4) üzenetére


vadkörte
addikt

A felület érdekes egyvelege a Huawei féle EmotionUI-nak és a Xiaomi féle MIUI-nak.
Sajnálom, hogy nem jött be, kiváncsi lettem volna milyen a mindennapokban.

Én már lassan fél éve a 3.12.22-es - sajnos senki sem készít frissítést... :( - v5-ös MIUI-t használom a G700-on. Előtte a v142-es gyári ROM-ot az EmotionUI-jal. tetszett az is, de a MIUI más. Nagyon más. Eleinte furcsa volt meg nyakatekert, de tele van olyan apróságokkal, amiket eddig külső app-okkal kellett megoldani.

A maradék kínai vackokat - keyboard, Baidu, AliPay, stb... - szépen sorban kivágtam. Csak free, vagy vásárolt app-okat használok rajt. Az üzemidővel elégedett vagyok, 2-3 nap össze szokott jönni. Néha 1-1 FC becsúszott, viszont nem rendszerprogramtól. Alapból elég stabil.

Üdv. V. Körte

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.