Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) IldiH


IldiH
aktív tag

Sziasztok!

Hazai beszerzésű Honor 3C, nem rootolt (Android 4.2.2) telefonnal jártam úgy, hogy másik telefon OTG-jén keresztül akartam videókat áttölteni. Nem sikerült USB csatlakozást kicsikarnom belőle, elindult a csatlakozás, majd minden üzenet nélkül egyszerűen nem csatlakozott (ugyanígy nem ment médiatárként sem). Ami talán számít, hogy közben a gclick.apk folyton beindult az értesítési sávban.
Majd feladtam a próbálkozást. Ezután viszont eltűnt néhány kép, teljesen randomszerűen több mappából is. Csak egy üres kocka látszik, rátapizva betöltési hibát ír (akár galériába, akár a guglis fotóban, akár filekezelőben nézem).
Próbáltam szgépre letölteni (nem volt egyszerű csatlakozásra bírnom), de itt is sérültnek látszanak.
A csatlakozás közben ugyanazt játszotta el, mint az OTG-snél, folyton feljött a gclick app és leállt a csatlakozás. Ez csak akkor szűnt meg, amikor kihúztam a gombot és töröltem az alkalmazást. + közben folyton azt írta ki a telefon, hogy nincs kiválasztva kép.

Hogyan lehet visszaállítani a sérült képeket? Miért nem lehet OTG-s telefonhoz csatlakoztatni, mi lehet a hiba?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.