Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bkiky01


bkiky01
senior tag

Először is Köszönöm a mini tesztet..;) Ascend P6 tulaj voltam megjelenésétől fogva, de mivel lett még egy előfizum megváltam tőle és azóta keresem milyen dual sim-eset vegyek..
Kb három telefon van, amire váltanék, de valahogy mintha elfugult lennék a Huawei-el, valszeg a stabil rendszer és a tényleg használható telefon miatt.
A másik alternatíva a Xiaomi Hongmi (negatívum talán az 1gb ram) és az Inew V3(már hallottam róla olyant, hogy 4 féle kamerával szerelt, ki kell fogni..félő a gps..), de valahogy sokat nyom a latt-ba a 2gb ram és maga a Huawei Brand! Sztem a 7-en eldöntöm.. Még 1x grat! Szép Munka! :)) :))

(#2) gamegod válasza bkiky01 (#1) üzenetére


gamegod
senior tag

Köszi szépen! :) Szerintem megéri jobban átgondolni, én is rágtam magam rajta eleget, de remek választás lett a Honor 3c :)

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#3) citkar


citkar
addikt

Nagyszerű, ennek sokan fognak örülni szerintem.
Nem olcsó, de jó kis telefon, és végül is megfizethető.

(#4) SlayerPrince


SlayerPrince
tag

Sokat gondolkodtam rajta, végül a Xiaomi Hongmi mellett döntöttem, és hát nem bántam meg, zseniális készülék az is :D

(#5) citkar válasza SlayerPrince (#4) üzenetére


citkar
addikt

Úgy van, az is nagyszerű, de hát kinek mi :)

(#6) gamegod válasza citkar (#5) üzenetére


gamegod
senior tag

Remek választás a 3c a maga árkategóriájában, eléggé best buy készülék

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#7) kano válasza gamegod (#6) üzenetére


kano
nagyúr

Én is így gondolom, kedves új tulaj. :R :C
Amikor elküldtem neked a telót, akkor csináltam egy hard resetet rajta és lehet, hogy ilyenkor csak az alap romot hagyja rajta, a John Doe update-et nem. :R
Egyébként nekem 4-5 napig is kibírta finom használattal.
Lehet, hogy a mostani Hongmi 1S WCDMA után ismét egy Honor 3C lesz az igazi.
Nekem is nagyon bejön ez a telefon.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8) gamegod válasza kano (#7) üzenetére


gamegod
senior tag

lehet ezért hiányoltam, de az update segített :D és még egyszer köszönöm! Már a tok is lassan megfog rá érkezni :)

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#9) kano válasza kano (#7) üzenetére


kano
nagyúr

És még ami hatalmas előnye a telefonnak, hogy nagyon jó a hangminősége és elég hangos is (mind a beszédhangja, mind pedig a csörgése).
Be kell vallani, hogy a Hongminak rosszabb a hangminősége mint a Honor 3C-nek.

Milyen tokot rendeltél? És honnan?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10) gamegod válasza kano (#9) üzenetére


gamegod
senior tag

[link] a célra tökéletes :)

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#11) kano válasza gamegod (#10) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, viszont b@romira drága. :K
Szerintem nekem is lesz még ilyen telefonom. :K :C :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12) gamegod válasza kano (#11) üzenetére


gamegod
senior tag

igen sajna elég drága, de védeni kell ezt a tepsit :) túl szép ahhoz hogy baja legyen :D

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#13) Cyborg


Cyborg
őstag

Üzemidőről, kijelző használatról esetleg majd egy-két printscreent feltehetnél.

Köszi

(#14) citkar válasza gamegod (#6) üzenetére


citkar
addikt

A SoC nem a legtempósabb, de a memória talán kicsit kárpótol és persze az is igaz, hogy lehet ki sem használja sok ember a nagyobb teljesítményű hardware-t, így bőven 200 USD alatt valóban jó vétel, ha a minőségre is akarunk adni (és hát miért ne akarnánk :) ).

(#15) kano válasza Cyborg (#13) üzenetére


kano
nagyúr

Ha 2G-t használsz, akkor nekem 5 óra körüli kijelzőidővel bírta kb. 5 napig (természetesen nem volt extrém használat).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#16) Cyborg válasza kano (#15) üzenetére


Cyborg
őstag

Amennyiben nem használsz semmiféle repcsis-kikapcsolós trükköt éjszakánként, úgy az igen jónak mondható.

(#17) kano válasza Cyborg (#16) üzenetére


kano
nagyúr

Én is és a telcsi is megy aludni éjfél körül (kikapcs). :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#18) bkiky01 válasza SlayerPrince (#4) üzenetére


bkiky01
senior tag

Én is a Snapdragon verzióval szemezek, de kicsit megingat az 1 giga ram, ezért lesz Honor 3C.

(#19) gamegod válasza Cyborg (#16) üzenetére


gamegod
senior tag

ma este felnyomatom 100%-ra a telefont aztán akkor nyomatunk egy átlagos használatot print screennel, vagy a következő héten ahogy időm majd engedi mutatok dolgokat

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#20) Cyborg válasza bkiky01 (#18) üzenetére


Cyborg
őstag

Mi a bajod az 1GB Rammal?
Nekem 1GB RAM van a HONOR 2-be, vagyis csak 700MB, mert a többi a rendszer, és még így is 200-300 MB mindig szabad.

gamegod :R

[ Szerkesztve ]

(#21) kano válasza bkiky01 (#18) üzenetére


kano
nagyúr

Én adtam el a kollégának ezt a Honor 3C-t és most egy Hongmi 1S-em van.
Nekem a Honor 3C jobban bejön. Lassabb mint a Hongmi, de akkor is jobb.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#22) gamegod válasza kano (#21) üzenetére


gamegod
senior tag

"lassabb" :D azért még így is bőven gyors a Honor 3C

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#23) kano válasza gamegod (#22) üzenetére


kano
nagyúr

:K :R
Csak egy igazán tökéletes rom kellene hozzá, bár így is kb. 95%-os ez a John Doe szerintem.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#24) bkiky01 válasza kano (#21) üzenetére


bkiky01
senior tag

Miben tartod jobbnak, mert tényleg a két teló közt vacilálok..? ;)

(#25) kano válasza bkiky01 (#24) üzenetére


kano
nagyúr

- Sokkal szebb mint a Hongmi.
- Tovább bírja az akksija (de mondjuk még a Hongmi 1S-ről annyira nem nyilatkoznék). Az az 5 nap nálam nagyon szuper.
- 5" a Hongmi 4,7" helyett azonos méretben.
- Sokkal, de tényleg sokkal jobb hangminőség (mind a hívott, mind a hívó oldalon).
Úgy elsőre ennyi...
Ha gondolod még kérdezz.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#26) klogw


klogw
aktív tag

Sokáig szemeztem ezzel a készülékkel, végül mégis leszorult a listám éléről. Nem lesz hozzá android frissítés, annyira a kamerájától sem vagyok elájulva, mégis a márkanévért megkérik az árát. Úgy gondolom ár/érték tekintetben van jobb vétel is a kínából rendelős telefonok között.

[ Szerkesztve ]

(#27) kano válasza klogw (#26) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem a színei nagyon tetszenek. Melyik a jobb vétel?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#28) klogw válasza kano (#27) üzenetére


klogw
aktív tag

Pl. a Lenovo s660-as előzte meg és pl egy Hongmi 1S-sel vagy Coolpad F1-gyel is jelenleg holtversenyben van - de persze ez abszolút magánvélemény.

(#29) kano válasza klogw (#28) üzenetére


kano
nagyúr

Az a baj, hogy:
- Lenovo S660: gyenge a kijező felbontása és 4,7" az 5" helyett.
- Coolpad F1 - érdekes lehet. :), de nem tudom, hogy milyen és mennyi rom van rá.

Most nekem Hongmi 1S-em van és a fényképezője messze gyengébb az 1S-nek szerintem. Az 1S-nek éppen a legfontosabb a gyengéje, színek fakók és a dinamikája gyenge. De ez megint csak SZERINTEM. Ha nekem fényképezésre kellene, akkor biztosan nem tartanám meg az 1S-t, de az is igaz, hogy az 1S röccenésmentes.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30) kano válasza kano (#29) üzenetére


kano
nagyúr

És, ha jól látom akkor a Coolpad F1 nem támogatja a WCDMA-t (akkor ez ki is esett). :(

Szerk.: Látom, hogy van WCDMA verziója is. :C

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#31) bkiky01 válasza kano (#29) üzenetére


bkiky01
senior tag

S660, nem hiszem, hogy jobb vétel lenne, az 1S-ről meg már írtak..Kinek a pap, kinek a paplan.. :))

(#32) klogw válasza kano (#29) üzenetére


klogw
aktív tag

Nekem az a 0.3col nem sokat számít és a qHD is elegendő számomra, viszont tetszik a nagyobb aksi. Ellenben valószínű, hogy a kamerája nem valami fényes az s660nak, de igazán jó fotóminőséget inkább csak egy kategóriával fentebbi telefonokban láttam eddig.

(#33) Cyborg válasza klogw (#32) üzenetére


Cyborg
őstag

+1

Kollega G610S-e qHd 5", és teljesen jó, mondom ezt még úgy is, hogy mellérakom az én Honor2-met 4,5" HD Retina kijelzővel.
Ezért tetszik nekem is az S660, mert a szemnek teljesen elég a qHD is ekkore méretben, viszont a rendszer is simán elboldogul vele, meg az akksi idő is pazar lehet.

(#34) kano válasza klogw (#32) üzenetére


kano
nagyúr

Éppen most kaptam egy levelet a kedvenc kínai shopomtól, hogy akcióban van a Honor 3C 2GB. :C
Nekem bejött ez a teló.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#35) klogw válasza kano (#34) üzenetére


klogw
aktív tag

Na és honnan? :)
Az első 3ban nekem is benne van.

(#36) Cyborg válasza klogw (#35) üzenetére


Cyborg
őstag

Ugyanaz a 3 teló között vívódunk.
Az S660 jó lehet, a Honor 3C biztos, hogy jó, mert tudom, a Coolpadot meg szeretném, ha jó lenne:)
...de valszeg nem merem bevállalni, uh S660 és Honor 3C között lesz a döntés.

(#37) klogw válasza Cyborg (#36) üzenetére


klogw
aktív tag

:) Várom, hogy hungobungo mongyon valamit a coolpadről.

(#38) Cyborg válasza klogw (#37) üzenetére


Cyborg
őstag

Azt írta Nekem, hogy hétvégén ráfekszik a témára:)

...küldtem egy privátot is Neked.

(#39) kano válasza klogw (#37) üzenetére


kano
nagyúr

Írtam én is hungabungonak, hogy szerinte milyen a teló.
www.flosmall.com-on most 177$ a 3C 2GB, ingyenes DHL-el.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#40) Cyborg válasza kano (#39) üzenetére


Cyborg
őstag

...az akkor lesz olyan 225USD, mire ideér.

(#41) Cyborg válasza kano (#39) üzenetére


Cyborg
őstag

...és amúgy mit írt rá, milyen?

(#42) kano válasza Cyborg (#41) üzenetére


kano
nagyúr

Nem válaszolt még.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43) origie


origie
csendes tag

Szia(sztok) !

Találtam egy full-os ROM-ot !
részletek itt :
http://logout.hu/tema/re_bemutatkozott_a_honor_3x_es_3c/hsz_116-116.html

üdv: Origie

[ Szerkesztve ]

üdv. Origie

(#44) somé


somé
őstag

Nálam ez a telefon ott bukott ki - annak ellenére, hogy az összes kínai közül ezt vettem volna leginkább -, hogy a kijelzőnek semmiféle karcállósága nincs. Hozzátenném, hogy a GG-os S3-ason is fóliát használok. :)

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#45) gamegod válasza somé (#44) üzenetére


gamegod
senior tag

Gorilla Glass 2 van rajta, tudtommal

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#46) somé válasza gamegod (#45) üzenetére


somé
őstag

Szerintem rosszul tudod. :U

[ Szerkesztve ]

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#47) gamegod válasza somé (#46) üzenetére


gamegod
senior tag

Igazad van, de aki tud vigyazni ra annak ez nem gond, mint pl en :) a tokkal vedeni fogom megjobban, illetve van rajta folia :)

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#48) bkiky01 válasza gamegod (#47) üzenetére


bkiky01
senior tag

Akkor meg nem gáz, másban sztem per-pill best buy..

(#49) Old Gyfland


Old Gyfland
tag

[L:/dl/upc/2014-05/19/417170_sjcjbcgh54maisnt_screenshot_2014-05-19-06-36-59.jpg](IMG:/dl/upc/2014-05/19/417170_sjcjbcgh54maisnt_screenshot_2014-05-19-06-36-59.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Ennyire bírja az akksi. Kb 75%-os fényerővel. Repülőgépes üzemmód és kikapcsolás nélkül.[/L]

[ Szerkesztve ]

(#50) kano válasza Old Gyfland (#49) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem repülőgépes üzemmóddal és 3G nélkül elment 5 napot is. :)
Bírtam ezt a telót. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.