Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ez nagyon nagy :C Meg fogom venni, az biztos. Aztán, ha lenne is kifejleszthető DRM, csak az eladások csökkennének ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) Cythyel


Cythyel
senior tag

Tetszik a fejlesztők hozzá állása XD
8$ nem is sok egy jó mókázós játékért. Az ilyet valszeg többször előveszik az emberek mint sok AAA-s címet.

(#3) Televan74


Televan74
nagyúr

Amikor a fagyi visszanyal! :))

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) #51736960


#51736960
törölt tag

8 dollárért nem is csoda, hogy alig vették, ennyi pénzért már normális játékot lehet vásárolni...

(#5) ldave válasza #51736960 (#4) üzenetére


ldave
félisten

És akkor ez elég indok a kalózkodásra? Ha nem értek egyet egy játék árával, akkor az a megoldás, hogy letöltöm vagy pedig az, hogy akkor nem játszom vele?

Amúgy ezzel nem játszottam, de ez eredeti Game Dev Story nagyon jó kis játék volt a maga idejében, bőven megérte az árát.

A Slime draws near! Command?

(#6) anulu válasza ldave (#5) üzenetére


anulu
félisten

letöltöm, megnézerm, ha tetszik és egyet értek az árával, akkor megveszem, egyébként shift+del. demo (ha van egyáltalán), akkor úgy van vágva, hogy minden csili-vili benne. nem hiszek nekik.
a legkorrektebb a Burnout Paradise volt. 60 percig játszhattál a fullos játékkal.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) #51736960 válasza ldave (#5) üzenetére


#51736960
törölt tag

sok olyan játék van, amiből ha van "ingyenes" verzió, akkor kipróbálom, ha nincs, akkor meg elfelejtem, de megvenni semmiképp nem fogom.
egyébként én extrém módon elővigyázatos vagyok, ha pénzt adok játékért, ennek ellenére több olyan vásárlásom is volt mostanában, amit nagyon megbántam, de eladni meg nem tudom őket, mivel acc-hoz kötöttek...

ez a konkrét játék meg, amiről szó van, bevallom h nem játszottam még vele, de így első ránézésre messze nem éri meg, amit kérnek érte szerintem.

(#8) sto1911 válasza #51736960 (#7) üzenetére


sto1911
veterán

8 dollarrol van szo, mennyit er meg szerinted?

(#9) ldave válasza sto1911 (#8) üzenetére


ldave
félisten

Akinek nem tetszik a stílus, annak gondolom semennyit :) Számomra a CoD/BF/stb nem ér meg 50-60 $-árt, másnak meg igen.

A Slime draws near! Command?

(#10) XuChi válasza #51736960 (#7) üzenetére


XuChi
addikt

Inkább fizetek ezért a játékért akár még 16$ is minthogy 1$ adjak egy selejtes cod részéert vagy l4d-ért!!!!

(#11) sto1911 válasza ldave (#9) üzenetére


sto1911
veterán

Rossz valaszra nyomtam, erre akartam:

#4: 8 dollárért nem is csoda, hogy alig vették, ennyi pénzért már normális játékot lehet vásárolni...

Szoval nem azt mondja, h neki nem jon be a stilus, hanem 8 dollarert normalis jatekot venni :DD

(#12) peterszky válasza #51736960 (#4) üzenetére


peterszky
őstag

Nincs 2000 Ft, nyilván lehet ezért bármilyen más játékot venni, de azért soknak egyáltalán nem mondanám.

A védelem és terjesztés pedig zseniális ötlet volt :)

What else you gonna do on a Saturday?

(#13) n@p@lm válasza XuChi (#10) üzenetére


n@p@lm
őstag

75 % offban megkapod a l4d-et 3,5 dollárért.
annyit csak megér....

(#14) Low Noise


Low Noise
senior tag

Ez tényleg vicces :DD

(#15) Mister_X válasza n@p@lm (#13) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Dollár? Hol élsz te? :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16) n@p@lm válasza Mister_X (#15) üzenetére


n@p@lm
őstag

vpn?

(#17) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Elég szemtelen Game Dev Story koppintás ez a játék. Ráadásul jóval tobbe is kerul.

(#18) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Ez jó :D

(#19) Mister_X válasza n@p@lm (#16) üzenetére


Mister_X
nagyúr

tiltott

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20) n@p@lm válasza Mister_X (#19) üzenetére


n@p@lm
őstag

tiltott, tiltott, de mint lehetőség ott van.
én nem alkalmazom, de nem lenne lelkiismeret furdalásom ha..., fizettem a termékért, nyugodtan hajtom álomra a fejemet.
erről volt szó.

(#21) XuChi válasza n@p@lm (#13) üzenetére


XuChi
addikt

Az a szar l4d még akkor sem kellene ha fizetnének érte hogy játszak vele. UTÁLOM!!!

(#22) Mister_X válasza XuChi (#21) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tehát, ha neked nem tetszik valami, akkor az szar. Oké...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#23) XuChi válasza Mister_X (#22) üzenetére


XuChi
addikt

:C :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.