Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Ebben az árkategóriában van magyar mechanikus, háttérvilágítással?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#2) Wombath válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Ozone Strike Pro és a Tesoro Excalibur is ilyen, ha 30 még belefér.

(#3) Jim Tonic válasza Wombath (#2) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Köszönöm szépen a választ! Belefér, persze. Tesoroból ez már az új széria? Mert ott arra vártam.
Kettőből melyiket vennéd? :)

szerk.: közben rájöttem, hogy nekem MX red lenne a megfelelő, az meg nem lesz Ozone-ból. :U

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#4) Tidus


Tidus
addikt

Ennek a billentyűzetnek igénytelen a kivitele. Én Asus Cerberus Mech RGB-t használok. Az Asust meg sem közelíti, de még az MKII-őt sem. Ha már valaki ebben a kategóriában érdeklődik.

(#5) Legyes válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


Legyes
tag

Nekem Cougar van, de kissé csalódás. :( ( itt olvashatod az alján miért)

-=LeGyEs=-

(#6) Dtomka válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


Dtomka
veterán

Igen van, Giga K85
Én erre várok, de mindenhol csak angolt árulnak.

(#7) Doblós


Doblós
aktív tag

Nekem Asus Echelon van,teljesen meg vagyok vele elégedve,hátha még találni valahol

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#8) Jim Tonic válasza Dtomka (#6) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Na, ez tetszetős. És van belőle Kailh Red. Standard keycap van ezen? Mert legfeljebb vesz az ember egy szettet.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#9) Dtomka válasza Jim Tonic (#8) üzenetére


Dtomka
veterán

Miket kérdezel :)
Nemtudom, nem vagyok nagy bill guru. A jelenlegit (genius kb265) váltanám már le.

Amúgy ez a Gamidas is tetszik, de nincs magyar kiosztás, így off.

(#10) Hg3X


Hg3X
tag

Nekem alapvetően bejön, bár el tudom képzelni, hogy az a 2 makró tényleg kevés, illetve ez a zöldes szín is egy kicsit fura. Lehet élőben jobban bejönne.

Jeff who??

(#11) bigmasterg válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


bigmasterg
addikt

CoolerMaster-ekhez lehet kapni gyári magyar keycap szettet.

[ Szerkesztve ]

(#12) Jim Tonic válasza bigmasterg (#11) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Na, ez is király infó. Köszi!

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#13) zsolti1debre


zsolti1debre
tag

teccik

(#14) troviko


troviko
senior tag

Fujj, vezetékes, fujj.

https://www.oldtech.hu/

(#15) I válasza Legyes (#5) üzenetére


I
tag

Nekem is az van, olvastam a leírásodat, és nem egészen úgy van, ahogy írod. Ugyanis a New/Edit opció alatt egyszerre ki lehet jelölni több gombot is, akár az egészet is, valamint a Color controlnál van a lélegző mód kapcsoló is, szóval nem kell minden egyes gombot külön programozni...

Have a nice day!

(#16) KFORboy


KFORboy
senior tag

Ugyan olyan szar a billentyűzetük mint az egerük... csak ott még a szenzort is titkolják, olyan gagyi...

Túlárazott, nulla tervezési hátterű, csak csinálták ezt is ahogy esik úgy puffan kategóriában és silány anyaghasználat.

Megint egy kínai kisipar aki próbál több lenni mint ami (árban legalábbis...)
Komolytalan gány márka ! Ceruzát nem vennék tőlük ! :N

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#17) pengwin válasza Tidus (#4) üzenetére


pengwin
addikt

Igen, csak a tiéd majdnem kétszer annyiba kerül, mint ez a Gamdias.
Az i7 is jobb az i3-nál, csak teljesen értelmetlen az összehasonlítás. :P
A Cerberus MKII meg nem is értem, hogyan került szóba mechanikus billentyűzetekkel kapcsolatban... nagyon ASUS-színű szemüveg kell ahhoz, hogy olyat vegyen valaki 20 ezer fölött.

(#11) bigmasterg
Az nem teljes kupakszett, csak az UK kiosztást lehet vele magyarra átállítani. Csak az UK-től különböző feliratú gombok vannak benne (ékezetek, számsor, Í, Z, Y, stb.).

(#12) Jim Tonic
Csak a CM saját billentyűzeteivel jó azt a kiegészítő kupakszettet használni. Ha mással használod, akkor eltérő lesz a billetnyűk színe és a felirat stílusa.

(#16) KFORboy
Köszönjük hozzászólását, véleménye fontos számunkra! ;]

Nekem az jött le a hozzászólásodból, hogy volt velük személyes rossz tapasztalatod, úgyhogy haragszol rájuk és minden termékük csak rossz lehet.
Ha meg tényleg van tapasztalatod vele, akkor nem lehetett volna kicsit szakmaibban leírni, hogy miért rossz?

Egyébként meg tisztázzuk: ezek se gyártanak semmit, csak a kínai iparosmunkát szitázzák.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#18) KFORboy válasza pengwin (#17) üzenetére


KFORboy
senior tag

Bőven eleget írtam.

Igen, mellé lehet még csapni amit elfelejtettem, hogy tulajdonképpen csak átcsomagolják és más néven eladják a kínaiak a másik kínai cuccot jelentősen többért, ugyan olyan support, garanciális háttérrel, azaz semmivel.

Nyugodtan lehet ebayről is venni a "noname" variánst...
Már akinek van lelkiereje egy amúgy mindennapi használatban lévő eszköz ilyen-olyan mindig felmerülő problémáival bosszantani önmagát.

Nem vagyok híve adott márkák istenítésében vagy lehordásában, minden nagy gyártónál vannak készülékek azon belül típusok amik szarok, mások meg kiemelkedően jók... de mostanra tényleg megértük, hogy jön a sehonnani pingpong dzsunka csíkszemű a nulla múltú cégével amit bejegyeztetett 5 éve és az már mekkora szakmai háttér, közben még mindig tejfölös dobozból fröccsentenek, fejed méretű sorlyákkal és vas dekli súlyokat ragasztanak a belsejébe, hogy a júzert azt higgye van is benne tartalom, közben egy PCB gépsorra nem futotta belefektetni és a kicsi ZSÁRGA mégkissebb gyerekek forrasztgatják fel a kukázott SMD komponenseket amik úgy néznek ki végül mint az ökörhugyozás, már ha forrasztás tartós lett és nem hullik róla mint a cseresznye nyár közepén...

Közben persze tartják a markukat arra, hogy milyen szépen átírták rá a saját nevük, azaz a semmire és van jobb áron, jobb minőségű vetélytársa a "terméknek" valódi nagy múltra visszanyúló márkától, valós háttérrel és bőszen kevesebb beleszaromsággal a fentebbi amatőr balfékségekre.

Kicsit olyan mint az Asia Center, lassan mindent ugyan annyiért veszel alkuval is mint bármelyik plázában, csak még mindig hamisítványt/szart, blokk és garancia nélkül, ha meg nem jó akkor menjél el.
Rízszabáló elvtársak kicsit magasan horják az orrukat mióta kiszabadultak a bádogtető alól a Józsefvárosi piacról...

Elég részletes volt...?

Semmi újdonság nincs abban amit írtam, talán neked is feltűnt, hogy az oldalnak nincs pénze és amiből csak lehet annak kedveznek, hogy legyen.

Hol egy simlis kiemelt hirdető - vásárló problémájával látványosan nem foglalkoznak, hol támogató, előfizető írogathat azt amit kénye kedve fórumra, következmények nélkül, hol 1-2 szponzorált cikk...

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#19) Piftuka válasza pengwin (#17) üzenetére


Piftuka
veterán

"Egyébként meg tisztázzuk: ezek se gyártanak semmit, csak a kínai iparosmunkát szitázzák."

De miért ilyen néven? :P

Erről a márkáról nekem egyszerre jut eszembe a "bukott diák", Gyenesdiás, és Bartolomeu Dias... :)

"Aquila non captat muscas."

(#20) Tidus válasza pengwin (#17) üzenetére


Tidus
addikt

Nekem nincs szemüvegem de Asus Cerberus Mech RGB-t vettem, 40-ért.
70millió leütés/bill.
Ha Asus szemüveg, akkor mondjál jobbat.

(#21) hemaka


hemaka
nagyúr

Martogatott gombok, pfej..

(#22) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Hát..
Sok randa dolgot láttam már az életemben, de a top 5-ben ez simán benne van.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#23) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

Nem tudom, nekem tetszik. De inkább nem. 25ezer egy (nevenincs) klaviért?? 2008 óta nyúzom az alap fekete Labtec-et és neki azóta sincs semmi baja. Pedig ha mesélni tudna... Ha ez megdöglik, keresek egy ős Microsoft vagy Lenovo/IBM billentyűzetet a piacon, azzal biztosan meglesz a következő tíz év is.

[iTX-or-GtfO!]

(#24) Kanczy válasza Dtomka (#6) üzenetére


Kanczy
veterán

Nekem épp szervízben van. Tavaly elcsíptem egy jó áron (23k), de sajnos elromlott, és most sehol nem kapható... :(

Levásárlás lesz belőle, úgyhogy keresem az utódját.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.