Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Hurrá!

(#2) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

Óriási, ...ez is megkapja azt a használhatatlan szenzort mint amint az S5 ;]

(#3) UFC válasza Dr.Anonymus (#2) üzenetére


UFC
aktív tag

Főleg hogy az Apple már rég bejelentette hogy az iPadek is kapnak most ez is kap :)

De hátha csiszolnak rajta.

(#4) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Remelem olyan nevetseges lesz mint a telefoné!! Nagyon jokat nevetek ezeken a masolas probakon:)

(#5) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Egész életemben éreztem, hogy valami hiányzik a táblagépekből. Most már megvilágosodtam... :) ;]

Minden szavam magánvélemény!

(#6) gghrtz


gghrtz
őstag

Varom a kovetkezo apple kontra samsung pert mar.

(#7) Forest48 válasza gghrtz (#6) üzenetére


Forest48
aktív tag

Ez tényleg hiánypótló. A telefonokban pár év múlva még talán lesz is valami haszna, de azt elég nevetségesnek tartanám ha vásárlásnál előkapnék egy 10"-os gépet h én pedig ezzel fogok fizetni, mert túristaként tudom h sokkal menőbb a táblagép 2mpx-es kamerájával fotózni a tájat, mint a zsebemben lapuló "aprócska" pl 20.7mpx-essel. Juhééé, kell a népnek.

Bocs, nem válasz akart lenni :).
De akkor már arra is reagálok, hogy úgyis mindkettő profitál egy ilyen perből

[ Szerkesztve ]

(#8) merkucyo válasza Dr.Anonymus (#2) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Tökéletesen működik amugy az a használhatatlan szenzor ;)

[ Szerkesztve ]

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#9) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Ez a szenzor meg se közelíti se kényelmi szempontból, se használhatóságilag az Apple Touch ID-ját. Az egyik egy ősrégi technika átültetése telefonba (nagyon nem oda való), a másik egy újdonság, amit eddig nem nagyon láthattunk, és tökéletesen teszi a dolgát. Én pl. mindig a hüvelykujjammal oldom fel az 5s-t, ez a Samunál elképzelhetetlen lenne.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#10) merkucyo válasza merkucyo (#8) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Párdon , én is az 5s-re gondoltam :DDD

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#11) UFC válasza merkucyo (#8) üzenetére


UFC
aktív tag

Pedig S5 topikban panaszkodnak rá. Most csak két frissebet másolok be mert nem akarok végig görgetni az egészen: [link]

[link]

(#10) merkucyo

:)

[ Szerkesztve ]

(#12) kleinguru


kleinguru
addikt

Tekintsünk el az Apple és a Samsung megvalósításától!

Remélem elérjük azt a szintet, főleg tabletek kapcsán, hogy ha a családnak van 1db, akkor attól függően, hogy kinek az ujjlenyomatával oldották fel, más-más felhasználóval jelentkezik be a rendszer.

Más...
Telefonomnál lehetne 2db user, az egyik full joggal, a másik pedig egy guest joggal, amit szintén ujjlenyomat alapján döntene el a rendszer:K

[ Szerkesztve ]

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#13) UFC válasza kleinguru (#12) üzenetére


UFC
aktív tag

Pontosan.

(#14) Robertoq válasza UFC (#11) üzenetére


Robertoq
őstag

Míg az Apple-nek nagy a home gombja van rá lehetőség, hogy rátevéssel olvassa le, az S5-ön meg "kicsi" a home gomb, csak részletet tudna beolvasni húzás nélkül vagyis nem igazán hasonlítani a két technológiát.

(#15) FókuszPók


FókuszPók
tag

attól, mert lesz benne szenzor, még nem kötekező használni :P egyedül az AMOLED miatt cserélném le az Air-emet erre :)

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#16) C$abi


C$abi
aktív tag

Mert arra a gyenge ujjlenyomatolvasóra akkora szükség van egy tabletnél...
De az AMOLED-es kijelzőknek örülök, mert kellett már egy utód a Tab 7.7-nek.

(#17) Luck Dragon

Szerintem nem kellene erőltetniük, és újból át kellene gondolni a ujjlenyomat olvasójukat használhatóságát és kényelmességét, mert a mostani az förtelem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Ja, tényleg az ujjlenyomat-olvasó hiányzik a legjobban a Galaxy Tabokból, ez meg a szopóhardver...

Nem a lényeg a fontos.

(#19) daniel909 válasza mazsi1911 (#4) üzenetére


daniel909
addikt

tényleg vicces amúgy. de nem akarom flémet kelteni. arany 5S, ujjlenyomatolvasó :)

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#20) Rothmanakos


Rothmanakos
tag

Nem rossz, de lesz vagy 250 ezer forint a 16 Gb-os, Wi-fi only verzió :)

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#21) bolvar válasza UFC (#13) üzenetére


bolvar
senior tag

Igazán nem pontosan. Még csak a tabletnél tegyükfelhogy a család használja de a mobilomat véletlen se használja egy "vendég" felhasználó...a hülyék meg szemben laknak..."Sikerrel" kipróbálhattam az S5 ujjlenyomatolvasónak csúfolt vackát...röhej szint...kuka az egész nehogy már egy notebookból átkukázott valamit mutogassanak megváltásként...

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#22) joey04 válasza gghrtz (#6) üzenetére


joey04
titán

Nem lesz per, mert ez nem az Apple által használt és levédett technológia, hanem a régi, pontatlan és értelmetlen valami. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) halkow


halkow
őstag

mért nem 4k a felbontás :F pont ott nincs ahol lenne értelme

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#24) FókuszPók


FókuszPók
tag

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#25) Thauxeeb


Thauxeeb
tag

Gyönyörű lesz a fekete fehér mód egy ilyen tableten.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.