Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Biztos kényelmesebb mint egy laptopot fogni az öledben!

(#2) #81187072


#81187072
törölt tag

"A táblagépek egyik leggyakoribb felhasználási területe a filmnézegetés, hiszen egy hosszú és unalmas vonatúton nagyon jól jöhet, ha megnézhetjük kedvenc sorozatunk legutóbbi részeit."

És még akkor milyen jól járunk, ha a sok ostoba, egyforma film helyett elolvasunk egy rendes könyvet. :-)

(#3) (ÉN)közPONT válasza #81187072 (#2) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Bugacpuszta és Alsóröcsöge között el lehet vele ütni az időt...ha bírja az akksi akkor egy 6-8ó repülős utat is le lehet vele tudni?

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#4) b4zsi- válasza #81187072 (#2) üzenetére


b4zsi-
őstag

valamikor a "sok ostoba" könyvet filmesítik meg...

(#5) flexxx2 válasza b4zsi- (#4) üzenetére


flexxx2
őstag

azért én inkább a könyvet választom, a filmet meg inkább nagy tvn vagy moziban...

(#6) b4zsi- válasza flexxx2 (#5) üzenetére


b4zsi-
őstag

ebben teljesen igazad van, ha nem egyedül utazok nem jut eszembe filmet nézni zenét hallgatni, de ekkora készüléken már érdemes. Azt nem értem,hogy a 3,5-4 hüvelykes kijelzőn mért várja az ember a HD felvételt és lejátszást teljesen felesleges...

(#7) (ÉN)közPONT válasza b4zsi- (#6) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Az eladásnál jól mutat a készülékházon a bűvős felirat.............HD :) ezért a gyárakban ha egy mód van rá ezt valahogyan rá is aplikálják :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#8) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Pont azért teszik rá mert igény van rá. Sokszor olvasom tesztben hogy 5 mp-s kamera + villanó de huuuh nem tud HD-ben felvenni és ezért nem veszi meg a telefont. Szerintem ez nevetséges...

(#9) flexxx2 válasza b4zsi- (#8) üzenetére


flexxx2
őstag

HD-t felvehetsz, legfeljebb otthon játszod le a tvn családi/haveri körben, vagy feltöltöd netre.
A lejátszás akkor meg már evidens hogy menni fog ha tud felvenni is.

(#10) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Vajon ez a videólejátszó és a Galaxy S2ben lévő között mi a különbség. Ez felkerülhet a galaxy S2-re is? Mert én pl sok feliratos filmet nézek, és ehhez eddig egy különb alkalmazást, a mobo playert használtam, ami mkv videóknál nekem azt csinálta eddig, hogy belassult..

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#11) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Sajnos ebben pl. az iPad messze nem teljesít ilyen jól. A probléma az, hogy csak a gyári videolejátszóhoz vagy hardveres gyorsítás és az nagyon kevés fájlformátumot támogat. A többi app jelenleg csak szoftveresen decode-ol és gyakran még a 720p-t se játszák le normálisan még iPad 2-n se. Épp most kódolok át egy halom wmv-t mp4-be, hogy megegye a gyári lejátszó. Állítólag az iOS5 egyik új feature-je épp a full-HD támogatása lesz...szóval erősen le vannak maradva.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) supercharley


supercharley
tag

Nos, hát ebből nem túl sokat tudtam meg.
A leggyakrabban használt, MKV konténerbe rakott h.246 képpel(720p, és/vagy 1080p), valamint AC3/DTS többcsatornás hanggal rendelkező filmekkel mit tud kezdeni?
Meglepődnék ha rendesen lejátszaná!

(#13) szmissz válasza b4zsi- (#1) üzenetére


szmissz
senior tag

"Biztos kényelmesebb mint egy laptopot fogni az öledben!"

Pont az a lényeg, hogy a laptopot nem kell fogni. Lerakod, belövöd ahogy a legjobb a képernyő szöge, és ott ül szépen, ahogy most is nálam pl.

Ezt meg folyamatosan fogni és tartani kell.

Tiszteld meg a másik felet azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetekre!

(#14) b4zsi-


b4zsi-
őstag

hát buszon nem nagyon van helyed valami asztalra leraknod szóval valahogy ki kell támasztanod. Nekem meg speciel a laptop töltő nélkül alig bír ki egy filmet kellemes fényerőn...

(#15) vtechun válasza Tigerclaw (#11) üzenetére


vtechun
veterán

Hat igen, bar jailbreakelve, siman viszi xbmc-vel, az 1080-as mkv-kat is, ha benne lenne appstore-ban, nem is jailbreakelnem szerintem...

(#16) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

Driver San Francisco zene a háttérben adja.

(#17) Depiboy


Depiboy
tag

miért kell mindenféle iPad utánzatot csinálnia a samsungnak......

(#18) Tigerclaw válasza Depiboy (#17) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Remélhetőleg tanulnak a pereskedésekből és legközelebb megpróbálnak több egyediséget kitalálni saját kútfőből. Tegyék máshova a gombot, legyen más alakja a gombnak, lehetne más színei, pl. valami nonfiguratív minta a peremre. Annyi mindent kitalálhatnának.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#19) waslavik


waslavik
csendes tag

De azért ami jó az jó. És ez az .Samsung tud valamit :))

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#20) gabor0012


gabor0012
tag

up

(#21) JóGeri.


JóGeri.
tag

érdekes írás volt!

..ne érezd magad feljebbvalónak, nem tudod kivel beszélsz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.