Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Persze mert minden gyereknek egy hosszú utazás alkalmával egy 3600 mAh-ás aksi az álma amivel, még a határig se jutnánk el már tölteni kell. :N

Jó oké ez a külön áruház ez jó húzás, de fölösleges ha kevés az üzemidő.

[ Szerkesztve ]

(#2) lazlogogola


lazlogogola
tag

Már a fiam is megtanulta 2 évesen az autó hátsóüléséről, hogy "tőtő" és akkor rádúgom a szivargyújtóra egy flexi kábellel ami kb. 3 méteres. ;)
Sajnos tényleg gyorsan merülnek.

(#3) kelly416


kelly416
veterán

Igen, a kölyök kiadásokra én is vevő lennék. Hiszen a gyerek játszani akar (vas kell bele), de nem keveset (jó akku kell bele), miközben vigyázni sem nagyon vigyáz rá (legalább gumirozott borítás + némi IP védelem) és ugye azért túl drága cuccot nem adunk a gyereknek játszani. ;] Kár, hogy ez itt nem nagyon valósult meg. Vagy a kezem van messze a bilitől?

(#4) moleculez


moleculez
veterán

Ez már tesztelve is volt nem???

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5) saiyajin


saiyajin
senior tag

Szerintem is lenne kereslet az ilyen gyerekeknek szant tabletekre, csak kicsit komolyabban kene vennie a gyartoknak.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#7) Csapoati válasza moleculez (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az a nem Lite verzio volt, ha jol emlekszem.
Amugy jo cucc ez, csak mifelenk elegge luxusnak minosul. Na meg az akksin is lehetne meg tekerni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) xmaas válasza halkow (#6) üzenetére


xmaas
őstag

+1 nem kene szegeny gyerekekbol zombit csinalni mar kicsi kortol lassan mart azt se fogjak tudni mi a termeszet mert egesznap a szamitogep es jatekok/rajzfilmek elott rohadnak ... baromi jo iranyban megy a vilag

(#9) joey04 válasza moleculez (#4) üzenetére


joey04
titán

nem :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) Csapoati válasza xmaas (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezt mar kibeszeltuk anno, zuhogo esoben meg kocsiban nem opcio a termeszet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) kelly416 válasza Csapoati (#10) üzenetére


kelly416
veterán

Nem tudom, annak idején mi zuhogó esőben (persze nem télen meg hidegben) rohantunk ki őrültködni. Onnantól kezdett megszakadni a felhőtlen boldogság, hogy az első papírt (barna személyi, diákigazolvány stb.) a nyakunkba akasztották, amire vigyázni kellett. Lehet, hogy már én vagyok túl öreg? :B

(#12) Csapoati válasza kelly416 (#11) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A nyari frissito zapor meg a novemberi eso azert nem ugyanaz. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) kelly416 válasza Csapoati (#12) üzenetére


kelly416
veterán

Természetesen nem. Nem is mondtam, hogy minden égi csapadékot kint kell megélni. Csak egy kis nosztalgia szakadt ki belőlem az ujjaimon és a klaviatúrán keresztül.

(#14) Enci1983


Enci1983
senior tag

Én támogatom, ezekből a gyerekekből lesznek talán a jövő számítástechnikai zsenijei. Hatalmas előnnyel indulnak az előző generációhoz képest. Mindenben csak a rosszat meglátni nem visz előre.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#15) lazlogogola válasza kelly416 (#11) üzenetére


lazlogogola
tag

A fiam két éves volt amikor az első tabot megkapta (Koobe S7 Dual) gumiboritás,de kevés RAM
2 hónappal később kapott egy Navon Predator 7-st (1G Ram)

Édsanyámtól kérdeztem,hogy apukám ha lett volna ilyen lehetőség 40 évvel ezelőtt megvette volna-e nekem?

a válasz egyszerű volt:

" Tudod,hogyx minden sz**t megvett neked,mert szeretett!" :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.