Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Unalmas formavilág

(#2) AS válasza Fancy-boy (#1) üzenetére


AS
félisten

Csak arról van szó hogy Samsung S-LCD-t rakott a a Galaxy S-be Eu-nak mert minden Super Amoled kel az Amcsiknak.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) verser233 válasza AS (#2) üzenetére


verser233
senior tag

Na és a processzor? Ram ? Rom?

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#4) r4z


r4z
nagyúr

Már azt hittem, hogy Mercedes-Benz kiadás készült a Galaxy S-ből.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#5) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Én nem látom ennek a készüléknek túl sok értelmét, tekintve, hogy a Galaxy S egész korrekt áron kapható már. Super Amoled amúgy eddig bejött, de közelről még soha nem nézegettem meg...Na ezt a múltkor megejtettem, hát elég...nem is tudom csíkos vagy talán inkább négyzethálós a kép közelről, szóval S-LCD bejövősebb.

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6) AS válasza verser233 (#3) üzenetére


AS
félisten

1GHz Cortex A8 CPU, PowerVR SGX530 GPU, TI OMAP 3630 chipset
Magyarul a Grafikusmag gyengébb mitn galaxy-s ben....... :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) Neil Watts válasza Davidoff91 (#5) üzenetére


Neil Watts
veterán

ha 15-20-ert lesz voda 200 plusban akkor megvan a kovetkezo telom! :D

(#8) Arthuro_Adam válasza Davidoff91 (#5) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Szerintem ez fog jönni a sima S helyett, ha a raktárkészletek elfogytak, az S2 meg elfoglalja a trónt.

(#9) schawo válasza Arthuro_Adam (#8) üzenetére


schawo
titán

Butított sgs, hogy fogyjon a sgs2. A plusz CPU mag nem hoz szinte semmi előnyt, ahogy azt az optimus 2x tesztek is kiemelik.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10) mukibuci válasza Neil Watts (#7) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ne add akkor még el a mostani telód ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11) Neil Watts válasza mukibuci (#10) üzenetére


Neil Watts
veterán

mer'? ;] :DDD nem annyi lesz? :P

(#12) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Vaku sincs

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

túl nagy tepsi ez is, ráadásul a 480x800 már kevés ekkora kijelzőre... :U

(#14) tween


tween
őstag

EU-nak nem akarnak több samoledet gyártani,így ha jön az sgs2, akkor az sgs helyét ez veszi át...kevés a samoled...

(#15) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Inkább Super Clear LCD mint Pentile Matrixos AMOLED. Lehet, hogy még a Super AMOLED+ ellenében is az LCD panel mellett döntenék, főleg ha igazak azok az állítások, hogy az AMOLEDes kijelztők fél év után kifakulnak... Kíváncsian várom milyen lesz a Galaxy S-em olvashatósága a nyári napfényben... :(

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#16) keIdor


keIdor
titán

Nézőpont kérdése... nem Pentile Matrix? Persze, hogy nem, ergo szarrá veri a Super Amoled-et...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17) joey04 válasza keIdor (#16) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) CygnusX


CygnusX
tag

Az eredeti SGS-nek pont a két húzó-feature-jét (SAMOLED + Hummingbird) herélték ki, így már sokkal inkább Defy-t választanék, pláne, hogy teljesítményben ugyanott van, plusz strapateló, plusz valszeg olcsóbb is.

"All glory to the hypnotoad!" (Futurama)

(#19) bok92 válasza hemaka (#13) üzenetére


bok92
addikt

És miért lenne kevés ez a felbontás?

(#20) r4z válasza keIdor (#16) üzenetére


r4z
nagyúr

+1

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#21) r4z válasza bok92 (#19) üzenetére


r4z
nagyúr

Mert egy kis kínai cég ennél jobbat állított elő, kisebb méretben, ráadásul olcsóbban? :U

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#22) AS válasza r4z (#21) üzenetére


AS
félisten

Baromság, 800*480 4.3 am ban sem rossz, tessék megnézni a HTC Desire HD kijelzőjét.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23) r4z válasza AS (#22) üzenetére


r4z
nagyúr

Én a Desire-m 3,7"-es képernyőjén is találok pixeleket, pedig nem nagyítóval nézem, hanem 25-30 centiről.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#24) bok92 válasza r4z (#21) üzenetére


bok92
addikt

Minőség a köbön ! ;]Gondolom a ZTE Blade-re asszociáltál.Az itteni tesztben is írták, hogy jó a kijelző, olcsó meg minden, csak elég sok a pixelhibás.És Bogot idézvén:"az olcsósághoz sajnos ilyen kellemetlenségek gyakran társulnak" Ha majd az olcsóság mellé a minőség is párosul, akkor emelem kalapom! :K
Én nekem, hogy lekopogjam , még eddig nem volt semmi gondom a Galaxy S kijelzőjével.És szerintem elég is ekkora felbontás.

[ Szerkesztve ]

(#25) Yeffy válasza Arthuro_Adam (#8) üzenetére


Yeffy
veterán

Én is valami ilyesmit vízionálok. Hogy ne legyen "akadály" SGS2 előtt/mellett.
Bár... kellemes árral ez is jó készülék lehet.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#26) keIdor válasza r4z (#23) üzenetére


keIdor
titán

Úgy tudom a Desire is Pentile Matrix, azért látsz te pixeleket, mert az sincs igazából 800x480.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27) tween válasza keIdor (#26) üzenetére


tween
őstag

attól függ,melyik van neki

(#28) consono válasza keIdor (#26) üzenetére


consono
nagyúr

Attól, hogy pentile mátrix, még megvan a 480x800 csak a szubpixelek elrendezése nem ugyanolyan, mint az LCD-nél...

"In God we trust. All others must bring data"

(#29) keIdor válasza tween (#27) üzenetére


keIdor
titán

Amoled-esre gondoltam.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#30) caizzz válasza r4z (#21) üzenetére


caizzz
aktív tag

"kis kínai cég"

a ZTE a vilag egyik legnagyobb telekommunikacios cege, de ne zavarjon.

marakujás kőbányai

(#31) tween válasza keIdor (#29) üzenetére


tween
őstag

tudom melyikre írtad,csak azt nem írta ő hogy melyik van neki (vagy csak én nem láttam), ezért nem mindegy a dolog

(#32) janes74


janes74
senior tag

Ismét 1izgalmas megjelenésű Samsung. :D "Superamoled panellel nem veszi fel a versenyt". Vagy jobb annál. :U

(#33) r4z válasza bok92 (#24) üzenetére


r4z
nagyúr

bok92 és caizzz: Én éppenséggel a Meizura gondoltam, ott is az M9-re :U

Keldor papa és tween: SLCD modellem (tehát nem PenTile Matrixos) van, az aláírásomban is szerepel.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#34) tween válasza r4z (#33) üzenetére


tween
őstag

bocs,nem figyeltem

(#35) caizzz válasza r4z (#33) üzenetére


caizzz
aktív tag

sry, akkor benéztem (bár a meizu se kicsi annyira, de na jó mégis :) )

marakujás kőbányai

(#36) dlaj


dlaj
őstag

Valaki meg tudja mondani, hogy a hátlap jobb felső sarkában mi az a valami? Vakunak is hülye helyre tették, tükörnek meg pláne rossz és gagyi egy ilyen telefonba???

(#37) caizzz válasza dlaj (#36) üzenetére


caizzz
aktív tag

egy jól elkúrt hangszóró

marakujás kőbányai

(#38) dlaj válasza caizzz (#37) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi, ezt gyorsan megtudtam. Ha megiszok még 3 sört, sem jövök rá!

(#39) tween


tween
őstag

(#40) plus44


plus44
veterán

Enyhén butított verzió...szokásos köntösben...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#41) DEARevil


DEARevil
tag

annyira nem rossz, miért lenne nagyon butított?

(#42) ForRedGlory válasza tween (#39) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jó teszt. Igazság szerint annyival nem is rosszabb mint a Galaxy S... Így pedig nem értem a Samsungot, ez csak akkor lesz bejövős az embereknek ha jóval olcsóbb lesz a nagy tesónál.
Tulajdonságait tekintve ha csak kevésbé lesz olcsóbb a Galaxy S-nél, akkor a kutya nem veszi, ha meg sokkal olcsóbb lesz, akkor meg a Galaxy S-t nem veszi a kutya sem, pláne hogy jön az S2. Érdekes dolog... Nagyon kíváncsi leszek az árcédulára.

[ Szerkesztve ]

(#43) babosmiki


babosmiki
addikt

Hát szerintem a Galaxy S legnagyobb erősségét a samoledet vették ki belőle! :K

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#44) DemonDani


DemonDani
addikt

elég gyenge az LG :/

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#45) bok92 válasza r4z (#33) üzenetére


bok92
addikt

Akkor nem szóltam semmit! :B

(#46) Gabi 8906 válasza ForRedGlory (#42) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Az emberek nagy része nem tudja mi az a hummingbird, stb... Csak annyit hall hogy 1 ghz-s proci. 4 hüvelykes Slcd, vagy milyen panel(a reklámok és szolgáltatói katalógusok majd megszépítik. Meg külömben is, név alapján jobban hangzik majd az emberek fülének hogy nem tft, vagy sima lcd. ;) ). Galaxy S ből sok fogyott. Szerintem ha feleenyit eladnának belőle lehet annak is örülne a gyártó. :U (Nyereség lenne úgy is bőven.)

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#47) tariattila


tariattila
veterán

volt az az időszak amikor hiánycikknek nevezték ki a samoledet... szerintem ez szülhette ezt az lcd-s verziót... :U

(#48) thomson77


thomson77
csendes tag

üdv!lassan 2hónapja 9003 sc lcd nyúzok,abszolult nincs ok panaszra !!!!kijelzője super nem látni pixelt minden körülmény közt tökéletesen látható ,procija gyors akadás mentesen fut!szerintem ár és érték rendben van!és ez még menni fog lefelé!én még 74 vettem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.