Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Szerintem ezzel olyan ronda lesz a készülék, hogy nem éri meg az a +1500mAh, ami ráadásul nem is túl sok.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#2) BDave


BDave
őstag

Megnéznék élőben egy ilyet! Kérdés mennyire marad kényelmes a fogása.

(#3) spawn21 válasza BDave (#2) üzenetére


spawn21
veterán

Ha nem nagyon vastagítja, akkor jöhetne :D

iPhone 13p

(#4) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Már netto áron is drága, ráadásul nem is mindenki fogja ezzel elcsúfítani a telefonját, illetve az 1500mAh is karcsú. (ennyi pénzért)

https://vertigostore.eu

(#5) Prof01


Prof01
veterán

Nem elég, hogy tepsi, így még vastag és nehéz is lesz. Nagyszerű! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#6) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Ja, elég értelmetlen, inkább egy ghoo power akksi 10ért, sokkal használhatóbb.

(#7) kelzsoca válasza kelzsoca (#4) üzenetére


kelzsoca
félisten

Közben megnéztem, 5k-ért be lehet szerezni gyári Samsung akkumulátort, ami ugye 2100mAh-ás :)

https://vertigostore.eu

(#8) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Hát ez így kurvaronda, pedig kéne valami hasionló :-/

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#9) haxiboy


haxiboy
veterán

Nagyon ronda...az ára meg...hát szerintem 1$=1€

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#10) persil


persil
nagyúr

Ezeket komolyan gondolják... ? +11mm ? Komolyan?

Jézus ereje. Ki az a barom, aki az S3-ra rátesz egy ilyet...?
Most lehet azt mondani, hogy az, aki királdulni megy és nem akarja, hogy lemerüljön. Könyörgöm, kirándulni meg nem viszem el a 200 ezres papírvéknyságú érintősmobilt, hanem egy 3 ezres strapatelefont.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#11) Psytech


Psytech
senior tag

No de randa :(((
Ezért sem fognak sorban állni :DDD

(#12) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Inkább az üzemidőre menjenek, s rakjanak a mobiljaikba 3-3500 mAh-s akkukat, akár csak a Motorola a Maxx-al. Némi vékonyságot beáldozva. De erre nincs ész, akarás, mert hát 0,09mm-el vékonyabb mint a konkurencia modellje stb. Mert hát van aki erre izgul, s ez fontosabb. :(((

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#13) Atuskaa


Atuskaa
csendes tag

Értelmetlen, csúnya, és ennyi pénzből kijön egy komolyabb tok, meg egy gyári akksi.

(#14) csabibmx


csabibmx
tag

Most hol vannak (közbe megjött az első) ezek a hozzászólások:"Inkább lenne vastagabb és tennének bele normális méretű aksit!"Itt van akinek eddig ez hiányzott annak eljött a boldogság ideje. :DDD
Persze tudom nem ilyen drasztikus vastagodásra gondoltak,számítottak.De a lehetőség adott és ki lehet próbálni megéri e a két napos töltési ciklus a kényelemmel szemben. :W
Vagy mégis jó a vékonyabb forma és mégsem olyan hülyék a mérnökök? :F
Mellesleg azt gondolom ez egy ilyen irányú teszt is a cég részéről.Olcsóbb egy ilyen tokot legyártani (talán szándékosan túl vastagra) mint egy csúcs készüléket kiadni ilyen formán és vállalni a rizikót.Ha ennek jó lesz az eladása (amit nem hiszek) akkor talán számíthatunk a jövőben vastagabb telefonokra,nagyobb aksival is. :N

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#15) Cyberpunk válasza csabibmx (#14) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ugyan már kérlek... szerinted nem lehetne jobb helykihasználással megoldani a nagyobb kapacitású akkut? Ott az élő példa rá a Motorola Razr Maxx személyében. Nem hiszem, hogy csak a Motorola lenne képes erre. S ott nem ennyire vastagít a történet.

Én sokat használok mobilt, s eléggé gáz, hogy naponta 2x kell töltenem. Ez nem nyafogás ha nem valós igény! :W

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16) csabibmx válasza Cyberpunk (#15) üzenetére


csabibmx
tag

Biztos vagyok benne,hogy szebben,jobban is meg lehetne oldani és sok idétlen fejlesztéssel szemben én is értelmesebbnek tartanám az aksi növelést némi vastagság rovására akár (na nem ennyivel).De ez most talán egy ilyen próbálkozás lehet csak kicsit átestek a ló túlsó oldalára. :DD

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#17) Peterson_


Peterson_
addikt

Szerintem abszolút nem rossz az irány, csak az ára húzós kicsit.
Akkor már inkább vennék egy extra üzemidejű akkut, amihez általában külön hátlapot is adnak.
Az sem szép, de legalább egységes a készülék kinézetével.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#18) zord01


zord01
senior tag

Szóval most már - hogy kétszer akkora lett, mint egy PDA - egy napig is ki fogja bírni! Hurrá...

[ Szerkesztve ]

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#19) culas25


culas25
tag

Szerintem nem akkora nagy hülyeség ez a skin, de nyilván nem a mindennapi használatra készült. Hétköznap inkább tölteném minden este, mint hogy rátegyem ezt a szörnyet, viszont egy 2-3 napos üzleti útra, hosszú hétvégére, túrára simán mehet rá a Nessi.

(#20) Zoja™


Zoja™
őstag

Jut eszembe, az SGS III-ról és a kirándulásokról túrákról... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Hogyan csúfítsuk tovább S3 készülékünket fejezetet olvashattuk.

(#22) nicu71 válasza culas25 (#19) üzenetére


nicu71
addikt

Pontosan,ez a lényeg,hogy városba villogni nyilván nem szükséges rátenni,de ha egy rázósabb helyre mész,de nem tudod nélkülözni az SGSIII-t,akkor véd is ,meg adja az energiát.
Egyébként pedig munkámból adódóan/nem irodai/mindegyik telefonomat tokkal használtam,jelenlegi O7-t is szilikonnal védem,nem válik előnyére a szépségnek,de életmentő lehet!

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#23) Prof01 válasza Zoja™ (#20) üzenetére


Prof01
veterán

Szerintem ilyen esetekben ez a tok se érne sokat... :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#24) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

igény bőven van ilyesmire... mivel sokan szeretik a hiper-vékony penge stílust, eleve könnyebb és logikusabb vékonyra gyártani, és plusz opcióként aki bevállalja a vastagabbat, megvenni egy ilyen kabátot. De a plusz 1500mAh hoz képest én is soknak érzem a vastagodást.. de mondhatnám fordítva. Ha már ennyivel vastagabb lett akkor plusz 2500 is lehetne v 3000. és lehet máris máshogy néznénk rá. esetleg egy szolidabb ár is lágyíthatná a felhasználók szívét... Én über-vastag telefonokkal járok most is.. és engem hidegen-hagy a pengeőrület... de Ez attól még nem lesz elég jó. mint ahogy kelzsoca is írta 5 ért egy második gyári akksi jobb megoldás, ehhez képest. Azért hátha lesz majd más aki rájön hogy lehet ezt az öltöztetést nyáriasabban is csinálni.. :D

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#25) XtremLor válasza Cyberpunk (#12) üzenetére


XtremLor
őstag

+1 inkabb en is fogok egy vastagabb telefont(aminek special meg a fogasi is jobb), mint egy par tized milimeterest, amit ha nem tolok fel a toltore majdnem minden nap akkor lemerul :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.