Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Aryon87


Aryon87
félisten

Korai nagyon. Kevés az idő a fejlesztésre, a hibák kiküszöbölésre. Oké hogy siker és profit, de a minőség kárára? Már a 20-as széria se sikerült túl jól.
Nem beszélve a még több elektronikai hulladékról, ami ezt követi majd.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2) Juhaszatti válasza Aryon87 (#1) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ezek egyelőre pletykák. Továbbra sem tartom valószínűnek, hogy 1 évben két S széria debütálna.

(#3) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Az a kamera még szép is lehetne ha nem emelkedne ki ennyire, maga az elképzelés, hogy az oldalfalból folytatódjon jó lenne.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4) snorbi82


snorbi82
senior tag

Mennyire igazak a pletykák, hogy S21-ből kikerül a töltő és a füles?

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#5) MikeWazowski válasza Aryon87 (#1) üzenetére


MikeWazowski
addikt

"Már a 20-as széria se sikerült túl jól." - túl finoman fogalmazol... :B S10 széria után szerintem ordas nagy visszalépés.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6) MikeWazowski válasza snorbi82 (#4) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Mennyire lehet igaz egy pletyka...? Komolytalan kérdés, majd eldől.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7) Aryon87 válasza MikeWazowski (#5) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem akarok meg tobb haragost szerezni, a Samsungosok nem nagyon csipnek, igy ovatosan kell fogalmaznom ;]

Juhaszatti: majd kiderul, de hulyeseg lenne ha megis meglepik ezt.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8) #24536576 válasza Aryon87 (#1) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nem is tudom, hány éve pletykálnak februárt... Most valaki nagyobbat akart mondani.

Inkább egy 20as széria, mint gms nélküli Huawei. Ha már az elektronikai hulladéknál tartunk.

(#9) #24536576 válasza MikeWazowski (#5) üzenetére


#24536576
törölt tag

SD verziókkal is van gond? Ha nem csak EU-t sz**atták volna meg, akkor oké, hogy finoman fogalmazott, de mivel "csak" az EUs verziók lettek kissé elcseszve, így nem kell keményebben fogalmazni.

(#10) MikeWazowski válasza #24536576 (#9) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Mivel nálunk csak a rosszabbik van, így én általánosítok, hiszen, ha vennék csak azt kapnám a pénzemért. Igazad van, hogy az SD verzió jobb, de ha nekem nem jöhet számításba,miért foglalkozzak vele?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11) MikeWazowski válasza Aryon87 (#7) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Értem. ;)

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#12) arn


arn
félisten

Nem tudom mi a fenenek szornak ki ennyi tele telefont, plane, hogy egyre kisebb a kulonbseg az egyes evjaratok kozott, alig hoznak erdemi valtozast.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#13) Segal válasza arn (#12) üzenetére


Segal
veterán

ezért

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#14) odani


odani
tag

Szerintem adják ki decemberben az S21-et, aztán februárban az S22-t. Én jövő karácsonyra már S23-at akarok!

Mi az a duma, hogy a lendületet fenn kell tartani? Azok a userek tartják el a céget, akik minden évben minimum egy csúcskészüléket vásárolnak náluk? Hagyjuk már... Ha már most az S21-ről beszélnek, az az S20 bukásának a nyilvánvaló jele.

(#15) juuzer


juuzer
addikt

Minek egy évben 2 S-szériás telefont bemutatni? Bőven elég év elején az S- év végén pedig a Note széria.

A Sony is ezt csinálta, teljesen felesleges és indokolatlanul.

odani (#14): A mobilos üzletágat az A-széria tartja el. :DD (A10, A41, A51)

Vamos a la playa.

(#17) Aryon87 válasza #24536576 (#8) üzenetére


Aryon87
félisten

Inkabb egy GMS nelkuli Huawei, mint a 20-as szeria :))
Tobbet er nalam az, hogy hardveresen toppon van, es nem korlatozza magat le teljesitmenyben holmi mernoki elmebaromsag miatt. Az hogy szoftveresen van korlatozva, az legyen az en bajom (nincs ilyen).
Ennyi.
Hulladek alatt pedig nem a telefon hasznalhatosagara ertettem.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#18) Micsurin válasza Aryon87 (#17) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Egy kirines telom nem volt ami ne korlátozott volna le. A gyakorlatban sokkaé jobban melegszik GPS, és játék alatt az S10-em mint a P20 tette mégis sokkal stabilabban tartja a teljesítményt a P20 15-20 perc után fullra visszavett a gázból a hőfok lentartása céljából.

Nem kell azért a Kirint sem dicsőíteni. :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#19) Gerybut


Gerybut
tag

Kezd baromi szánalmas lenni a mobil piac. Engem nem érdekel, fossák a telefonokat a 3. világnak, de ide évente 1-2x bőven elég lenne minőséget szállítani. A mindenféle Lite, meg E, meg egyéb hülyeségek nem kellenek. Ennyire pénzéhes ágazatot....a kínában 20 ezer forintért elérhető ipari hulladékokat ránk akarják tukmálni 100 ezerért, a zászlósokra meg rávágtak 30%-ot és akkor erre még rá jön a mindenféle adó...A szolgáltatók meg köszönik szépen....ahol egy Galaxy Note 10 lite még mindig 230 ezer!!

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#20) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

10 éve minden évben február/márciusban jön az unpacked event és pár hétre rá kapható.
A kattintásért mindig bepróbálja valami idióta ‘bennfentes’ ezt a hamarabb megjelenik sztorit.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#21) Aryon87 válasza Micsurin (#18) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem dicsosites akart lenni. Most csak az idei szeria van temaban, a P20 (sima vagy a pro?)az mas teszta.
Iden a Samu 20as szeriai nem ugy sikerultek, ahogy az elvart lett volna, topikok boven meselnek.
Igaz jo ideje nem kovetem mar ezeket, nem tudom mennyire javitottak (mar amit lehet hardveren javitani szoftveresen), de boven eleg volt a megjeleneskori cirkuszok, legfokepp az idei Exynos miatt.
Huawei se tokeletes, meg ugy egyik mobil sem az. De en meg hardveres korlatoltsaggal nem talalkoztam (igaz, Mate9, Mate10Pro, P30Pro es P40Pro + Honor 8 es 9).
De nem is ez lenne a lenyeg. Korainak tartom egy uj Samu flagship kiadasat.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#22) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Szívesen lecserélném az S10+om, de mutassanak is valamit, mert az S20 marhára nem győzött meg..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) snorbi82 válasza Aryon87 (#21) üzenetére


snorbi82
senior tag

És úgy nézz ki, hogy ismét kaphat procit és kijelzőt. Akkor lassan jöhet a GMS is.

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#24) Aryon87 válasza snorbi82 (#23) üzenetére


Aryon87
félisten

Úgy biza + más cikknél olvastam, hogy a kamerához is megkapták az engedélyt (Sony és OmniVision vagy mi)
Még ha nem is lesz GMS, már megtanultunk nélküle élni (már aki). 5G sem kell, csak telefon legyen.
Nincs más alternatíva, csak a Xiaomi számomra.

Samu meg adjon Snapdragonost mindenhova, és akkor nálam szóbajöhet a márka.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#25) joey04 válasza MikeWazowski (#5) üzenetére


joey04
titán

azért ez túlzás. az exynos szopatás nekünk, de azért az elődnél jobb, egy kirinnél job, szóval droidos fronton csak az sd 865-ös telefonok jobbak (vagyis erősebbek és takarékosabbak). de igazából nem a különbség mértéke itt a probléma, hanem, hogy máshol jobbat kapnak az emberek. ami bosszantó. de ettől még az s20 széria nagyon jó lett, életképes ajánlat, veszik is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) Zyelor válasza MikeWazowski (#5) üzenetére


Zyelor
aktív tag

Mi a baj amúgy az S20 szériával? Kevés a plusz benne az S10-hez képest?

Hogy a témához is szóljak: Nem látom esélyesnek, hogy decemberben jöjjön az S21.

[ Szerkesztve ]

(#27) #16820480 válasza joey04 (#25) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ha megnézed a GSMarena endurance tesztjét, nagyon gyengén szerepel az S20 például. 4000-es akkuval 71 óra. Ehhez képest az Xperia 5-öm 3100-ból hoz 96 órát :U Oké, nincs benne 120-as kijelző, de anélkül is csak 78 órát hoz a Samsung, pedig nagyobb tele van benne.
Ráadásul nem is nagyon látni belőle SD változatot szürkeimportban sem, pedig S10 szériánál még elég könnyű volt beszerezni.

(#28) HThomas


HThomas
senior tag

Kamerában lehetne előrelépés, az S10 -> S20 valahogy nem volt túl meggyőző. És jöjjön vissza a jack :)

(#29) MikeWazowski válasza joey04 (#25) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen, azt olvastam, hogy veszik és sikeres, de szerintem akkor is visszalépés az S10 szériához képest. Legalábbis baráti kör és a fórum tapasztalataiból kiindulva.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ha megszűnne a Note széria, még lenne is értelme, de egy évben 3 csúcstelefon

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#31) joey04 válasza #16820480 (#27) üzenetére


joey04
titán

Note 20 ultra számai meg jók. Meg az s20 ultra számai sem rosszak.

xperia 1 II számai rosszak pl. 5 ii jó.

btw szerintem is gáz, hogy szarabb jár, ez nem vitás. Csak az nem igaz, hogy szarabb mint az előd, vagy hogy mondjuk 2x olyan szar mint a konkurencia.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) Zyelor válasza MikeWazowski (#29) üzenetére


Zyelor
aktív tag

Tehát akkor S10-ről nem érné meg S20-ra váltani? (Persze nem terveztem ilyet, csak kíváncsiságból érdekel).

(#33) MikeWazowski válasza Zyelor (#32) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szerény véleményem szerint, abszolút nem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#34) #16820480 válasza joey04 (#31) üzenetére


#16820480
törölt tag

A Note 20 Ultrában 4500, az S20 Ultrában 5000 az akksi, és még így sem hozta egyik sem a 90 óra feletti endurance-t, szóval nem igazán jók azok sem. Xperia 1ii 4k kijelző, 4000-es akku és még így is jobb eredményt hoz mint az S20 ultra 5000-rel.
Teljesítményben amúgy teljesen oké az Exynos, csak a fogyasztással nem állnak túl jól sajna. Nekem pont a fordítottja lenne ideális. Legyen inkább kisebb a teljesítmény kicsit, de takarékosabb a SoC.

(#35) Sirandrish válasza Zyelor (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem S10+om van, és alig vártam az S20 szériát, de amint megjelent, és megnéztem hogy mit tud, meg sem fordult a fejemben hogy cseréljem.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) MikeWazowski válasza #16820480 (#34) üzenetére


MikeWazowski
addikt

S20 széria esetében nem csak a fogyasztással volt gond, hanem a melegedéssel is. Gyorsan, baromira felmelegedett, utána meg érthető módon visszavette a teljesítményt. Kollégám szerint javítottak azóta rajta, de köszönő viszonyban sincs az S10 szériával.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#37) joey04 válasza #16820480 (#34) üzenetére


joey04
titán

nem tudom mi változott meg hogy ilyen agresszív lettél és még ferdítesz is, sok éve ez nem így volt. mindegy, itt vannak a számok, nem hazudnak. azt hozza, amit a konkurencia. a témát lezártam veled. itt is és meg a jövőben máshol is, mert parttalan vita csak.

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) #16820480 válasza joey04 (#37) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk az, hogy én az adatlapokon levő számot néztem, és ott például az S20 U-ra 87 órát írnak :U

(#39) francz'70 válasza Zyelor (#32) üzenetére


francz'70
aktív tag

Mutass egy gyártót akinél évente megéri váltani :F
Nem hogy évente, de még két évente sem indokolt, ha csak.....és itt jön probléma, hogy az usert beszippantja a marketing és az újdonság + a birtoklási vágy.
Ettől függetlenül az s20/note20 széria egyáltalán nem rosszabb mint az s10,...sőt, de, hogy az a pár újdonság amit az új teló ad megéri-e a váltást azt úgy is az user fogja eldönteni. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.