Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Véééééégre. Amoled hiába kontrasztos meg fekete ha nem tud fehéret és nincs fényereje.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) #13110016


#13110016
törölt tag

Na, ez egy jó lépés. Sikeres széria lesz.

(#3) gery2123


gery2123
őstag

Oh he ez így lenne. És még a home gomb is elmenne. :-D

-- PSN_ID: GerY2123

(#4) kengyel


kengyel
nagyúr

Jó elképzelés, de mennyi változat fog még megjelenni :U ( az S4 is így kezdte :) )

kengyel

(#5) dreamdancer válasza #13110016 (#2) üzenetére


dreamdancer
őstag

Komolyan meghajolok azok előtt, akik képesek fejben tartani a Samsung modellválasztékát és kiigazodni a különböző processzorral felszerelt, számos-betűs alváltozatok között...

Nem a lényeg a fontos.

(#6) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Ennek én már nem hiszek, fogadni mernék, hogy pont úgy lesz olcsóbb, mint az 5C...

(#7) Roxbury válasza dreamdancer (#5) üzenetére


Roxbury
őstag

Hajolhatsz is.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#8) M5Norbi válasza dreamdancer (#5) üzenetére


M5Norbi
őstag

Senki nem képes rá :))

De múltkor elkezdtem nézegetni őket és nincs akkora választék csak minden szolgáltatónál mások vannak. Ha valaki egy helyről válogat akkor nincs annyira sok.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#9) Sofian válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


Sofian
őstag

Nézd meg a Note 3 kijelzőjét fehér a fehér és fényereje is van. Galaxy S3 óta látványosan javult a helyzet.

(#10) Plazmacucci válasza Sofian (#9) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem láttam note hármat még, de S3 van most nekem és rémes.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) Frozzy


Frozzy
őstag

olcsóbb? ;]

240 helyett csak 220.. végülis "olcsóbb" de hígabb is :F :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#12) joey04 válasza Sofian (#9) üzenetére


joey04
titán

Az s3 után az s4 valóban előrelépés volt, de a fehér nem fehér még azon sem. Fényereje meg lófütty a többihez képest a Note 3-nak, a mérések alapján az s4 és a note 2 is magasabb max. fényerőt tudott. Szóval nagyon pozitív ez az lcd-s változat, főleg ha tényleg olcsóbb lesz, és valóban csak a kamera lesz gyengébb. Bár itthon nem hiszem, hogy elérhető lesz hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) Coq


Coq
aktív tag

Szuper !! :K

(#14) icons


icons
addikt

Szerintem a 8 megapixel nem számít "alacsony felbontású kamerának".
A mai "normális" maximum 13 megapixel (leszámítva a pixelháborúra kihegyezett 41 és hasonló megapixel számmal rendelkező fenevadakat), a következő legnagyobb tudtom szerint a 8 megapixel.

(#15) Necc válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


Necc
addikt

*Ranez az AMOLED kijelzos telefonjara... hofeher*

...

*Kivesz a nyomtatobol egy feheritett papirt, AMOLED kijelzos telefonja melle rakja... fujj de piszkos ez a papir!*

Tovabba erosen tuzo napsutesben is ugyanannyira marad olvashato, es fenyeroben se kulonb mint barmely mas atlagos TFT kijelzo. Egy ideig parhuzamosan hasznaltam mindketto fajta kijelzotipust, es semmi olyasmit nem tapasztaltam, amit te allitasz...

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#16) Hegasus válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


Hegasus
senior tag

és azt se hagyd ki, hogy nem kell félévente cserélni, mert beég...
persze csak annak aki használja is napi 4+ órás kijelzőidőkkel, nem pedig azoknak akinek "egy hétig is elmegy 2g-n, a polcon"

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#17) myckie2 válasza Plazmacucci (#10) üzenetére


myckie2
őstag

Én élőbe láttam egymás mellett S3-at és S4 mini-t és a fehérek között hatalmas volt a különbség. Az S4 mini oda-vissza verte az S3 kijelzőjét.

(#19) Plazmacucci válasza myckie2 (#17) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én a galaxy mega mellé raktam az S3 telefonomat és sírnom kellett, hogy az mennyivel szebb képet ad az alacsonyabb pixel per inch arány ellenére is.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#20) myckie2 válasza Plazmacucci (#19) üzenetére


myckie2
őstag

Szépen csendben fejlesztik ők a kijelzőiket. :)

(#21) csakegyjoci válasza dreamdancer (#5) üzenetére


csakegyjoci
tag

Akkor előttem meghajolhatsz. Én a TV készülékeinél és Okostelefonjainál egyaránt kiigazódom.

(#22) falijja


falijja
őstag

Komolyan van olyan emberi lény aki inkább amoled helyett más kijelző típussal venné...? érdekes... :N

(#24) HawerKing


HawerKing
őstag

Ezért fogom megutálni a Samut :(

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#25) Necc válasza #32839680 (#18) üzenetére


Necc
addikt

Tudod egyaltalan hogy mi is ez a keszulek pontosan? Mi a szerepe? Mi cellal kesziti a gyarto?

Vagy csak -bocsass meg de- verpistikezni meg trollkodni jossz ide?

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#26) janos1988 válasza dreamdancer (#5) üzenetére


janos1988
addikt

Ez a széles paletta épp, hogy nem baj, mert mindenki megtalálja a magának megfelelőt. A Samu gondol az 1-2%-okra is.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#27) myckie2 válasza janos1988 (#26) üzenetére


myckie2
őstag

Ebben az esetben azokra akik utálják az Amoledet és van egy pár olyan ember.

(#28) janos1988 válasza myckie2 (#27) üzenetére


janos1988
addikt

Nem. Ez esetben ügyes húzást csinálnak. Olcsósítják a Note 3-at. De viszont kár, hogy csak ázsiában lesz majd kapható. Nyugatabbra is kelendő lehetne egy ilyen.

De remélem nem követik el azt a hibát, amit az apple és nem fogják túlárazni.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#29) Wave86


Wave86
tag

Szerintem jó, hogy van több választási lehetőség is.
Így mindenki megtalálja a magának megfelelőt. :)

(#31) -Faceless- válasza #32839680 (#18) üzenetére


-Faceless-
őstag

Ezt a hírt fölösleges komolyan venni, pontosan ugyanaz a felállás, mint a note 2-vel volt. Mondták, hogy lesz olcsó note, és jött a galaxy grand.... :W

(#32) joey04 válasza falijja (#22) üzenetére


joey04
titán

elég ha csak arra a rengeteg emberre gondolsz, akikkel vitába szálltál amoledes témákban. :C

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#34) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Végre! Már alig vártam, hogy megjelenjen egy újabb Samsung telefon! :DDD

(#35) Plazmacucci válasza #32839680 (#33) üzenetére


Plazmacucci
félisten

IPS, LCD, TFT, stb.. ezekkel kéne tisztában lennie sokaknak.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#36) Necc válasza #32839680 (#33) üzenetére


Necc
addikt

1) tovabbra is trollkodsz
2) szuklatokorusegedet illetve tudatlansagodat probalod meg masokra raeroltetni, valamint eros marketing agymosas gyanum is van
3) hulyeseget irsz egy szakmai forumban: IPS: In-Plane Switching Liquid Crystal Display

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#38) Necc válasza #32839680 (#37) üzenetére


Necc
addikt

Jezusom ember, dehogynem trollkodsz, most is azt teszed, nezzel mar magadra... de en nem allok le veled vitatkozni, itt reszemrol befejeztem.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.