Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

Bizony az egekben az ara :(

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) b4zsi- válasza HawerKing (#1) üzenetére


b4zsi-
őstag

Kezdőárnak szerintem teljesen korrekt ahhoz képest milyen hardver van benne. A gearrel valóban drága, de a készülék ára kártyás csomagban nem vészes így kezdésnek. Nekem továbbra sem kellene a touchwizes Samsung akkor már androidból inkább egy Sony-t vennék.

(#3) beteg válasza b4zsi- (#2) üzenetére


beteg
őstag

ha lenne a sony-nak egy 5,5-őse! mondjuk az ultra 5,5-ben! na az iiiigen lenne, de így most a note 3 a legjobb :)

Csak futni kell!

(#4) bok92


bok92
addikt

De jól jártak azok, akik még az első napon megvették az új nótot... :DDD

(#6) bumlet


bumlet
csendes tag

Bármelyik előfizetést választom +80 ezret kell letenni ha vinni akarom az órát is? Az nem rossz ár, azt nézve hogy pl. ebay-en 85 és 90 ezer között mozog.

(#7) Wave86


Wave86
tag

Igen, azért érdemes figyelembe venni, hogy az az óra azért elég extra, ezért ennyi.
Mondjuk, akit nem érdekel annyira az óra, az megspórolhatja az árát. De tényleg jól tette az, aki az Allee-ben az első nap bevásárolt, azaz early bird volt. :)

(#8) tipuka válasza bok92 (#4) üzenetére


tipuka
addikt

vagy várnak 3-4 hónapot és megveszik több tízezerre olcsóbban :) de a türelmetlenség meg a marketing és, hogy muszáj megvenned azonnal, az győz :)

(#9) Semm1 válasza bumlet (#6) üzenetére


Semm1
tag

Én is ezen csodálkozom még úgy is, hogy ismerem is a magyar szolgáltatós árképzést. A Note 3 ennyi, de a Gear is lehetne olcsóbb drágább előfizetéseknél.

(#10) bok92 válasza tipuka (#8) üzenetére


bok92
addikt

De geart ingyen nem kapnak később sem... :DDD

(#11) Nigér


Nigér
őstag

Ha minden tarifánál bő 80 ezressel drágább az okosórás verzió, akkor mi ebben az akció...???
:F

(#12) sz3lim válasza Nigér (#11) üzenetére


sz3lim
tag

Ki beszélt akcióról?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.