Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) motoflug


motoflug
őstag

Jó cikk! :K Szerintem a legszebb telefonok egyike lett a note 3, azzal együtt is, hogy számomra már kissé méretes. A note 2-nél első kép hol készült? :R

(#2) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Jó írás!
Köszönjük!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#3) Mr President


Mr President
senior tag

Köszi a cikket. De a rivális telefonok egy része nem jól van feltüntetve. A Z1 nem a kategórián belül van. Inkább a Z Ultra. Ugyanúgy az LG G2-t sem mondanám még phabletnek.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#4) prolad


prolad
őstag

Jó lett a cikk,a telefon is tetszik,egyik nagy MM-ben megnyomkodtam egyet és teljesen meggyőzött (a hátlap pedig élőben is nagyon jó).Riválisként inkább a Z ultrát hoztam volna fel a sony részéről a nagyobb kijelző és a tollas extra miatt.

Szerk:Látom,nem csak én :)

[ Szerkesztve ]

(#5) Hunujv


Hunujv
tag

Köszi a cikket, jó lett! :R

(#6) randras


randras
veterán

Jó kis cikk, mobilarénán is lehetnének ilyen írások, ahol inkább előtérbe kerülnek a mindennapi használat jellemzései. A 4"-re kicsinyítésen behaltam. :D

(#7) Akmak


Akmak
tag

Köszi a cikket!
Nem tudom mi lesz velem hogy már a telefonok is erősebbek mint a pécém. :U :F :((

Backup The World and Headphones on! AMD A8 6600k, Asrock FM2A85X Extreme4, Kingston HyperX DDR3 1600 2x2Gb

(#8) sutszi


sutszi
veterán

A cikk összességében jó. A kritikám inkább a telefonnak szól. Akinek szüksége van a phablet kategóriára az oké. Mert előfordulhat...De kb mókusvakítás kategória, hogy az első 2,3Ghz-es CPU....Ha 1,7 vagy 2,0 lenne akkor sem kéne probléma legyen. 3GB RAM...A most bemutatott KitKat vonatkozásában az atombombával verébre c. történet jut eszembe...és ne mondja nekem senki, hogy nem tudták a Samsungnál mik lesznek az új Android sarokpontjai. 150Mbps-os max letöltési sebesség. Kár, hogy világviszonylatban sem lehet még a 100Mbps-ot sem kihasználni...
Úgy érzem a kirakatba pakolható és felhasználó szemét megtöltő paramétereket rendesen odaverték amihez egyébként kell is a csúcs hardver de hát a kettő össze is függ, mert ezzel is lehet növelni a presztízs értéket...

(#7) Akmak : Nem, nem erősebb. Valószínűleg ugyanúgy éled tovább az életed... :U

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#9) bb0t válasza Mr President (#3) üzenetére


bb0t
senior tag

Mr President és prolad:

A Z Ultra az már 6" fölötti, alapvetően 5-6 közöttiekben gondolkodtam. Az afölöttiek már szerintem kényelmetlenül nagyok. Angol tesztekben az sem ritka, hogy az iPhone 5S az összehasonlítási alap, pedig végképp nem egy kategória. Másrészt több jel is arra utal, hogy a Note3 ténylegesen is versenyez ezekkel a készülékekkel.

motoflug: Ausztria Salzburg tartomány :))

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#10) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Először is nagyon tetszett a cikk, de én még odaírnám a gyenge segédfényt mint esetleg negatívum, amúgy én is nagy megelégedéssel használom a "kis" Note-ot :D

(#11) Shatter98


Shatter98
tag

jó cikk lett, de én az sonytól az ultrát hoztam volna az összehasonlításba.

(#12) bb0t válasza gabesszg (#10) üzenetére


bb0t
senior tag

Köszi, őszintén szólva én nem tapasztaltam, hogy gyenge lenne a segédfény :F te miből vetted észre?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#13) motoflug válasza bb0t (#9) üzenetére


motoflug
őstag

Gyönyörű táj. Elkalandozok, de Magyarországon tudtok hasonlót? :B

(#14) bb0t válasza motoflug (#13) üzenetére


bb0t
senior tag

Most éppen bakonyi túrán vagyunk de ilyen típusú csak az Alpokban van :) ez már 2000-3000 m közötti magasság. Viszont ha már ott vagy minden ilyen szép :)

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#15) Magnat


Magnat
veterán

"Audio bemenetként továbbra is egy normál 3,5 mm-es jack csatlakozó szolgál." - nem kimenet?

Az meg az Android számára nagy szégyen, h ezt a brutál hardvert is elveri böngészés sebességben az Iphone 5s még akkor is, ha a annak sokkal gyengébb a felbontása.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#16) jaszy91


jaszy91
aktív tag

Hát hu... :D nagyon jó lett a teszt, bár én a lehető legmesszebb elkerülöm a Samsung telefonjait.

Köszönjük! :R

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#17) bb0t válasza Magnat (#15) üzenetére


bb0t
senior tag

Igazad van, bocsi javítom.

Az iPhone rendszere nagyon jó, jól optimalizált 1 giga rammal is gyors, de azért megvannak a zártságból fakadó hátrányai..

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#18) bb0t válasza Shatter98 (#11) üzenetére


bb0t
senior tag

a sony akkora kávát szerencsétlenkedett az ultrához, hogy a note mellette eltörpül - emberszerűbb modellt szerettem volna a cikkbe mert szerintem az ultra használhatatlan mint telefon. ráadásul a súlya is batár nagy (212g)

egyébként ha nagyobb lett volna a note3 mint a 2 meg se veszem..

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#19) JhoniMitchel


JhoniMitchel
tag

Vicces, hogy mobilarénán annó, hogy lehúzták az első note-ot, mikor kijött, hogy minek ez, meg semmi értelme, nagyon réteg telefon, aztán most meg olyan eladásokat produkál, hogy minden gyártó dobálja kifele a saját ultraphone megoldását, hogy lecsippencsenek valamit ők is az eladásokból. :D

[ Szerkesztve ]

(#20) gabesszg válasza bb0t (#12) üzenetére


gabesszg
aktív tag

Én a többi Samsunghoz képest mondom, hogy gyenge(képeknél érdekes módon annyira nem érződik) de ha zseblámpaként használnám ami néha elég jól jön érezhetően gyengébbnek találtam s3-hoz képest.

(#21) macilaci78 válasza bb0t (#18) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Na, a súlya nem olyan nagy, mikor nekem volt 20 dekás karórám... :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22) macilaci78 válasza gabesszg (#20) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Lehet, lámpaként nem ad akkora fényerőt, mint vakuként. Beállítás kérdése.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23) Jeanne d'Arc

Jó lett a cikk és tetszik a telefon, de még sok víz lemegy a Dunán mire kipróbálom. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#24) Szakiii


Szakiii
addikt

Jó kis cikk, lecserélném az s4et egy note3-ra gondolkodás nélkül. :)

(#25) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Köszönjük!
Jó cikk lett! :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#26) Syl válasza bb0t (#17) üzenetére


Syl
nagyúr

Blablabla. Az iPad is nagyon látványosan meg tud akadni. Egy két program között váltva simán újratölti az oldalakat a böngésző. A scroll meg azért simább, mert amíg mozog a kép tartalma, addig minden animáció áll. Például itt a PH-n a smájlik csak akkor mozognak, ha nem piszkálom a kijelzőt. Androidon állandóan megy az animáció.
Nem fikázásból írom, tapasztalat. SIII mellett iPad4-em van.

A cikk nagyon jó! :C

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#27) JhoniMitchel válasza Syl (#26) üzenetére


JhoniMitchel
tag

Kukába minddel, nekem egy Xp-s tablet kell.

[ Szerkesztve ]

(#28) Syl válasza JhoniMitchel (#27) üzenetére


Syl
nagyúr

Nekem 3.1-es :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#29) JhoniMitchel válasza Syl (#28) üzenetére


JhoniMitchel
tag

:DD

Meg mellé egy IBM Simon telefonnak.

vagy ébresztőórának...

Nem tudják a mostani emberek, mi a jó. :D

Egyébként egy surface pro-t szívesen kipróbálnék, de MM.-ban csak RT-s van.

[ Szerkesztve ]

(#30) irgum válasza Syl (#26) üzenetére


irgum
addikt

Észre se vettem, hogy nem mozognak scrollozáskor a szmájlik ios-en. De tényleg, pedig több éve használom.

[ Szerkesztve ]

(#31) Syl válasza JhoniMitchel (#29) üzenetére


Syl
nagyúr

MM.-ban csak RT-s van.

Láttam :DDD
[link]
A videót nem én készítettem, de ott álltam mellette.

(#30) irgum

Androidon azért szépen mozognak az animációk scroll közben is.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#32) irgum válasza Syl (#31) üzenetére


irgum
addikt

De nem is oly smooth mint a safari.

(#33) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"Ha mégis megsérülne, a kijelző képes meggátolni a repedés továbbterjedését, így legalább nem fokozódik a kár"

Na ez biztosan nem igaz. S4-el tesztelve. :) És lehet hogy a GG nem annyira könnyen törik, de mögötte a TFT igen. Az is 65k-s csere., mert egyben van.

(#34) janos1988 válasza Magnat (#15) üzenetére


janos1988
addikt

És te meg stopperórával a kezedben netezel.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#35) Sir Ny


Sir Ny
senior tag

,,bár, ez a megállapítás a legtöbb innovatív eszközre igaz. "

innovatív, lol.

-

(#36) randras válasza janos1988 (#34) üzenetére


randras
veterán

:DDD

(#37) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

erdekes a cikk, :R de jo lett volna egymas melle tenni a NOTE 2 es a 3-at.

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#38) Snoop-y válasza Syl (#26) üzenetére


Snoop-y
veterán

Csak az erdekesseg kedveert kiprobaltam es androidon nekem nem megy az animacio mikor megerintem a kepernyot. Xperia T.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#39) Syl válasza Snoop-y (#38) üzenetére


Syl
nagyúr

Nálam SIII-on az alap böngésző is, és a Chrome is animál mozgás közben. De így tett az előző táblagépem is (Galaxy Tab 8.9, 4.0.4 ICS).

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#40) bb0t válasza Dr. Akula (#33) üzenetére


bb0t
senior tag

Bármilyen behatásnak nyilván nem áll ellen, itt arról van szó, hogy ha keletkezik az üvegen egy kisebb repedés az nem fog továbbszaladni.

Gondolom a te telódnál nem egy kisebb fajta törésről volt szó. :N

Dr.FantastiK: :R , a Note2-őt sajna a 3 érkezése előtt pár nappal eladtuk (5 percen belül jelentkezett érte vevő) :) így nem tudtak találkozni, de íme:

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#41) JanR válasza bb0t (#40) üzenetére


JanR
addikt

Ahogy nézem maga a telefon méret nagyon, de nagyon minimálisat változott. Épp most válok meg a note2-mtől, így lehet a 3-s lesz az utódja :)

(#42) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Jó cikk lett. Nem gondoltam, hogy ennyivel kisebb, mint a Z ultra és a Samsung prémium garanciájáról se hallottam. Ami nem tetszik továbbra sem az a touchwiz... Azt valahogy nem tudom megszokni.

(#43) Syl válasza b4zsi- (#42) üzenetére


Syl
nagyúr

A touchwiz alatt mit értesz? A launchert? Mert szerintem semmivel sem rosszabb, mint nova vagy társai. Annyi, hogy kevesebb a beállítási lehetőség. Részemről ss párti vagyok (nem félreérteni ;) ).

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#44) b4zsi- válasza Syl (#43) üzenetére


b4zsi-
őstag

Tudásra nem biztos hogy rossz, de nekem a design nem tetszik. Azt gondolom két perc alatt cserélni lehet, de az alapfelület nem annyira jön be.

[ Szerkesztve ]

(#45) Caaabi


Caaabi
senior tag

Nagyon jó cikk! Pont egy ilyet vártam már :) Romolhatóságról valamit írnál esetleg? Knox mellett custom romok mennek rajta és később nyom nélkül visszaállítható a garanciaképes állapot?

(#46) Aguinaga válasza Caaabi (#45) üzenetére


Aguinaga
őstag

Tudtommal egyelőre nem, de dolgoznak rajta.

PSN: OldSlowhand74

(#47) bb0t válasza Caaabi (#45) üzenetére


bb0t
senior tag

Szerintem is csak idő kérdése, egyelőre a knox ebbe bezavar.. :F

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#48) Caaabi


Caaabi
senior tag

Köszönöm a válaszaitokat, remélem mire a birtokomba kerül egy ilyen készülék, addigra megoldódik :) Bár eddig nagy erőssége volt a samunak h könnyen romolható meg minden, kíváncsi lennék miért erőltetik a knoxot :S

(#49) bb0t válasza Caaabi (#48) üzenetére


bb0t
senior tag

A Knox szerintem nagyon hasznos dolog az üzleti szférában, bővebben a S4-es preview-ban írtam róla, és végül is természetes jelenség a samsungtól, hogy kihasználva azt a rendszert megpróbálja bevédeni a készülékeit ezen nem csodálkozom, viszont a lelkes tömegen úgysem tud kifogni senki :)

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#50) Caaabi válasza bb0t (#49) üzenetére


Caaabi
senior tag

A knoxot azután került a romokba miután eladtam az s4em,pontosan hol is van ez a cikked? Elolvasnám h kicsit jobban képbe legyek mert ezek szerint elég felületes az amit a knoxról valójában tudok... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.