Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blyan


Blyan
félisten

Na ez az amit a többiek nem tudnak finanszírozni, ennyi reklámot. Többek között.

Amúgy ez maga nem tetszett.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2) kengyel válasza Blyan (#1) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ebben teljesen egyetértek . Sok pénz kell ezekhez a reklámokhoz, ami szerintem meg is van :U

kengyel

(#3) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát ez miatt biztos nem veszek S4-et. Rakjanak alá jobb zenét! :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4) Pirosász


Pirosász
aktív tag

Reklámnak érzéseket kell kiváltani.Ez szerintem nagyon gyenge.Zene gyenge,amúgy meg szinte unalmas.Lehet hogy sok pénz van benne,de nem sikerült.[link] Ez inkább vált ki érzéseket egy átlag fogyasztóból.

[ Szerkesztve ]

(#5) Blyan válasza Pirosász (#4) üzenetére


Blyan
félisten

Tök mindegy, ha pofájába tolják az embernek napi 24 órában, bármerre is néznek, akkor meg fogják venni.
A Coca cola sem csak az íze miatt lett isten császár.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6) GML


GML
őstag

Megüresedett a korrektori állás? :U
...szinte az összes új technológiát bemutatják az alábbi, majdnem 5 perces hosszúságú felvételen. Íme:

[ Szerkesztve ]

(#7) Pirosász válasza Blyan (#5) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Ez tény.Csak ha már van pénz,meg tolják az arcodba a reklámot,akkor már csináljanak jó zenét alá,meg legyen kedved egyáltalán végignézni.Pont a Coca a legjobb példa erre.[link]

(#8) Scoobyka válasza GML (#6) üzenetére


Scoobyka
addikt

nekem tetszett :))

(#9) no1r


no1r
őstag

hát megkövezném a vágót aki a zenét szinkronizálta...
vagy csak nekem tűnt fel, hogy csúnyán csúszik a srác hangja a szájmozgáshoz képest? :DDD

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#10) jaPe


jaPe
tag

Nagyon nagyon nagyon izzadtság szagú reklám lett, és szörnyen hosszú. Inkább volt ciki mint "fhúúúú ez de menő". :(

(#11) Cyberpunk válasza jaPe (#10) üzenetére


Cyberpunk
félisten

De biztos jó sokba került. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12) jaPe válasza Cyberpunk (#11) üzenetére


jaPe
tag

Na ez az ami felől nem kételkedek :D Ha még valami zenecsatornához is betolják na azon leszek kihűlve :C

(#13) Cyberpunk válasza jaPe (#12) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja kapásból a Top 10-be. ;] :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Ha a fel tarsasag nem apple parti lenne meg komolyan is vennem a negativ commenteket.
Ez a reklam sztem igen is jo,a fiatalokat celozza meg es ott telitalalat.
Mondom ezt i4s tulajkent.

(#15) balazs1022 válasza Pirosász (#7) üzenetére


balazs1022
őstag

vagy ez :DD

De ez is elég ütősre sikerült: motorola

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#16) Cyberpunk válasza Scoobyka (#14) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem vagyok alma fan, igaz táblában elfogult vagyok, de mobilban nem kéne.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17) Scoobyka


Scoobyka
addikt

a hosszan kivul mi nem tetszik?

A fiatal egyetemistak bohem eletet akarja vazolni a zene sztem telejsen odaillik...ez ala nem rakhatak klasszikust..a hossz valoban hiba,de ezt tv spotba darabolva is adhatjak :)

balazs1022: Na a motoreklam valami eszmeletlen bena...a zene is...a sony-s meg inkabb egy sport reklam.

[ Szerkesztve ]

(#18) Pirosász válasza Scoobyka (#14) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Hát lehet fiatalokat céloz,de miért is telitalálat?Nagyon erőltetett.Reklám akkor működik,ha valamilyen életérzéssel próbálja eladni a terméket.Főleg fiataloknál ez nagyon fontos.Ez mit ad át?Lóbáld a telefonod?Ilyen egy fiatalokat nem csak megcélzó,de el is találó reklám:[link] Jó telefon az S4,de ez a reklám pocsék.Nem tudom kit bíztak meg hogy készítse el,de nagyon nem sikerült szerintem.

(#19) Ati1979


Ati1979
veterán

Hát ez ultragagyi lett...

A klipp az ideális boldog életről szól, ahol mindenki szép és gazdag (fital létére S4-gyel szaladgál).

Brazil / mexikói szappanoperák hangulatát időző videoklipp ultra gagyi zenével.

Bár amennyi pénzt belenyom ebbe a samu, lehet hogy néhány slágerlista élére is felkerül a dal. :)

(#15) balazs1022

Ezek nem rosszak! :)

Ment is kedvencek kötzé. :)

[ Szerkesztve ]

(#20) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

A nokiás klip jobban tetszett.De ez se rossz.

X.Y.

(#21) Scoobyka válasza Pirosász (#18) üzenetére


Scoobyka
addikt

Az egyetemistak tobsege meg a szerelmet es a bohockodast eli...ok azok akik megosztanak es kozosegi oldalakon lognak....amit te linkeltel mi a mondani valoja? Ejjel nappal csavarogj?

Mindegy ez izles dolga,sztem kint sikeres reklam lesz az egyetemistak koreben...uzleti kategoriaba mas reklam kene ez nem vitas.

(#22) jaPe válasza Scoobyka (#21) üzenetére


jaPe
tag

A reklámokba mindig kell valami, amitől úgy érzed, hogy azt szeretnéd amit ők csinálnak, ahogy ők élnek. Ezáltal keletkezik egy hiányérzet, és pontosan ebbe tolják bele az eladni kívánt terméket. Itt nem volt semmi ilyen. Főiskolás vagyok, mégsem lett nálam sikeres. Maximum a nagyon fiataloknak. Szerintem ez a reklám inkább a 14-18 év közöttieknek szól, bár nem gondolom, hogy a Samsungnak ez volt a célja.

ui.: nem vagyok alma fan :))

[ Szerkesztve ]

(#23) rep3at válasza Pirosász (#4) üzenetére


rep3at
őstag

Ez valami hihetetlen jó!

Forward thinking. كرر

(#24) Supernova198


Supernova198
csendes tag

Szar reklám,úrigazdagok kölkeinek! :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.