Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) babkukta


babkukta
senior tag

Van már konkrét bulvár kép, h milyen lesz a Note 4? Csak mert az Alfáról már hónapok óta szivárognak képek, a Note 4ről pedig nem emlékszem, h láttam e volna.
Remélem 5,5"os lesz!!! :K

(#2) sanyijedi: Ezek szerint tényleg nincs akkor még kép :) Érdekes amúgy, h mindenről tud szivárogni kép, pont erről miért nem?? Csak kíváncsi lennék rá, h mégis milyen dizájn, anyaghasználat fogja jellemezni. Mert ha kaki, akkor nem is érdekel. Remélem nem adnak a Note 3 alá minőségben

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#2) sanyijedi válasza babkukta (#1) üzenetére


sanyijedi
őstag

én még nem láttam, remélem nem is lesz. jobban sokkol akkor hirtelen látni! (remélhetőleg nem lesz borzasztó, ha a 3-nál nem lesz rosszabb már jó, az bejön..) de a samsungtól bármi kitelik :D

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#3) caius marius válasza babkukta (#1) üzenetére


caius marius
tag

Ha a Note 3-nál rosszabb lesz az akkor a samu végét jelenti. Már nagyon megbántam, hogy lecseréltem a kettest a hármasra...

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#4) joey04 válasza babkukta (#1) üzenetére


joey04
titán

Nem hiszem hogy kisebb kijelzőt kap :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) babkukta válasza joey04 (#4) üzenetére


babkukta
senior tag

Remélem de!!! :P

Üdvözlettel, Tibi

(#6) joey04 válasza babkukta (#5) üzenetére


joey04
titán

Igazàból kétkezes használatról beszélünk, így akár 6" környékére is mehetnek. Note3 volt nekem is, ismerősnek meg Mate, és nem volt kényelmetlenebb a mérete.

De egyébként is. Nem fog semmiben visszalépni az utód szvsz.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) babkukta válasza joey04 (#6) üzenetére


babkukta
senior tag

Most komolyan, miért lenne visszalépés, ha 0,2"al kisebb? Miért csak az számít haladásnak, ha nagyobb a kijelző? Mint ahogy vki ezt megfogalmazta tegnap, ez a trend?? Én nem látom értelmét. Sztem ha egy QHD-t raknak 5,5"ra, abszolút nem visszalépés az 5,7" FHD mellett. És ez 5,5" is kétkezes kategória, de szvsz a leghasználhatóbb. A 6" is sokaknak bejön, de szerintem phablet fronton az 5,5" a legkorrektebb kijelző

Üdvözlettel, Tibi

(#8) joey04 válasza babkukta (#7) üzenetére


joey04
titán

Nem csak az számít haladásnak a nagyobb kijelző. De ha kisebb lesz az viszont egyértelmű visszalépés. QHD miatt pláne nem lenne jó meglépni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) NeRo28 válasza babkukta (#7) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Én írtam h ez a "trend",de hiába szólsz ellene ez van!Azt meg nem értem h ha a phabletek érdekelnek akkor mit aggódsz pár tized inch-en?A phabletnek az elsődleges lényege a képátló!Azért szerintem nem lenne olyan nagy baj ha 5.7 helyett mondjuk 5.9-re növelnék szvsz...

(#10) andrew01


andrew01
tag

Kb. 7. olyan kommentet olvasom ahol Mr. babkukta az 5.5 preferálja.. egyrészt elsőre is világos a véleményed.. másrészt ahelyett, hogy itt multiplikálod magad - menj egy Gsm boltba és vedd meg Note-Neo-t már piacon az ilyen termék.. vagy a G3-t QHD -vel..

(#11) halkow


halkow
őstag

Már várom, kíváncsi vagyok mi lesz most az extra ficsör

Alcatel onetouch idol2s the king

(#12) NeRo28 válasza andrew01 (#10) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Vagy választhatná a Note 2-t is ami ráadásul nem is kissebb a Note 3-nál!:)Sőt!!!
151.2 x 79.2 x 8.3 mm (5.95 x 3.12 x 0.33 in) Note 3 adatai
Weight 168 g
151.1 x 80.5 x 9.4 mm (5.95 x 3.17 x 0.37 in)Note 2 adatai
Weight 183 g

(#13) Luck Dragon

Vajon mik lesznek az újdonságok, Mert valamit mindig ki kell találni. :P

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) B1T3 válasza babkukta (#5) üzenetére


B1T3
addikt

Én meg azt remélem, hogy 5,7"-től nem lesz kisebb a kijelző, viszont marad a fullHD felbontás, és nem erőltetik bele a QHD-t. De ennek sajnos nem olyan nagy a valószínűsége.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.