Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyijedi


sanyijedi
őstag

pár napja láttam már a reklámot, ide is elért.. amúgy vicces.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#2) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Ma már csak úgy lehet eladni egy terméket, ha a konkurenciát fikázzuk közben? Szerintem ez nem olyan jópofa dolog.

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#3) #53932800 válasza Thaaleum (#2) üzenetére


#53932800
törölt tag

Szerintem is gusztustalan......

(#4) Totheground


Totheground
addikt

Újabb másokat fikázó trash reklám. De mit is vár az ember a Samsungtól.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#5) Pali1119


Pali1119
tag

Egy vicc. Már-már karikatúra jellegű reklám. Nem tudom, minek kell a másikat fikázni. Ha én valamit jól csinálok, akkor azzal hozom a világ tudtára, hogy a másik milyen rossz?

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#6) Csapoati válasza Totheground (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szegeny Touch-ko... Epp egy masik topicban bizonygatta napokig, hogy az Apple-fanok nem jarnak trollkodni meg fikazni a Samsung-hirekhez. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) rdt89


rdt89
addikt

Nem szeretem az "alma" termékeit,és a reklámba egyértelműen látszik mit fikáz, de a Samsung nagyon messze áll attól, hogy lenézze, mivel anyaghasználatban és minden másban fényéveket ver Samura!

(#8) Giorgio1313 válasza Totheground (#4) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Ez egy amerikai reklám. Hidd el kint a reklámok 95%a arról szól hogy ez mennyivel jobb mint a konkurens. Fura hogy itt az alma le volt takarva. Pl kocsi reklámoknál a Dodge konkrét alázza a fordot ahogy bírja.
Tessék apple fikáz..

[ Szerkesztve ]

(#9) Totheground válasza Csapoati (#6) üzenetére


Totheground
addikt

Ez tény, nem trollkodás. A Samsungnál a reklámok túlnyomó része mások (Apple, Nokia) fikázása. De nyugodtan cáfold meg.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#10) Csapoati válasza Totheground (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha teny is, Alma fankent miert is kattintottal a hirre? Pont errol beszeltem a masik hirnel is. Aki nem akar fikazni vagy trollkodni, az szimplan nem foglalkozik ezekkel. Na de mindegy is, a lenyeg, hogy egyik tabor se kulonb a masiknal, ismet bebizonyosodott. :)
Amugy a "de mit is vart az ember a Samsungtol?" is a teny kategoriaba tartozik? Inkabb vegytiszta trollkodas.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) Giorgio1313 válasza Totheground (#9) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

De mit is vár az ember az Appletől? :) ilyen alapon nemde? http://thenextweb.com/apple/2014/04/22/apple-takes-aim-samsung-new-print-ad-ideas-want-every-company-copy/

(#12) Totheground válasza Csapoati (#10) üzenetére


Totheground
addikt

Mert unatkoztam a metrón és ez jött fel az RSS-en. :P

@giorgio
Azért szerintem a kettő között elég masszív különbség, hogy mit is akar reklámozni. Utóbbi szerintem még ötletes is, a másik meg csak fikazas. Szerintem. Ha az Apple csinálná, akkor sem tetszene.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#13) macskea válasza Totheground (#12) üzenetére


macskea
őstag

Nekem se Samum nincs, se Almám, így pártatlanul tudok nyilatkozni. Szerintem kifejezetten vicces. Azt meg már előttem is kihangsúlyozták, hogy ez egy USA reklám. Ott tényleg mind ilyen.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#14) Giorgio1313 válasza Totheground (#12) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Elhiszem:)
Mint már mondtam itt minden reklám full fikázás szóval nekem meg se akad a szemem ilyenen. G3at nyomják most minden adón orrba szájba. Meg az M8 reklámja tetszik Gary Oldmennel

(#15) kengyel


kengyel
nagyúr

Jópofa egy reklám :)

kengyel

(#16) Csapoati válasza Totheground (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

:D Amugy felreertes ne essek, en sem szeretem a tobbieket fikazos reklamokat, de hat ott masok a szokasok.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) Kex613826


Kex613826
tag

Ötletes egy reklám, már-már a valóságot ábrázolja! :))

Be positive, nothing is perfect!

(#18) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

utálom a samsungot, de reklámokban egyre jobbak
nálam az apple bolt előtt sorban állók f*kázása ütötte ki a biztosítékot (pláne mivel a samsung vásárlókat nagyobb birkának tartom mint az iPhone usereket:D), ez kevésbé
szerintem ez egész jól sikerült :K

mint ahogy az "s3ról válts s5-re" reklámok is nagyon jók:
videó1
videó2
videó3

bár a termékeik is olyan jók lennének mint a marketing gépezet... :U

(#19) Vikthor


Vikthor
nagyúr

most éri utol a samsung a galaxy s5-el a Z1 üzemidelyét kb, mert azzal 3 napot is simán ki lehet húzni... Vagy egyéb telefonok még jobbak ilyen téren.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#20) maximilian4


maximilian4
addikt

Almába mennyibe is kerül egy akksi csere és milyen egyszerű cserélni? Köszönöm, nincs több kérdésem. :)

Maxi

(#21) halkow


halkow
őstag

Hál istennek s5 a király!
már csak jobb műanyag útán kell nézniük

Alcatel onetouch idol2s the king

(#22) Vikthor válasza halkow (#21) üzenetére


Vikthor
nagyúr

elég alacsonyan tartod a mércét, ha szerinted S5 a király...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#23) halkow válasza Vikthor (#22) üzenetére


halkow
őstag

összességében nekem az, a többit is szemügyre vettem ne aggódj itt kapsz jó kamerát, jó üzemidőt stb.

és szerinted? htc one m8 fogadjuk :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#24) Vikthor válasza halkow (#23) üzenetére


Vikthor
nagyúr

nem, sosem volt htc-m s valszeg nem is lesz. Egy Nokia PV 808-at droid vonalon asszem velem együtt szinte mindenki el tudna fogadni, de maradjon meg egy szép álomnak ez... Jelenleg Xperia Z2-nél nem látok jobb droidos telót a piacon.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#25) Luck Dragon válasza Thaaleum (#2) üzenetére

Egyet kell értenem veled.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#26) Touch-ko válasza Csapoati (#6) üzenetére


Touch-ko
őstag

Szerintem nem trollkodas amit irt. En azert jottem, mert tudom mirol szol a reklam es ha ez tucatnyi Apple forum lehozta es szulettek HSZ-ek akkor itt is szulethetnek Apple felhasznalok HSZ-ei.
Am, ha igy tetszik, vedd trollkodasnak, majd menj at a zafiruveges iphone cikkhez. Az elso 30 kommentbol talan alig par darab van ami egy Samsung forumban maradhatna..

Az iPhone5-om akksija 1 napos.. Neha napkozben is kell tolteni, esetleg ha nem toltom, akkor figyelni kell este fele, hogy mit csinalok a telefonnal. A reklam akkor is erossen eltulzott, meg ha nem is latod.. Mert minden iPhone user 0/24-ben tolti a telefonjat mikozben irigy Samsung tulajokat nezegetek, hogy ok tudjak tolto nelkul hasznalni a telefonjaikat:)

A trollkodas itt a Samsung oldalarol van amikor is "fal oleloknek" hiv minket.
Ha ezeket a "fantasztikus" reklamokat hasonlitjuk ossze az Apple reklamaival, akkor erezheto a kulonbseg a ket ceg mentalitasa kozott..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.