Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Uchimata


Uchimata
tag

S III frissítés mikor már?

A bluetooth hibák javítása miatt már nagyon várom.
No meg jó lenne némi teljesítményoptimalizálás is.

Másnak is olyan az SGS3, hogy vagy tetves lassú az energiatakarékos módban, vagy normál módban alig bírja az egy napot?

(#2) Uchimata válasza Uchimata (#1) üzenetére


Uchimata
tag

Ehhez még annyi, hogy a default launcher-t direkt lecseréltem egy minimál-ra (Atom), de ez sem sokat javított a helyzeten. Néha egy-egy app használata után megőszülök, mire összekotorja magát. Az MFM-es HDD-k korát idézi.

A "szedjek le minden telepített appot" tanácsokat a spam@kabbe.hu címre kérem. ;)

(#3) wozzy


wozzy
tag

Kivancsi vagyok a transparent statusbar-t megkapjak e, mert a kiszivargott (elvileg nem vegleges) note 2, 4.3 frissites szerint nem... Az air commandrol ne is beszeljunk...

[ Szerkesztve ]

(#4) dani786 válasza Uchimata (#1) üzenetére


dani786
tag

Szia!

Nekem a Juice Defender csodákat tett, azóta többet bír a telefon normál módban. Én az engergiatakarékos módot soha nem használom (lentebb leírom miért). Mondjuk egyedi módon kellett beállítanom a JD-t, mert a stock beállítások annyira nem váltak be. (ha adsz e-mail címet, el tudom küldeni az apk-t)

Az energiatakarékos módban azért lassú a telefon, mert korlátozza a processzor teljesítményét, meg egyéb dolgokat. Ezt a beállításokban megtalálod. Nem használom mert idegtépően lassú lesz tőle a telefon. :)

Lassan 1 éves a telóm, csináltam egy factory reset-et kb. egy hónapja, azóta érezhetően gyorsabb a készülék. És hát, persze, nem használom a touchwiz-t, helyette Nova Premium (nekem ez vált be).

Üdv,
Dani

(#5) #01696768 válasza Uchimata (#2) üzenetére


#01696768
törölt tag

Ugye energiatakarékos mód nincs bekapcsolva? Az egy kamu cucc, senki nem használja. :N

Szerk: Megelőztek. :B

[ Szerkesztve ]

(#6) Supersol


Supersol
tag

Amint megkapja a támogatást az S4 már veszem is az órát..jó dolog lehet,hogyha bárki hív vagy értesítésed van csupán a kezedre nézel és látod...sztem könnyen hozzá lehet szokni ehhez a kényelemhez..:-))

(#7) Giorgio1313


Giorgio1313
aktív tag

Karácsonyra talán megjön trééktől ajándékba S3 LTE-re:)

(#8) róland


róland
veterán

S vajon mikor jön T-s SIII-ra?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#9) Mr.Silkó válasza Uchimata (#1) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A takarékos üzemmódot is személyre lehet szabni, és érdemes is, nekem be van kapcsolva, de a teljesímény korlát nincs kipipálva, így nem lassul a teló és még jobban is bírja szuflával.

(#10) hell_boy457 válasza Uchimata (#1) üzenetére


hell_boy457
csendes tag

ja. kb

(#11) halkow


halkow
őstag

Ez egy jó hír így már kompatibilis a gear-al,és gondolom javít is a telo kissebb híbáin :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#12) Ádám16 válasza wozzy (#3) üzenetére


Ádám16
addikt

Pedig a transparent statusbar az összes Amoled kijelzős telefonnak jól esne..

(#13) wozzy válasza Ádám16 (#12) üzenetére


wozzy
tag

Így van!

(#14) MARTIN970215


MARTIN970215
tag

Na végre!!! :) :)

(#15) kengyel


kengyel
nagyúr

Még az S4 sem kapta meg !

kengyel

(#16) DTommy


DTommy
csendes tag

Ez most akkor már a 4.3-as frissítés lesz?

(#17) panderson válasza DTommy (#16) üzenetére


panderson
tag

Igen, már 4.3 nekem meg is érkezett, külföldi product code-os mobilom van, sosem root-olt, mókolt, stb. Eddigi tapasztalatok:

* Átlátszó értesítési sáv: enélkül is tudtam élni
* Beállítások fele csak akkor működik ha frissítés után wipe data és wipe cache - elég kényelmetlen!
* Random 2-10 mp kell míg felébred a telefon pl. bekapcsoló gomb megnyomása után, de PC-s Viberrel is tökéletesen tesztelhető, 4.1.2-vel 0mp lag volt, főleg híváskor nagyon kellemes a sötét képernyő + csengő telefon bámulása
* Kies 3 kell hozzá, ami az Outlook sync-et hallomásból sem ismeri

Szóval eddig nagyon megérte a tökéletesen működő gyári 4.1.2-t lecserélni :C

Gondolom ez az optimalizációs frissítés, amitől a 4 magos csúcsgép mégse lesz olyan jó mint az S4 :(((

(#18) MADcat válasza panderson (#17) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

míg mást nem mond. nálam marad 4.1.2. Eddig minden röccenés nélkül megy, meg az üzem idő is pipa..

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.