Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Note 3 ramja tényleg példa értékű :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Totheground


Totheground
addikt

A geart érdekes bármivel is kitüntetni. :U

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#3) wozzy


wozzy
tag

Tulajdonképpen jogosan kapott ezekért. Nice job!

(#4) babkukta


babkukta
senior tag

Hmm... Gratulálok a Samsungnak! Nem vagyok fan, sőt, kifejezetten utálom a Samsungot, de a technológiát elismerem! De azért szívesen megnézném, h más híresebb gyártók hányat kaptak.. érdekes módon az ilyen eseményeknél csak a Samsungot emelik ki, a másikat le is sz.rják, még ha ugyanannyit kapott, akkor is. Tényleg ügyes a Samu, de azért a többi híresebb gyártót is meg lehetne említeni!!!!

Üdvözlettel, Tibi

(#5) Cathulhu válasza Totheground (#2) üzenetére


Cathulhu
addikt

Vakok közt a félszemű a király... Amúgy meg úgy érzem az idén a konkurencia sokkal több innovatív és minőségi dolgot tett le az asztalra mint a Samu, így kicsit érthetetlen számomra ez az egész.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#6) Totheground válasza Cathulhu (#5) üzenetére


Totheground
addikt

Ilyenkor szokot az lenni, hogy adott kategóriában nem hirdetnek nyertest...
Na mindegy.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#7) AS válasza Cathulhu (#5) üzenetére


AS
félisten

Note 3 ban vannak Inonativ dolgok pont. 3 gb-t ram, mikor usb3 . Ezt egyik gyártó sem lépte meg.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) alfaromeo33


alfaromeo33
aktív tag

Színjáték és bunda az egész. Már lassan Samsung lesz a wc papír is! Csak azt tudnám mire verik annyira, ez inkább pénz szagú történet, nem pedig valós értékelés. Biztos jól jött a szervezőknek a samu pénze!
Igen, idén sokkal többet nyújtottaka kisebb gyártók, nagyobb fejlődésen mentek keresztül. Egy naaagy WM (world marketing) az egész. A geart én is díjaztam volna: a legfeleslegesebb és használhatatlanabb méregdràga baromság az idén!

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#9) dsr válasza alfaromeo33 (#8) üzenetére


dsr
senior tag

Így van , a gear az egyik legfeleslegesebb eszköz amit eddig láttam a " mobilpiacon " .

(#10) Blyan


Blyan
félisten

3 giga RAM ez a beágyazott technológiák győztese? Jövőre meg a 4 giga viszi majd a prímet? :F

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#11) alfaromeo33 válasza Blyan (#10) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Jogos!!! Ezen is kiakadtam. Aki több memót rak vagy gyorsabb procit az innovatív. :D Akkor Én az autó alá beszerkesztek egy 5literrel nagyobb üzemanyag tankot mint a gyári és kérem a Terézanya valagrendem az összes kis körtéjével, de azonnal!!

[ Szerkesztve ]

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#12) razorka777


razorka777
veterán

Ma már minden a Samsungról szól, bármerre megyek samu mindenhol. :)
Mindenki ilyen telefonokkal rohangál, csak soha nem tudom kinél milyen van, mert tök egyformák. :D

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#13) AS válasza alfaromeo33 (#11) üzenetére


AS
félisten

GB LP-DDR2) az inonativ aki nem ért dolgokhoz nem tudja hogy ram és ram között sok a különbség.
Lehet itt divat fikázni ahogy szokás most már minden forumot minden nagy gyártott . De az igazság az igazság hogy Samsung technológiában mesze most legmagasabb. Többet költenek fejlesztésre mint a összes gyártó együtt véve.
És azért is lett piac első , reklám nem minden.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Ha most a Blackberry lenne a Samsung helyében, akkor azt utálnátok. Napraforgó effektus. Nincs Samsungom...

(#15) Ali G.


Ali G.
senior tag

az a helyzet hogy a samsung mindent megvesz még a trollokat is azért fizeti hogy fikázzák a konkurenciát akkor pont ez a díjkiosztás nincs lezsírozva? :D LOL :D a 3 gb RAM mióta innovatív, a samsung találta fel? :D a galaxy gear-ön mit díjaztak? azt hogy fémhulladéknak sem jó? :D

(#16) Szakiii válasza razorka777 (#12) üzenetére


Szakiii
addikt

De nekik pont ez a cél és el is érték, hogy mindenki samsuval rohangáljon. Az sonynak is ez a célja de még nem sikerült ezt elérnie de hidd el ugyan erre törekednek... :D

(#17) alfaromeo33 válasza AS (#13) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Bocsi. LP-DDR2 RAM van az több mint 1éves LG telómban is! Miről beszélsz kedves fanboy?

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#18) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Semmit nem er az egesz, egyedül a Touch ID érdemelte volna meg idén a beágyazott technológiákban való győzelmet.

(#19) AS válasza alfaromeo33 (#17) üzenetére


AS
félisten

Nem vagyok famboy nincs is Samsungom Asus meg Nokiám van :D Csak mindig az mellett érvelek ami valoban megérdemli.
Ilyen Nokia Kamera téren , ilyen a Asus Tablet téren. Kinai gyártok valoban nagyon fejlődnek de legtöbb nem ér el Europába és Amerikába. Főleg nem ide.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#20) Cathulhu válasza Lomha 8V (#14) üzenetére


Cathulhu
addikt

Samsungom van most is, markahu is vagyok mar idestova 10-15 eve, de attol meg latom, hogy nevetseges ez az egesz dijkiosztosdi.

#7: mindjart lefordulok a szekrol a rohogestol, ezt kiemelni mint innovaciot :))

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#21) alfaromeo33 válasza AS (#19) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Látom, tényleg nem is vagy annyira fanboy. Csak akkor miért emelted ki a memót? Azt sztem Te is tudod, hogy már legalább másfél êve sok telefonban LP-DDR2 RAM van, tehát a technológia nagyon nem új és nem samsung. Az, hogy több memóriát pakol bele, az nem innováció, hanem opció. Akármely gyártó tudna akár 6gb RAM-ot is pakolni. Betettek egy 1gigás és egy 2gigás modult. Ennyi

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#22) halkow


halkow
őstag

note 3 szinte a legerősebb az idén

Alcatel onetouch idol2s the king

(#23) M5Norbi válasza Stanley-B. (#18) üzenetére


M5Norbi
őstag

Bár szerintem tök felesleges dolog de mint technológiai újítás simán megérdemelte volna.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#24) M5Norbi válasza Lomha 8V (#14) üzenetére


M5Norbi
őstag

Persze. Ez sima pszichológia. Nem vagyok a tömeggel,egyedi vagyok,különc vagyok.stb....

Ez nyilván nem mindenkire vonatkozik hisz tényleg csinál a Samu szart is (mint minden gyártó) de sok ilyen ember van.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#25) Router válasza AS (#19) üzenetére


Router
őstag

Pontosan. A 41 megapixeles szenzort lehet kicsit bonyolultabb volt rábarkácsolni a vasra mint + 1 RAM chipet beforrasztani. Mindegy, én csendben használom a valóban innovatív technológiákat és mosolyogva olvasom a hasonló témájú cikkeket. :DD

www.reballing.hu/forum

(#26) iNfAntRy válasza Stanley-B. (#18) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Egyedül a touch ID? Miért pont az? mert a HTC 2008-ban már használta? 5 éves technológiát használni az aztán tényleg nagy innováció :-]

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#27) Blyan válasza iNfAntRy (#26) üzenetére


Blyan
félisten

Persze, azt leszámítva, hogy biometrikus azonosító mindkettő sok közük nincs egymáshoz.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#28) Stanley-B. válasza iNfAntRy (#26) üzenetére


Stanley-B.
őstag

ha olyan szintű lenne a Touch ID, akkor eszembe nem jutott volna megemlíteni, mint győzelmet érdemlő újítást.

(#29) nagyz1987


nagyz1987
csendes tag

Alfaromeo a fikakiraly:D minden samu hirnel fikaz es oszt:D minek jarsz te samu hirekhez ha ennyire utalod oket?

(#30) Totheground válasza AS (#13) üzenetére


Totheground
addikt

Ja, nem is azért, mert elárasztják a piacot olcsó vackokkal. Természetesen az itt kiemelt modellek (pl Note 3) fogy a legjobban. Amúgy minden személyeskedés nélkül tőled elég vicces azt hallani, h nem vagy Samu fanboy. Amúgy a #17ben levő kérdésre nem válaszoltál. ;]

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#31) Carbonado11


Carbonado11
tag

Véletlenül nem volt a rendezvényen "legtöbb lefizetett zsűritag" kategória is?Azon vajh' ki nyert? :))

Redmi Note 8

(#32) alfaromeo33 válasza nagyz1987 (#29) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Minek szólsz be? :Y Ide is megjöttêl okos lenni? :C

[ Szerkesztve ]

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#33) nagyz1987 válasza alfaromeo33 (#32) üzenetére


nagyz1987
csendes tag

Nekem samum van szeretem,hasznalom olvasok samu hireket mert erdekel...nem tetszik a htc vagy akarmi, nem veszem, nem hasznalom, nem irok a topicokba hogy fujj igy fujj ugy...ERTED?:D ahhh biztos nem:) te amolyan triciklis 4 altalanosos lehetsz akinek az oviba a samu logo volt a jele...athuzva...

[ Szerkesztve ]

(#34) alfaromeo33 válasza nagyz1987 (#33) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Pont annyi gógyid is lehet mint az általános oskolában a samukának: D
Már csak azért sem hurrognák a helyedben, mert hozzám képest kis taknyos vagy. Örülök, h szereted a samudat, használd egészséggel a szappanod :D
Amúgy a többi márkát Én sem kommentelem így, de a Samsung üzletpolitikája gusztustalan és ez mellé a készülékeik messze nem olyan jók, mint hazudja a cég. A többi legalább nem azt hangoztatja, hogy ők világ csúcsa!

[ Szerkesztve ]

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#35) nagyz1987 válasza alfaromeo33 (#34) üzenetére


nagyz1987
csendes tag

Mindegy:) ahogy erzed szar a samu, gyozz meg sok embert;) csa triciklis, iratkozz be a felsobe:) akkor dicserd a tobbit...chhh

[ Szerkesztve ]

(#36) RaveForce válasza alfaromeo33 (#34) üzenetére


RaveForce
veterán

egyébként tényleg undorító és gyerekes ahogy összeszemeteled az összes topikot nulla szakmaisággal... :U aztán még itt vered magad a korodra?! ez az érett magatartás csúcsa. ;]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#37) wozzy


wozzy
tag

Vagy nagyon buta, vagy nagyon fiatal...
Leginkább mind2!

(#38) Szakiii


Szakiii
addikt

Minden topicba ez megy lassan, hogy vagy valaki ténylegesen csak fikázz 0 szakmai indokkal vagy valaki úgy védi a kedvenc márkáját hogy meggyőzhetetlen arról hogy valami tényleg nem okés vele kapcsolatban, kicsit erősebben is lehetne moderálni, régebben színvonalasabb társalgások mentek (de lehet rosszul emlékszem.)

(#39) wertigo1984 válasza wozzy (#37) üzenetére


wertigo1984
őstag

:C

Cikkhez: nekunk otthon majdnem mindenunk Samsung, kiveve a dvd felvevo-irot. Orulok, hogy a jelenlegi tabtelefonom (Tab3 8.0 3G) ott van a dijazottak kozott, de ha nem kapott akkorsem valtottam volna. Asus, Apple, Toshiba es most az LG mind eros es szep tabokat csinal, de en a Samsungnal talaltam meg az igenyeimnek megfelelo keszuleket. Elotte Tab2 7.0 3G-m es Voda Smart tab 7 3G-m volt.
Szep volt Samu, gratula! :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#40) M5Norbi válasza Szakiii (#38) üzenetére


M5Norbi
őstag

Nem emlékszel rosszul. És nem is volt az olyan régen. De néha van olyan hogy tényleg csupa normális ember írogat.(mikor a trollok oviban vannak) Sima kritikával,észérvekkel amik előtt meg lehet hajolni és elismerni a másik igazát.
Olyankor tök jó.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#41) Totheground


Totheground
addikt

[link]

"Also, on September 25, Samsung Electronics released the Galaxy Gear in time for the wearable computing generation. Yet this product has cumulative sales under 50,000, with daily sales of only 800-900 units. These low sales values for the Galaxy Gear are far below the initial expectations of the industry."

Ja, díjat érdemel. Ekkora hírveréssel ekkora flop tényleg teljesítmény. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#42) Stanley-B. válasza Totheground (#41) üzenetére


Stanley-B.
őstag

nem volt mi mutassa az "irányt", majd az iWatch után ;)

(#43) RaveForce válasza Totheground (#41) üzenetére


RaveForce
veterán

[link] :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#44) Totheground válasza RaveForce (#43) üzenetére


Totheground
addikt

Akkor nézd össze a két forrást...
Valamiert a Bk-nak jobban hiszek.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#45) RaveForce válasza Totheground (#44) üzenetére


RaveForce
veterán

akkor kiemelem a lényeget.
alig két hónap alatt fogyott belőle 800 ezer darab, ilyen számokkal pedig sem a Sony SmartWatch 2, sem az új Pebble, sem a Qualcomm Tog nem büszkélkedhet.
Az nyilván egyértelmű, hogy a készülék jelenleg uttörő, ahogy annak idején a note is volt, azóta az újabb noteok folyamatosan fölé licitálnak fogyásban, de könyörgöm ne várjuk már egy smartphone fogyási adatait egy smartwatchtól. A konkurensek előtt jár így is. Hát még ezután.

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#46) Totheground válasza RaveForce (#45) üzenetére


Totheground
addikt

Unit shipped != unit sold.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#47) RaveForce válasza Totheground (#46) üzenetére


RaveForce
veterán

ofkorsz, ez ugyanugy igaz az összes többire.

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#48) Cathulhu válasza RaveForce (#47) üzenetére


Cathulhu
addikt

Naja, csak olyan az egesznek az ize, hogy a tegnap megjelent lesujto adatok utan a samsung damage control uzemmodba valtott. Az 50k-t en is kevesellem, mivel a note 3 bundle miatt szerintem eleve tobb ment el, de a 800k meg egyertelmuen marketing tulkapas. Valahol a ketto kozott lehet a valos ertek, en mar 200k-rol hallottam, ami meg szerintem meg mindig gyenge, ld fentebb a note 3 bundle miatt. De amugy egyszeru, ha tobb rohad a raktarban, mint az eladott, akkor egyertelmu a bukta, ha forditva, akkor lehet meg siker :D

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.