Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslien


leslien
nagyúr

sztem az idővel picit gond van :)
sgs 5 vmi újabb verza?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Én nem várok semmi különöset.

valami

(#3) AS


AS
félisten

Amoled tábletek lesznek.
Olyan tudással mint Note pro széria.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) Dr. X válasza leslien (#1) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Igen. New Yorkban kevesebb az idő, úgyhogy az kb. este 11 lesz.

(#5) Csapoati válasza Dr. X (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ejfel lesz az. Nota 4 akkor gondolom most nem lesz, igy viszont kisse ertelmetlennek tartom a felhajtast.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) 1697 válasza Quasi_modo (#2) üzenetére


1697
tag

Ők se téged...

(#7) batai15


batai15
félisten

Hurrá! :R :R

(#8) jacis válasza Csapoati (#5) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem bánnám ha a Note lenne bejelentve :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9) vittorio7


vittorio7
őstag

Lehet, hogy érkezik a fém hátlap. :)

(#10) edward2 válasza Csapoati (#5) üzenetére


edward2
addikt

Felhajtás sohasem értelmetlen. Minden hír a Samsungról szól. Már az Apple sem egy aktív hír érték max évente 2-3x bukkannak fel. Ezzel szemben Samsung napi szinten küldi a PR gépezetet.

(#11) vittorio7 válasza edward2 (#10) üzenetére


vittorio7
őstag

Ez igaz. Ebben ők a legjobbak az biztos.

(#12) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Szerintem az új dizájnt fogják bemutatni, a forradalmi újdonságnak számtó fizikai gombok nélkül! ;]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#13) 1697 válasza jacis (#8) üzenetére


1697
tag

Azt én sem...Note 4 re várok😂😂De sztem azt év végén jelentik be...

(#14) Flind


Flind
senior tag

"Zárójeles megoldás, hogy a Samsung már dobott piacra hasonló tulajdonsággal rendelkező tabletet"
Nem inkább megjegyzés?

(#15) Crafter32


Crafter32
őstag

Samsung nem nagyon ért a prémium vagy különleges szavakhoz, de a reklámban nagyon ott vannak.

(#16) Badboys válasza Crafter32 (#15) üzenetére


Badboys
őstag

A szokásos szarok jönnek ötödik róka bőrbe bujtatva.

Bocs félre nyúltam.

[ Szerkesztve ]

(#17) Ricardo


Ricardo
félisten

Mobilokra lehet számítani? S5 prime, Note4?

(#18) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Remélem elejtenek pár infót a Note4-ről is. Kíváncsi vagyok milyen lesz. A 3 nagyon tetszik.

(#19) halkow


halkow
őstag

Mikor lesz s5 prime.... ha most nem :(

tablet nem játszik nálam...

Alcatel onetouch idol2s the king

(#20) Luck Dragon válasza jacis (#8) üzenetére

Elvileg nem a Note szériát mutatják be, elvileg az szeptember végére várható. :K
De ha nem javítsatok ki.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) moleculez


moleculez
veterán

2honap mulva az N4-nek még egy csinnadrattat csinálni, azért elég fölösleges lenne, márpedig nem a fb-oldalukon fogják bejelenteni. Szerintem lehet belőle bejelentés. Max a piacra lépés csúszik, mert abba biztos s805 kerül (mibe ha nem abba), az meg nemtudom hogy áll. De attól még kész lehet, és bejelenthető.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#22) AS


AS
félisten

Note 3 az Q3 , S5 prime még nem tudni mikor lesz.
Tabletek lesznek ez szinte biztos most.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23) Flyme válasza Badboys (#16) üzenetére


Flyme
senior tag

+1

(#24) AS


AS
félisten

Galaxy F : Fémház, QHD kijelzö S805 cpu. De majd csak szeptember körül jön. (iphone 6 ellenfél)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#25) Lasi31 válasza AS (#24) üzenetére


Lasi31
tag

Nem tűnik fémnek.. A káva viszont elég "soványkának" tűnik...

[ Szerkesztve ]

(#26) BulletBill27 válasza Lasi31 (#25) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Szerintem sem néz ki fémnek. A hangszóróját vajon az aljára rakták?

(#27) vittorio7 válasza Lasi31 (#25) üzenetére


vittorio7
őstag

Akkor biztos ez is fémszálas műanyag lesz. :)

(#28) BenHans válasza AS (#24) üzenetére


BenHans
addikt

Megjelenési időt tekintve tényleg i6 ellenfél, de maradjunk annyiban, hogy csak így tudja egyáltalán felvenni a kesztyűt a Sony Z2 és M8 ellen az S5. :) Hiába az S805, mert a felbontás QHD így lesz egálban valós sebességben a sima S5-tel, és a Z2-vel, de mindemellett a HTC-t nagyon nehéz lesz elkapni optimalizáció terén.

Ha pedig a fém hátlapjukat nézzük, ha valóban fém lesz, ez így önmagában nem ér fel az (M7)M8, Z2, iPhone trió tervezési finomságaihoz.

A galaxy "csúcs"modellt és annak variánsait szerintem hagyják békén idénre, az eladások így is megvannak(bár ez nem a konkurenciához mért értékének és teljesítményének az érdeme...) és inkább koncentráljanak a Note4-re. Arra rakjanak egy jó minőségű puha tapintású (matt is lehetne) burkot vagy annak adjanak egy alu házat, és mi is és ők is többet nyernénk, nyernének ezzel. Pláne mivel a Note széria amire igazán büszke lehetne a Samsung mert szvsz a Samsung messze legjobb készülékei a Note2 óta ebben a mobil/phablet kategóriában.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#29) AS válasza BenHans (#28) üzenetére


AS
félisten

Lesz QHD a HTC és Sonynak is. (HTC M8 prime)
Ez a LG3 ellenfele lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#30) Luck Dragon válasza AS (#29) üzenetére

(HTC M8 prime) már nem lesz a Htc vissza vonta ha jól emlékszem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) AS válasza Luck Dragon (#30) üzenetére


AS
félisten

Igazából csak találgatások ami nem hivatalos csak pletyka...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#32) Luck Dragon válasza AS (#31) üzenetére

Pletykáknak van mindig valami alapjuk :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33) spawn21 válasza AS (#31) üzenetére


spawn21
veterán

Rengeteg helyen írták. Amolyan nem közvetlen (de még is igaz) htc-től származó közlemény. Nem lesz prime. (Szerintem idén)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#34) halkow válasza Lasi31 (#25) üzenetére


halkow
őstag

Na ezzel fogok álmodni....
nesze nektek kaptok egy s5-t fém hátlapal + s805,3,4gb rammal

( #33 ) spawn21: csődbe is mennének szereintem....

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#35) Mr.Grincs válasza Badboys (#16) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

+1 :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Uj Samsung keszulekek? Mar megint? Nem vagyok meglepve... :(

(#37) Csapoati válasza Touch-ko (#36) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Majd akkor leszel, ha jön a Note-méretű iPhone is és már két ideális méret létezik majd. ;]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#38) Luck Dragon válasza Csapoati (#37) üzenetére

Ha már az asus és a xiaomi és készített note kiadást akkor kitudja lehet egyszer az apple is fog," már csak azért is megmutatjuk" címmel. :U :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#39) Csapoati válasza Luck Dragon (#38) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Itt is van :B

Visszatérve a Samsungra, egy Galaxy F-ért külön bemutatót? Fura lenne, ha csak ennyi lenne az egész. Kb 3 perc alatt lezavarható.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#40) BenHans válasza AS (#29) üzenetére


BenHans
addikt

Arról nem hallottam hogy a Sony csinálna Prime verziót, a HTC M8 Prime-ról pedig az a hír járja hogy visszavonták. [link]

Ők már lettetek idén egy-egy csúcs droidot az asztalra, bár ettől függetlenül lehet raknak mellé még egyet QHD meg a S805 miatt, de nekik már a burkolat minősége adott. A QHD meg a S805 annyira nem számít sokat, mert gyorsaságban nincs előrébb mint az S801 és FHD és FHD felett már az embereknek kb észrevehetetlen ezen a méreten a +ppi. És tavaly sem reagált a HTC egy új kiadással az LG G2 S800 vs M7 S600 miatt.

LG G3 pedig műanyag, szóval elképzelhető hogy az S5 F is csak fém hatású műanyag lesz és várhatóan drágábban kezd az eddigi tendenciák alapján mint az LG G3 és ha már jobb az F HW-ben mint a sima S5 akkor annál is drágább lesz ezáltal. Arra gondolok, ha a Samsung kihoz egy Prime/F verziót megint műanyagból csak belerakja a QHD+805 párost (csak drágábban) az nem más mint kivagyiság(finoman szólva)... De akkor sem lenne jobb a helyzet, ha raknának rá egy 5k-s fém hátlapot és nesztek fém telefon.

De végül is jó ez így, mert az durrantana nagyot ha az S5 F/Prime/Plus/XY átgondolt formatervezésű fémes burokkal jönne és 805+QHD-vel és így felülmúlná a konkurenciát mert a G3-hoz képest fém a ház, Z2-M8 duóhoz képest meg jobb a 805+QHD. Ez lépésre késztethetné adott esetben a konkurenciát. Mondjuk nekem nem lenne olyan fontos a 805+QHD szóvala Sony és HTC maradhatna így is ahogy van. De minőségi készülékház kialakításra hál'Istennek nem kell számítani a Samsung-tól. :D

Inkább ne pazarolják az idejüket és álljanak neki optimalizálni, mert a Note4 sokat profitálhatna belőle ;)

(#16) Badboys: +1

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#41) caius marius


caius marius
tag

Szülinapi ajcsi lesz pont aznap fogok születni.
Remélem ehhez méltó cuccot dobnak ki! 😆

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#42) Csapoati válasza BenHans (#40) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem ti túlgondoljátok ezt a burkolat témát. Az eladások is azt mutatják, hogy a népek java részét totál nem érdekli, hogy az ő telefonja most áluménijumból, magnéziumból vagy műanyagból van. Az itteni fanokat/antifanokat persze igen, mert ezzel fogást lehet találni a Samsungon (is).
A QHD (sajnos?) jobban fog számítani, pedig az aztán tényleg csak mókusvakítás még.

(#41) caius marius: pont aznap fogok születni Miért, még nem születtél meg? Magzat vagy? ;]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#43) vittorio7 válasza Csapoati (#42) üzenetére


vittorio7
őstag

De van egy réteg akinek számít a fém ház. És a Samu meg szereti a pénzt, hiba lenne ezt a célcsoportot kihagyniuk...

(#44) spawn21 válasza Csapoati (#42) üzenetére


spawn21
veterán

Az hogy téged nem érdekel egy dolog. Az tény, hogy nem minőségi az a hátlap, vagy akár csak a keret. Olyan mintha búcsüban lőtted volna.
Igaz az lg-nek annyira nem borzasztó......

iPhone 13p

(#45) Csapoati válasza spawn21 (#44) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem csak engem nem érdekel... Nézz rá az eladási adatokra. A szar hátlap ellenére is viszik az S-eket, mint a cukrot.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#46) spawn21 válasza Csapoati (#45) üzenetére


spawn21
veterán

Majd cserélik is ;]

Vannak akiket nem érdekel a minőség. Van ilyen. ;)

iPhone 13p

(#47) Csapoati válasza spawn21 (#46) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vagy egy telefon működését csak minimális mértékben (kiesik a kezedből vagy sem) befolyásolja a hátlap milyensége és ezzel sokan vannak tisztában. Vagy csak szimplán nem érdekli őket a hátlap egyáltalán.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#48) spawn21 válasza Csapoati (#47) üzenetére


spawn21
veterán

Értem. Akkor cipőből is jó a kínai,mert úgy is koszos lessz, meg kopik.

iPhone 13p

(#49) Csapoati válasza spawn21 (#48) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Borzasztó rossz analógia. Értem én, hogy a HTC-nek ez a fő ütőkártyája, de attól még nem ez lesz az elsődleges szempont telefonvásárlásnál az emberek 90%-ánál.

A cipő használhatatlan lesz, ha szétkopik, a telefon a kopó hátlap miatt (ami még cserélhető is) meg nem.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#50) leslien válasza AS (#24) üzenetére


leslien
nagyúr

vajon az ára is iphone 6 ellenfél ? :) mert lassan hasonló árban lesz...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.