Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -Maci-


-Maci-
őstag

Inteligens elforgatás a 4.1.1-ben is volt.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Amikor a hardver kielégítő, a tartalom a döntő, és ebben a Samsung az élen jár.

(#3) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Már nagyon várom a 4.1.2-t az S3 Mini-re is :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#4) BloodRay


BloodRay
veterán

Ugyan ilyen ROM-ot használok S2-n most, elég jók az új funkciók.
Ettől függetlenül az S2-re novemberre(de legalábbis 2012-re mindenképp) ígért JellyBean frissítést is megszülhetnék végre valahára...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5) joebacsi72


joebacsi72
csendes tag

Hali!

A Vodafone-os S3-ra már a múlt héten megjött a 4.1.2-es frissités. :)

(#6) Hadeska22 válasza BloodRay (#4) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

Már kinn van, annyi hogy nem a teljesen ofisöl verzió, hanem a Leak, de mondták benn hogy ez lesz a hivatalos is..az s3 jelly bean ápdétje miatt nem adták ki, androlibról töltsd le, hidd el ..megéri :) ! ;)

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#7) micimacko válasza BloodRay (#4) üzenetére


micimacko
aktív tag

Hát igen...remekelhetne abban is a Samsung, hogy a több 10millió darabszámban eladott S2-re is végre kiadják a frissítést, mert az ICS wifi hibája elég idegesítő. :(((
Azt olvastam, hogy januárban kiadják, de ha abból indulunk ki, hogy novemberre ígérték és semmi nem lett belőle...

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#8) BloodRay válasza Hadeska22 (#6) üzenetére


BloodRay
veterán

Mint írtam már ilyen rom-ot használok(kicsit felturbózva)...
És azért van még pár dolog amit javíthatna a Samu a leak JB-en...
Csak, hogy a sokaknál előjövő lock screen érzéketlenséget, gyenge akkuidőt említsem.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#9) thork


thork
csendes tag

Nekem az S3-ra (t-mobile) még mindig nem jött a 4.1.1-es frissítés , a garit meg meg akarom őrizni , nem tudom erre a frissítésre még hány évszázadot kell várnom :(

(#10) Roadhammer válasza Hadeska22 (#6) üzenetére


Roadhammer
tag

A kiszivárgott Jelly Bean novemberben szivárgott ki, amikorra a hivatalos verziót is ígérték. Aztán decemberre is ígérték, most meg januárra. Ha ugyanaz lenne a kiszivárgott, mint amit ki fognak adni, akkor nem szärakodnának vele ennyit. Csak jönne már ki.

(#11) chabusch


chabusch
tag

Ha T-re már kijött a frissítés, meg tudná mondani valaki, hogy mit kell csinálnom a telepítéshez. Ugyanis a Kies szerint a 4.0.4-em up to date, és OTA sem jön semmi.

(#12) manokaki válasza chabusch (#11) üzenetére


manokaki
őstag

Nekem az I9305-re a Kies irta ki hogy van friissités 4.1.2 és azon keresztül ment ! Ja és Tmobilos !

[ Szerkesztve ]

(#13) rankesz válasza chabusch (#11) üzenetére


rankesz
veterán

T-s S3 ra még mindig az LH1 a legfrissebb ha jól tudom. Vicc :((

(#14) p06 válasza manokaki (#12) üzenetére


p06
senior tag

Igen az az LTE nem a sima. A simán(I9300) valóban LH1 (4.0.4 (augusztus)) a "legfrissebb" T-s magyar rom.

Ha ebben az évszázadban megjön nem kell Kies, jelezni fog a telefon és OTA-n keresztül frissít.

[ Szerkesztve ]

(#15) mryocee


mryocee
csendes tag

Azért ez így ebben a formában elég vicces...augusztusi rom egy zászlóshajón:( Elgondolkodtató, hogy legközelebb nem trénél veszek telefont.

Haai!

(#16) doddy


doddy
tag

Közben megtaláltam a választ, kösz

[ Szerkesztve ]

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#17) Something_ válasza mryocee (#15) üzenetére


Something_
őstag

Ez tényleg elszomorító, majdnem minden nap lesem, hátha jön az update a T-től:(

(#18) HuMarc válasza Bone123 (#2) üzenetére


HuMarc
addikt

Ezért a szlogenért fizetnek? :P

Csak azért, mert én ezzel nem értek egyet.

[ Szerkesztve ]

(#19) teglus


teglus
csendes tag

Nem vagytok valami naprakészek. Nekem minimum egy hete ez a verzió van fent, tök hivatalosan.

(#20) sto1911


sto1911
veterán

Egy magyarnak se szurja a szemet az ehhez hasonlo nagyszeru forditas?

"Er. meg a h.adashoz" meg "Csoportszoras" mivan?

Azt hittem a Samu mar kinotte magat az ilyen ferditesekbol, de ugy latom megsem. Idiota magyar forditoi vannak.

(#21) banhammer


banhammer
veterán

Galaxy Note 10.1-re mikor jon ki a 4.1.x frissites?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#22) izécske


izécske
csendes tag

Remélem lesz S3 minire is frissités .. :) én nagyon várom. :)

Aw, yeah.

(#23) chabusch válasza sto1911 (#20) üzenetére


chabusch
tag

hasonló még a "Használja a hangulatjeleket?" kérdés a mozgásvezérlésnél. Valaki nagyon elnézett egy e betűt...

(#24) DaveNo1


DaveNo1
veterán

"(információink szerint a T-nél már meg is érkezett a pakk)." Még a 4.1.1 sem érkezett meg, nemhogy a 4.1.2...szerintem már az 5.0.1 is kint lesz mire a T-nél végre kapunk v.mit... :U

You are not prepared.

(#25) HuMarc válasza DaveNo1 (#24) üzenetére


HuMarc
addikt

A T-nél van, csak nem adják ki :P

(#26) asimon válasza izécske (#22) üzenetére


asimon
tag

Nem tudom mit vársz, a mini tudtommal eleve 4.1.2-vel került forgalomba! :)

(#27) Jason19 válasza chabusch (#11) üzenetére


Jason19
senior tag

T-nél 4.0.4 a legújabb.. samsungék a T-re mutogatnak, T-ék meg a samsungra...

(#28) saltanus válasza mediumgecso (#3) üzenetére


saltanus
aktív tag

de minek is . . :U

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#29) Gusztáv válasza sto1911 (#20) üzenetére


Gusztáv
addikt

Én is ezt akartam megemlíteni, hogy rémes a fordítás, az idióta rövidítés meg egyszerűen érthetetlen.

Laci

(#30) asdf_ válasza Gusztáv (#29) üzenetére


asdf_
veterán

Atvehettek valakit a nokiatol, ott voltak ilyen elmebeteg roviditesek...

(#31) Levente17


Levente17
tag

Elég szégyen, hogy a HTC ONE X-re még nemrég jött meg a 4.1.1 az S3-ra meg megjött a 4.1.2.De ebben meglátszik, hogy a Samsung miért lett MÉG nagyobb márka mint volt. :W

Egy nőnek 71 dolgot kell tudnia..Főzni, mosni és 69.

(#32) izécske válasza asimon (#26) üzenetére


izécske
csendes tag

nekem 4.1.1 van rajta :U

Aw, yeah.

(#33) Koczó93 válasza thork (#9) üzenetére


Koczó93
őstag

Ha valakinek nagyon szüksége van rá és nem akar várni Odinnal kb. 3perces művelet. Bármikor visszarakhatod a gyári Tré-s romot és ugyanúgy lesz garid.

(#34) fafa1992


fafa1992
csendes tag

T-s S3-amon pár hete 4.1.1 volt, és több, mint egy hete 4.1.2 van, nem értem mi a probléma :)

(#35) HuMarc válasza Levente17 (#31) üzenetére


HuMarc
addikt

Ezt hívják marketingnek... ;) A csúcskészüléket frissítik, csak éppen az évente megjelenő több mint 30 további készülék vevőjére tesznek magasról. :U És ezzel vernek át ezreket. Pl. most téged is...

(#36) manokaki válasza HuMarc (#35) üzenetére


manokaki
őstag

különben a telefon használok 70%-kának göze sincs arrol hogy a Fw-t frissiteni lehet , kell , amivel megvették azzal használják mig ki nem esik a kezükből :))

Attila

(#37) HuMarc válasza manokaki (#36) üzenetére


HuMarc
addikt

70%? Túl optimista vagy :P Szerintem Magyarországon leginkább 90%...

(#38) grayback


grayback
csendes tag

Az jó hogy a Vodások és T-mobilosok megkapták már a frissítést, de a Telenorosok mikor kapják..??? :F :W

grayback

(#39) HuMarc válasza grayback (#38) üzenetére


HuMarc
addikt

A Telenorban a legtöbb frissítés késni szokott.

(#40) Koczó93


Koczó93
őstag

A telenornál előbb volt 4.1.1 mint a t-nél. pontosabban a T-nél még mindig csak ics van.

(#41) HuMarc válasza Koczó93 (#40) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem mind, csak a legtöbb. Tehát van, hogy egy hamarabb érkezik, közben három-négy frissítésre már 2 hónapja várnak...

(#42) Szabolcs22


Szabolcs22
tag

Nekem asszem dec 28.-án érkezett meg a 4.1.2. Független a telo...alapból meg a 4.1.1 volt már rajta, tehàJB.
Én hiàba próbálgattam ezt az elforgatod és figyeli a szemedet ficsört, de valahogy a 4.1.1 be nem ment.
Nagyon jó a telefon, főleg egy galaxy w után. Még a gyári rom is szárnyal rajta...Nem tudom mi lenne ha custom lenne rajta :D
Amúgy ki milyen pontszámot ért el Antutuval? Nekem asszem 16280 volt a legtöbb. :))

Szabolcs

(#43) manokaki válasza Szabolcs22 (#42) üzenetére


manokaki
őstag

Quadrant Benchmark 6250 pont ( I9305 4.1.2-vel , gyári T-s fw )

[ Szerkesztve ]

(#44) Szabolcs22 válasza manokaki (#43) üzenetére


Szabolcs22
tag

Nekem 5545 Quadrant-ba. De amúgy nem hinném, hogy tényleg ezekkel a szintetikus tesztekkel lehetne "menőzni":D Én is csak érdeklődöm kinek mit adott be. Volt mikor az antutu 12-13000-es pontszámot mutatott kb...de attól nem lett lassabb a telefon vagy akármi:)

Szabolcs

(#45) manokaki válasza Szabolcs22 (#44) üzenetére


manokaki
őstag

engem se nagyon érdekel csak kipribáltam a 4.1.2-re mit mutatt az I9305 , a Nexus 4. 5100 pontot csinált 4.2.1-en !

(#46) csorbajeno


csorbajeno
veterán

Az enyém független,de mégsem kaptam még meg a 4.1.2-es frissítést.Valakinek valami ötlet az okára?

(#47) Florens válasza csorbajeno (#46) üzenetére


Florens
tag

Valószínű nem gyárilag független a telefon.

(#48) Koczó93 válasza HuMarc (#41) üzenetére


Koczó93
őstag

nem tudom nem szoktam problémázni ilyenen :)
Odin a barátom :D

(#49) manokaki válasza csorbajeno (#46) üzenetére


manokaki
őstag

Illetve nem gyári Rom vvan rajta !

(#50) Pisszty2


Pisszty2
csendes tag

hogy kell hivatalosan frissíteni? Kiesen keresztül vagy a telefon névjegy szoftverfrissítésnél?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.