Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Crafter32


Crafter32
őstag

Reklám?

(#2) Szakiii válasza Crafter32 (#1) üzenetére


Szakiii
addikt

Nem?

(#3) halkow


halkow
őstag

kicsit Almás ez-az egész ,de jót másolni nem bűn szerintem,lehet benézek ha pesten járok :) ha már bemutató terem is egyben

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#4) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Még szobabiciklizni is lehet menni? Vagy azzal szolgálati jármű, ha házhoz kell kimenni a Samsungos szervízeseknek? :DDD

(#5) Próféta


Próféta
tag

Ez a házhoz megyünk szolgáltatás nagyon jó dolog. Én már vettem igénybe. Vidéki vagyok (180 km), ritkán járok Pesten és ez nagy királyság.
Nem tudom van-e másik cégnek ilyen szolgáltatása, ha valaki tud ilyet adja közre legyen szíves.
Szóval nálam nagy súllyal esik latba a prémium szervizháttér, és ezért egy note vagy S értékelésébe mindig jelentősen beleszámít és így bizony utcahosszal vezetnek a konkurencia előtt.

(#6) Dante684


Dante684
csendes tag

Igen, a plusz prémium szolgáltatások a Samsungtól elsőosztályúak, kétségtelen hogy az androidos telefonok közül ők rendelkeznek a legnagyobb háttér támogatással, csak egy baj van a Samsungal: Nem akarok kicsinyes lenni, de nagyon durván túl van árazva a Samsung mobiljai.180.000-200.000 Ft itthon, Magyarországon az átlagkeresethez viszonyítva túl sokba kerül. Hiába, lehet érvelni hogy külföldön is ennyi az ára, ez oké, csak nyugaton a minimálbér 1000 euro/dollar között van, és azért nem mindegy hogy egy átlagember a fizetése kétharmadából tud venni egy telefont, vagy 3 hónapig kelljen rá spórolnia...

(#7) Próféta válasza Dante684 (#6) üzenetére


Próféta
tag

Igaz, hogy nyugaton olcsóbb a telefon, meg ráadásul többet is keresnek, de ez nem a Samsung hibája.
Igaz, hogy drágák a prémium Samsungok, de nem drágábbak, mint a konkurensek hasonló tudású zászlóshajói. A 180-200 a nyitó ár, de így nyit kb. a többi is. Nyitó áron semmit sem veszek.
G2 most (Telekom) 140e, S4 150e (és ehhez is jár a prémium szerviz). Ez a különbség ebben a kategóriában nem is különbség. Aki nem tud/akar kiperkálni 150-et az S4-ért, az nem tud/akar 140-et adni a G2-ért sem. Szóval, ha túlárazás, akkor nem csak a Samsung. Viszont mellé ott a szervizháttér, ami nálam olyan jelentős pluszt ad, hogy ezért mondtam, hogy a konkurensekhez képest utcahosszal vezet a note, S széria.

[ Szerkesztve ]

(#8) myckie2 válasza Próféta (#7) üzenetére


myckie2
őstag

Nem tudom milyen árakat néztél, de a Telekomnál most pont ugyan annyi a két telefon ára. (130.990 Ft) Azt csak hozzá tenném, hogyha az ember jókor vásárol (ünnepek) akkor ezen készülékeket sokkal olcsóbban is el lehet vinni. A Galaxy S4-et tavaly Adventkor 113.000Ft-ért meg lehetett vásárolni ami szuper jó ár.

(#9) ForRedGlory válasza myckie2 (#8) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Sikerult megfognod a lenyeget... :U

(#10) V8Dávid


V8Dávid
csendes tag

és most is 20%os online kedvezmény van az S4 és így olcsóbb mint a G2

(#11) macskea válasza Dante684 (#6) üzenetére


macskea
őstag

Egy termék árazásánál pont kurv@ mindegy, hogy kishazánkban mennyi a minimálbér. Az ilyen kommenteken meg komolyan nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek?! Egyik cég sem jótékonysági intézmény, nem is tudom hogy lehet valakinek olyan elvárása, hogy adjanak neki oda valamit olcsóbban, csak azért mert szarul keres...

Próbáld már elképzelni, hogy ha te árulnál valamit, amit 2x-ért lehet eladni, mit szólnál hozzá, ha valaki bejelentkezne rá 1x-ért arra hivatkozva, hogy nincs pénze.

Már tudom mit csináljak, nevetek, mert ez röhej...

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#12) Próféta válasza myckie2 (#8) üzenetére


Próféta
tag

A két év hűségnyilatkozat díjcsomagra vállalt hűség nélkül kategóriát néztem. Az igaz, hogy kb. 2 hete :) .
A mondanivalóm szempontjából úgy gondoltam ez is elég pontos info. Legközelebb, majd igyekszek napra kész lenni. :)

(#13) myckie2 válasza ForRedGlory (#9) üzenetére


myckie2
őstag

Értettem a lényeget, de csak erősíteni akartam azt tényt, hogy a Samsung csúcskészülékei nem drágák a konkurenciához képest, sőt.

(#14) Peterson_ válasza halkow (#3) üzenetére


Peterson_
addikt

Miért lenne almás?
Régen Nokiának is voltak ilyenjei.
Egyébként lehet, hogy mrglátogatom valamikor, nincs is messze tőlünk.:)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#15) #09819904


#09819904
törölt tag

Na, csak járjak majd arra megrútolomazesöttyüket! ;]

(#16) C$abi


C$abi
aktív tag

Eléggé letisztult, dehát mostanában minden ilyen világos színű (Szolgáltatók boltjai, Apple Store, stb.), biztos van ennek funkcionális értéke. A Samsungnak meg azért van ilyen nagyon kiterjedt szervizhálózata, mert van miből neki ezeket felépiteni az alkalmazottakat fizetni, meg a szervizköltséget állni. A rohadt nagy marketing mellett. Bárcsak megengedhetné magának ezt a csomó mindent a többi gyártó!

[ Szerkesztve ]

(#17) Csapoati válasza Crafter32 (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Galaxy blogban is BB-hirek legyenek? :D

#16: Szegeny csoro Sony... :(

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#18) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Hm Izlések,pofonok,vélemények különbözöek.Viszont sokat számit a premium szolgáltatásuk,Biz érdemes igénybe venni,Házjöttek,elvitték,megcsinálták,s ezt Garin belül többször is.Az áraknak ki,mit mennyiért vesz,vette.A bolthoz semmi köze! :C

föolvaso

(#19) NoMagix


NoMagix
addikt

Pont most láttam ilyet a Pesti úti tecsóban is, és nekem is szemet szúrt a vegyes nyelvű elnevezé!

[ Szerkesztve ]

(#20) caius marius válasza halkow (#3) üzenetére


caius marius
tag

Már megbocsáss, de az alma nem megy házhoz szerintem...
Szal köze nincs.

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#21) Sword válasza halkow (#3) üzenetére


Sword
őstag

Igen, a márkaboltokat is az Apple találta fel és mindenki más lopta... Mint ahogy az érintőképernyős telefont is és még sorolhatnám.Ühüm :)
(Szarkazmus)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#22) Csapoati válasza Sword (#21) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A feher szint is. A tobbit meg Chuck Norris (kiveve a rozsaszint, azt Tom Cruise). :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#23) Petyyyyy válasza halkow (#3) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Pont ez jutott eszembe nekem is. Még az is lehet, hogy betérek valamelyik nap.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#24) Ihsahn válasza caius marius (#20) üzenetére


Ihsahn
tag

Nem biza, azért el kell menni a zöldségeshez...
Viszont a Samunak tényleg nem rossz azért a szervize. Igaz, amikor anno még a west endben, a samu mobile shopban egy galaxy 3-hoz 8000-ért akartak adni akksit, és telenor viszonteladónál 4000-ért berendelték nekem a gyárit, no, az azért kevéssé volt vicces... Hát nem éreztem prémium ügyfélélményt, inkább azt, hogy bekaphatják...

[ Szerkesztve ]

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.