Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Youri


Youri
veterán

Tök jó dolog ez, de egy magyar rendőrség még a cella infókkal sem foglalkozik. Ha ezsel odalítana az ember, kb kiröhögnék.

RTX ON

(#2) Bsony


Bsony
tag

Omnia 7-el működik?

(#3) RaveForce válasza Bsony (#2) üzenetére


RaveForce
veterán

omnia7en van find my phone, ami wp7es szolgáltatás, de lényegében semmit nem ér, ha annak aki ellopja az az elsö dolga h kivegye a sim-et ...tapasztalat :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#4) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

"Avagy mit tehetünk, ha elveszítjük a Galaxy S II-t?"

- megiszunk egy sört, örülünk, hogy megszabadultunk tőle, és veszünk egy Sensationt... ;]

bocs fiúk, ezt nem tudtam kihagyni... :D
a paradicsomokat várom postafordultával.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) RaveForce válasza Dr.Anonymus (#4) üzenetére


RaveForce
veterán

csöbörböl vödörbe? :P

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#6) Dr.Anonymus válasza RaveForce (#5) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

jaja.. :DDD

(#7) csabi94


csabi94
őstag

Ez mind nagyon jó, de akkor is működik ha a telefon nincs a neten?

(#8) RaveForce válasza csabi94 (#7) üzenetére


RaveForce
veterán

#3

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#9) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Nekem b@ssza is megtalálni a készüléket.
Próbáltam már régen is és most is..

Ha ezt ellopják akkor el lesz lopva!
Különben is aki tudatosan lop egy ilyen telefont, az garant legyalulja az egészet. Persze más tészta ha elveszíti az ember..

(#10) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Fontos kérdés, hogy addig oké, hogy ha másik SIM került bele, akkor küldd üzenetet, de ha nincs net, akkor küldi a GPS jelet? Ha zárolva is van a telefon, akkor attól még lehet resetelni és mindent törölni a telefonról? Ha reset lesz, akkor ez a szolgáltatás is elveszik?

(#11) RaveForce válasza Arthuro_Adam (#10) üzenetére


RaveForce
veterán

#3... gondolom ez se sokban más..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#12) Pipiripi válasza RaveForce (#3) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Kipróbáltam, sim nélkül is működik, csak a tefonnak kell bekapcsolva lennie

[ Szerkesztve ]

(#13) jáózsi


jáózsi
tag

Én 3 hete próbáltam de akkor azt írta, hogy az én régiómban nem elérhető (pedig tavaly még működött)...azóta változott vagy csak a wave tulajok ne találják meg a telefonjukat? :O

[ Szerkesztve ]

(#14) HXY válasza Pipiripi (#12) üzenetére


HXY
addikt

Internet nélkül mégis hogyan továbbítja az adatokat?

Szerk.: vagy rácsatlakoztál az otthoni routerre? :D

[ Szerkesztve ]

(#15) Pipiripi válasza HXY (#14) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Bekapcsolja a gps-t a telefonon.

(#16) csabi94 válasza Pipiripi (#15) üzenetére


csabi94
őstag

De ha nincs neten a teló akkor hogy kapcsolja magától be? Nem értem :DDD

(#17) Pipiripi válasza csabi94 (#16) üzenetére


Pipiripi
senior tag

hülye vagyok, kártyát kivettem, de be volt kapcsolva a wifi. :W

(#18) Akoneira


Akoneira
tag

Miért emlékeztet ez engem annyira a HTC megoldására??

Htc Desire >> Apple IPhone 4s >> Blackberry Q10

(#19) RaveForce válasza Akoneira (#18) üzenetére


RaveForce
veterán

nane...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#20) [Anduriel] válasza Akoneira (#18) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Az Applenek és a Motorolának is van ilyen. Szerintem kifejezzeten jó, hogy több gyártónál is elérhető ez a szolgáltatás, néha nagyon hasznos tud lenni.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#21) Szacsy007


Szacsy007
csendes tag

Galaxy tab 10.1-en is működik, de természetesen kell hozzá wifi... egyébként pár másodperc alatt megmutatta, hogy hol a készülék.

(#22) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Csak sikerűlt lenyúlni a htcsense.com megoldásait már vártam ;]

Egyébként valóban hasznos

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#23) jáózsi válasza Brutális eb (#22) üzenetére


jáózsi
tag

Gondolom tisztában vagy vele, hogy alig másfél éve működik a samu dive :))
És a hátécé?

(#24) RaveForce válasza Brutális eb (#22) üzenetére


RaveForce
veterán

áááá :W

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#25) osztraksajt


osztraksajt
őstag

...és utána a tolvaj feljelent a személyes jogainak megsértése miatt, ő úgyis megélhetési bűnöző és nem kap semmit vagy már "jóhiszemű vásárló", te meg kapsz egy sittet. :DDD

(#26) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

ezzel csak az a baj, hogy tök egyszerűen le is lehet tiltani ezt a szolgáltatást, ahogy én értelmezem.

Szal ha ellopok egy samsung mobilt, fél perc és letiltom az egészet, na akkor b@szhatja a tulajdonos, hogy tudja a teló...

vagy nem így működik?

(#27) jáózsi válasza Cannabis7 (#26) üzenetére


jáózsi
tag

Jelszó kell a kikapcsoláshoz.

(#28) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Regen wm-ek ala volt a mobile justice nevu cucc, annak nem kellett net, vegig sms-en keresztul kommunikalt. Sim cserenel jott az sms az uj teloszammal, oda visszasms-ben mehetett a parancs, hogy gps koordinatakat kernek, es jott is vissza az. Letakaritani is nehez volt, mert el volt rejtve, hard reset utan szepen visszakuszott magatol, stb.

Ilyen kellene.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#29) RaveForce válasza Cathulhu (#28) üzenetére


RaveForce
veterán

az akkor azért szép, h ilyen szempontbol a wp7 visszalépés :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#30) Pete55555


Pete55555
addikt

Regisztráltam erre a valamire, de ott megakad, hogy "Regisztrálja mobilját most" és hiába kattintok rá, nem csinál semmit. Valaki ötlet ?

...Szeretem leracsniztatni...

(#31) masterful87


masterful87
senior tag

Tudom egy éve nincs itt mozgás, de ezt most vettem észre az SGS gyári samus oldalán:
"Samsung képernyő távolból történő feloldása
2012.02.28"
Én már próbáltam régen, akkor nem működött... most ezen felbuzdulva tettem egy újabb próbát, de nem sikerült! Akár helymeghatározást kérek, vagy képernyő lezárást, azt írja, hogy az én régiómban nem támogatott ez a funkció.
Most komolyan itt egy értelmes, hasznos feature, ami úgy érzem alanyi jogon jár a telefonomhoz, erre itt Mo-n nem működik?
Valaki leírhatna, hogy csak én voltam béna, és igazából remekül megy, így és így kell beállítani.
Olyan jó lenne abban a tudatban élni, hogy baj esetén van egy utolsó mentsvár. :)

(#32) a_nagy_pok válasza masterful87 (#31) üzenetére


a_nagy_pok
csendes tag

Helló, sikerült végül működésre bírnod a Samsung Dive-ot?
Vagy másnak tapasztalata?
Gondolkozom a vásárláson, és jó lenne tudni, hogy tényleg működik-e itt Magyarországon is...

(#33) hr2 válasza a_nagy_pok (#32) üzenetére


hr2
őstag

Működik, most próbáltam.

(#34) Hector123


Hector123
csendes tag

Sziasztok én elvesztettem a telomat de nekem nem volt telepítve, beállitva ez a program. Szükséges hozzá a teló is?? esetleg tudnátok valami másik programot?? Rendőrségen már voltam.. de ott elég lassú a folyamat...

(#35) Hunter2


Hunter2
addikt

kár hogy mihelyt újra van szoftverezve a telefon megy is a levesbe az egész szolgáltatás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.