Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kashim


Kashim
őstag

Igen finom fogalmazás volt ez a bejegyzés. Nem mellesleg erőteljesen gúnyolja a Blackberry-t és felhasználóit... Miért zavarja őket, ha valaki külön használ céges és saját mobilt például? Nem tetszenek ezek a Samsung reklámok, miért nem a saját készülékükre összpontosítanak? Gyakorlatilag a reklám 80% zagyvaság a telefonokat meg két pillanatig mutatják... :(

(#2) Szakiii válasza Kashim (#1) üzenetére


Szakiii
addikt

Azért mert manapság ezzel lehet megnyerni az emberek elég nagy részét, mármint azzal hogy a tiéd menőbb és jobb mint a másik.

(#3) HuMarc válasza Kashim (#1) üzenetére


HuMarc
addikt

Teljesen egyetértek :(

(#4) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Ez után a hiba után igen finom ez a reklámfilm. Mondjuk jött hozzá már hibajavítás, bár a szolgáltatós telefonok nem tudom, megkapták-e, de egy ilyen blamázs után én fél évig mély kussba maradnék.

(#5) 0xmilan


0xmilan
addikt

Annyira nagy a biztonság, hogy pont mostanában oldották meg xda-n az SD kártyáról történő bootolást S3 és Galaxy Camera eszközöknél.

(#6) oceanrush válasza 0xmilan (#5) üzenetére


oceanrush
senior tag

Tudnad linkelni? Erdekelne a tema nagyon, meg az hogy csak droidot vagy esetleg linuxot is tudna-e bootolni.

Szerk.: Kozben megtalaltam. Gugli nagy haverom.

[ Szerkesztve ]

(#7) puskint


puskint
tag

Olyan SAFE-ek ezek a Samuk, hogy egyes modellek egyszer csak arra ebrednek fel, hogy tobbe mar nem ebrednek fel. :DDD Samuek is ahelyett, hogy az eMMC-bugra hasalnanak ra, nyomjak ezt a hulyeseget... fel kell zarkozni az almahoz. :D

(#8) Hina válasza puskint (#7) üzenetére


Hina
aktív tag

Muszáj reklámozni, nehogy csak a rosszat hallja a nép :)

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.