Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyijedi


sanyijedi
őstag

tetszik ez a tok, ötletes megoldás. én a sarkokat féltem, emiatt használok inkább bumper-t.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#2) jacis


jacis
nagyúr

Okos dolog.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3) kengyel


kengyel
nagyúr

Nagyon jól néz ki, ötletes :)

kengyel

(#4) dennistar


dennistar
csendes tag

Tényleg ötletes megoldás, csak pofátlanság több mint 10000ft-ot elkérni érte. :(

(#6) kengyel válasza dennistar (#4) üzenetére


kengyel
nagyúr

Na pont az ára tántorított el a vételtől. De ha esetleg csökkenne :U

kengyel

(#7) Blyan


Blyan
félisten

Csinálnak egy nagy tepsit, aztán beburkolják a kijelző 80%-kát... :D

Nem tudom, szerintem csúf kicsit.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8) Pete55555 válasza Blyan (#7) üzenetére


Pete55555
addikt

Szerintem meg felesleges a tok... Hátlapot veszek rá másikat, kijelzőm meg nekem 2 év után is szinte újnak nézett ki, 1-2 mikro karc volt rajta (SGS1)
Viszont szvsz ha a fedél és a kijelző közé bemegy valami kosz, ami, - ha hátrahajtod a fedlapot, és leteszed pl asztalra - könnyen előfordulhat, akkor az simán megkarcolhatja a kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#9) Tuz


Tuz
tag

"újdonság megőrizte elődjének mágneses működését, vagyis összecsukott állapotban automatikusan kikapcsolódik tőle a képernyő."
Az előző nem volt mágneses,legalábbis amit én vettem a samsung márkaboltban az tuti nem mágneses és nem kapcsol le tőle a kijelző.

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#10) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Engem is az ara tartott vissza, samsung oldalan:

Es ez az amit ebay-rol vettem:

[ Szerkesztve ]

(#11) csigaszar


csigaszar
csendes tag

Én ezt egyből megvettem.
Praktikus, de a fedlap belső fele nem bőr.

(#12) Reinhardt


Reinhardt
őstag


Talan most jo.

[ Szerkesztve ]

(#13) xenom0rph


xenom0rph
őstag

minihez is jöhetne hasonló

halahala

(#14) adabra


adabra
senior tag

Nem olcsó, de legalább drága. Furcsa, hogy az S4 mini-hez még drágább.
S4-hez van (lesz) szép zöld is.

(#15) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Ennek se sok értelme van. Az órát le lehet így olvasni csukott állapotban is, aztán kész. Cserébe macerás fotózni a telefonnal. Ha ezt a kettőt összeadom, nekem az jön ki, hogy ingyen kellene osztogatni. :DDD

(#16) Blyan válasza sing1ep1ayer (#15) üzenetére


Blyan
félisten

:K :DD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17) mfranky


mfranky
őstag

Én is megvettem, rögtön az S4 vásárlásnál, de már nem ezt használom hozzá...nem védi a hátulját rendesen.
Igazából szerintem egy "korai" kiadás a telefonhoz, elég sok mindenre nem gondoltak... tök jó a kis s-view kijelző, meg hogy alatta minden adat... DE:

- ahogy a cikkíró is említette, fényképezni nem lehet vele úgy, hogy hátrahajtod a telefon hátuljára...
- amit én nem értek ezzel az s-view-el kapcsolatban, az az, hogy az állapotjelző led-et is takarja, és az érzékelőket is.
Ha már ott az a jó kis led állapotjelző, miért nem lehetett annak is kivágni egy kis ablakot ezen a fedlapon? :F

Remélem csinálnak egy 2.0-ás változatot samsungék, valahogy a készülék többi funkcióját is vegyék már figyelembe...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#18) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ötletes az a kis kijelző a tokon. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#19) Picike8


Picike8
aktív tag

Nekem lenne egy kérdésem. Nem fér el a zsebembe a telefon, berakom a táskámba, úgyis védi a View Cover. Majd utána beledobom a táskába a kulcsom. Futok a villamos után, megyek fel a lépcsőn, le a lépcsőn, stb., majd megérkezem pl.: edzésre. Előveszem a telefonom, és a lyuknál tiszta karc lesz, máshol meg nem? Nem tűnik olyan vastagnak az a fedő. :U

(#20) csabám válasza mfranky (#17) üzenetére


csabám
addikt

mit én nem értek ezzel az s-view-el kapcsolatban, az az, hogy az állapotjelző led-et is takarja, és az érzékelőket is.

Na ezt szerintem senki sem érti :N

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#21) adabra


adabra
senior tag

Azt lehet tudni, hogy hogyan érzékeli a becsukást/kinyitást? Azt értem, hogy mágneses elven...
A telefon egy konkrét pontján érzékel egy konkrét erősségű és irányú mágneses mezőt?

[ Szerkesztve ]

(#22) #01696768 válasza Picike8 (#19) üzenetére


#01696768
törölt tag

Csak én tudom úgy, hogy az nem sima luk, hanem átlátszó fólia fedi? Igazítsatok ki, ha tévedek. :)

(#23) adabra válasza #01696768 (#22) üzenetére


adabra
senior tag

Jól tudod; fólia van az "ablakon". De az érintéseket érzékeli (pl telefon felvétel, megszakítás).
Itt 1 rövid video: [link]

(#24) Picike8 válasza adabra (#23) üzenetére


Picike8
aktív tag

Először is köszönöm mindkettőtöknek. :) :R
Másodszor: Nem töltötte be a videót az iPadem, szóval kerestem másikat, hogy megnézzem a fóliát. A Pocketnow videója pedig tökéletesen bemutatja azt, hogy

Lehet vele fotózni!

(#25) Pete55555 válasza Picike8 (#24) üzenetére


Pete55555
addikt

Kíváncsi vagyok milyen fényképeket készít, egy összemaszatolt kameralencse+fólia kombóval ;]
Hirtelen előkapod valamihez, nincs idő takarítgatni.

...Szeretem leracsniztatni...

(#26) Picike8 válasza Pete55555 (#25) üzenetére


Picike8
aktív tag

Egyedi fényképes azonosító béna vízjelek helyett. ;]

(#27) knyitogato


knyitogato
őstag

nem ég be a kijelző?

(#28) Reinhardt válasza knyitogato (#27) üzenetére


Reinhardt
őstag

Nem, mert bezaras utan kb 7-8 mp-ig mutaja az infot, aztan lekapcsol. Bezart allapotnal power gombot megnyomva ugyanez.

(#29) Petee87


Petee87
tag

Az eddig olvasott tapasztalatok alapján senkinek nem ajánlom, egyrészt az ára miatt, másrészt a kijelző és a fedlap közé óhatatlanul bekerülő por és homokszemcsék dörzspapírként sikálják az amúgy sem túl nagy eresztés Gorilla Glass 3-at... Nekem tok nélkül is sikerült megkarcolnom a kijelzőt egy hét alatt kétszer, pedig nem a homokbányában dolgozom... :D

(#30) Mateosz


Mateosz
aktív tag

kipróbálnám...

*** Be prepared! ***

(#31) vrgn


vrgn
csendes tag

Már a GT-N7000 Note készülékhez is lehetett vásárolni flip covert, nem a galaxy sIII volt az első készülék. Amúgy meg szerintem teljesen rendben van ez a tok, bár a hétköznapi használatot (pl. fotózás) hátráltatja szerintem, de pl. üzleti felhasználóknak kimondottan ajánlott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.