Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Kövezzetek meg, de nekem baromira tetszik!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) igori válasza Csapoati (#1) üzenetére


igori
tag

Rendben. Helyszín és időpont?

(#3) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Nekem is tetszik.
Szép szerk.:gesztus=marketing=akármi ;] a Samu részéről.

Kéne.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#4) Beri78 válasza QwErTy42 (#3) üzenetére


Beri78
őstag

gesztus? - marketing ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#5) Scrydhan válasza Beri78 (#4) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Nem,a samsung csak és kizárólag a vásárló iránti szeretetük miatt tesznek mindent,pl. azért vízállo az S7 mert tudták hogy az emberek szeretnének az esőbe gond nélkül telefont használni,amit csak és kizárólag olyan telefonnal tudnak megtenni ami bizonyítottan vízáló. Ezért jobb a samsung mint a hülye apple,ők nem csinálják vízálónak a telefont,de így is drágábbak a telefonjaik mint az s7.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#6) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

Én azt hittem lesz valami nyereményjáték...

(#7) xmaas


xmaas
őstag

Nekem is bejonn, amugy rohadt nagy marketing fogas reszukrol az biztos,tobbi gyarto tanulhatna toluk az ziher, HTC,Sony siman megcsinalhatta volna ezt a lepest ha van eszuk biztos dobna szepen az eladasokon

(#8) mg1992mg válasza igori (#2) üzenetére


mg1992mg
senior tag

"Gyere már, elkésünk a kövezésről!"

(#9) #06658560 válasza xmaas (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mivel a többi gyártó nem hivatalos partnere a NOB-nak, így nem használhatná semmilyen formában az olimpia logóit, motívumait, szóval nem tehették volna meg. Pénzük meg nem lenne rá.

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

A saját magam által készített jobban tetszett. :D

(#11) Fall-N


Fall-N
veterán

Oszt minek? ☺

(#12) willope


willope
tag

Ja, oszt majd jól ráteszik a kéteurós piros müanyagtokot és máris ugyanolyan ronda mint a világ összes többi vacaktokos telefonja. :DD

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#13) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Szép.

A térerő veled van!

(#14) Szakiii


Szakiii
addikt

Ezért nem sajnálom tőlük a sikereket mert ők nem sajnálnak pénzt költeni tényleges marketingre.

(#15) willope válasza willope (#12) üzenetére


willope
tag

[link]

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#16) erer1000


erer1000
őstag

elég ritkán mondom tepsire hogy szép, de most eljött az ideje ennek is

szép :U

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#17) boeing


boeing
senior tag

Nagyon csini lett,grat Samu. :K

(#18) #09819904 válasza igori (#2) üzenetére


#09819904
törölt tag

Bearanyoztad a napom! :DDD

(#19) talamasca


talamasca
senior tag

Aztán majd jönnek a kellemetlen szituációk, mikor előveszik az olimpikonok a saját iPhone-jukat... ;]

“Black as midnight on a moonless night.”

(#20) Valaki87 válasza talamasca (#19) üzenetére


Valaki87
senior tag

akkor lesz majd kövezés igazán ;]

(#21) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Elég gémer kinézetű, de ingyen hozzám is vághatnak egyet.

(#22) Szakiii válasza talamasca (#19) üzenetére


Szakiii
addikt

És rájönnek hogy már rég váltani kellett volna ;]

(#23) Fejvadi válasza Szakiii (#14) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Megfizettetik ezt rendesen másokkal.

(#24) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Úgy jöttem ide a post elolvasása előtt, hogy na, akkor relase the kraken "minek ezer kiadás bla bla".

Elolvastam a cikket és megnéztem a képeket.. Ez a készülék nagyon pofás ezekkel a kis színekkel. :) Szebb mint az alap kiadás, szép munka.

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#25) Szakiii válasza Fejvadi (#23) üzenetére


Szakiii
addikt

Az is igaz :D

Btw nekem a DC kiadás jobban tetszik :) de úgy vagyok vele hogy annak a témája is telepíthető ennek a témája is telepíthető lesz skin wrap meg van ezer meg egy féle a felárat nem éri meg egy külön kiadás (számomra).

[ Szerkesztve ]

(#26) NomadND1


NomadND1
senior tag

Bocsánat, ha ezzel valakinek a lelkébe taposok, de ez valami ritka ocsmány lett :U

(#27) Fejvadi válasza Szakiii (#25) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

A felárat szerintem sem éri meg. Nekem a sima S7 jobban tetszik.

(#28) yozsee11


yozsee11
aktív tag

Baszki, tehát csak ki kellett volna jutnom az olimpiára, és akkor ingyen jutottam volna hozzá a telóhoz?? :Y :W
Na nembaj, majd négy év múlva... :D

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#29) Ricardo


Ricardo
félisten

Ezt hívják marketingnek. Jól csinálja a Samsung.

(#30) ribizly


ribizly
veterán

Jó design és jó időzítés. Ezt kell csinálni egy sikeres telefonnal. Amíg nem jön ki a következő, addig szépen fenn kell tartani az érdeklődést. Ez amúgy nem nehéz, hiszen az S7 amúgy is egy sikeres darab.
Csak így tovább!

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#31) xmaas válasza #06658560 (#9) üzenetére


xmaas
őstag

Szerinted nem harsogna a media/internet ejjel-nappal honapokig hogy ha barmelyik gyarto tamogatta volna keszulekekkel a sportolokat logotol meg a tobbi hulyesegtol fuggetlenul? Azt siman meglephetek volna nem lenne semmi jogi hulyeseg belole ha csak odamennek szepen a sportolokhoz es kezukbe nyomjak a "bret"(S7Edge :D )

(#32) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Samsung most annyira toppon van,
ha most egy évig nem adna ki új modelt(
az új Note-ot leszámítva)akkor is bőven
nyereséget termelne...
Valahogy így kell felépíteni egy márkát.
Ezt nem lehet überelni...
;)

(#33) #06658560 válasza xmaas (#31) üzenetére


#06658560
törölt tag

Megtörtént. Huawei és Messi. Htc és nem tudom már ki. Itt volt egy kis színes és annyi. Az hónapokig zengés?
Valamint mit látnak többet az emberek idén nyáron? Olimpiai akármit, vagy Messit?

(#34) t72killer válasza QwErTy42 (#3) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Aztamocsok, szétszórnak 10mEUR értékű csúcstelót :Y:Y:Y

Nem csodálom, hogy ezekután nekünk mezei parasztoknak miért kell 600+EUR-t/200eFt-ot kicsengetni egy telóért:W

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#35) dutrás


dutrás
őstag

Ezzel lehetetlen versenyezni!

P50 pro/P40 Lite

(#36) Ricardo válasza #06658560 (#33) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért nem ugyanaz. Messi a Huawei márkanagykövete lett. Reklámarc.

Ezt sem hallod a médiában. Erről is itt van egy "kis színes" és "ennyi"

A dolog ereje abban van, hogy a sportolók akik ezt kapták ezt fogják használni, és mivel rájuk figyel az egész világ nagy reklám ereje van a dolognak. Sőt, ez több mint megjelenés, hiszen olyan emberek kezébe adták a készülékeket akik példaképek.

A többi gyártónak is vannak lehetőségei, és itt nem csak az olimpiáról beszélek. Most volt az EB Abban is lett volna nem kis lehetőség.

(#37) jozsi252 válasza t72killer (#34) üzenetére


jozsi252
veterán

Hát biztos nem azért mert pár telefont szétoszt a Samu. Talán azért fizetsz ki 200k-t egy telóra mert 27% az Áfa? Ühmmm igen! Határozottan..
A 10mEUR meg csak a kiskereskedelmi ára, legyártási értéke ennek 300-400 EUR/db-nál biztos hogy nem több. Egyik nagy vállalatot sem hatja meg pár millió eurós "adomány", ami később ugye többszörösen visszajön.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#38) QwErTy42 válasza t72killer (#34) üzenetére


QwErTy42
addikt

A Samsungnak annyi pénze van, mint a szar az egyéb üzletágaiból. Nem a 600+ eurós telefonokon szedi meg magát. Neki ez a 10 misi aprópénz.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#39) Hopkins95 válasza t72killer (#34) üzenetére


Hopkins95
addikt

Az a vicces, hogy a pl. az alma vagy a HTC még így is drágább, a Sonyról már nem is beszélve...

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#40) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez nagyon jól néz ki !

kengyel

(#41) t72killer válasza jozsi252 (#37) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez igaz, a gyári nettó értékesítési árat kell nézni, azaz sacc/kb ez olyan 4-5M€ lesz, ami tényleg nem sok egy samunak:R Persze böki a csőröm, h egyesek ingyen megkapják az álomtelómat, de ilyen az élet, nagyonmenőknek álomnő is jár mellé;]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#42) #24536576 válasza #06658560 (#33) üzenetére


#24536576
törölt tag

Mi az a messi?

(#43) jozsi252 válasza t72killer (#41) üzenetére


jozsi252
veterán

Még csak nem is a nettó árat, mert abba már bele van számolva a Samu haszna. A gyártási költséget nem nagyon publikálja egyik gyártó sem, csak a bloggerek, tesztelők szedik össze innen onnan az infókat hogy kb. mi mennyibe kerülhet egy adott szériánál.

Ha ez álom teló, akkor rémálom lehet. ;]

(#42) LosBlancosrm

Lionel Messi - Barca csatára.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#44) iMagic7


iMagic7
tag

Na ez nagyon begyere :D
Nem a Samsung a szívem csücske , de idén magasan a legszebb telefon számomra
Nagyon feldobjak ezek a rikito színek

(#45) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Szép lett, nekem is tetszik. Viszont kár, hogy limitált, de mondjuk így könnyebben magyarázható a 880euro-s ár! :(

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#46) szaszyka válasza iMagic7 (#44) üzenetére


szaszyka
senior tag

Amilyen spórolósak a Koreai cégek, ezt is leírás majd az adóból, így nekik ez az egész szinte ingyen lesz.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#47) t72killer válasza jozsi252 (#43) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Egy ilyen lépéssel a "haszon" egy részéről is lemondanak (pontosan annyiról, amennyien a 12e emberből samu telót vettek volna, sacc/kb 30-50%-uk).

De persze megfelelő hírverést csapva a dolognak nyerhetnek is ezen. A "high society" tagjai között sokan hiszik, hogy csak az apple tud telefont csinálni (sic...), egy jól eltalált nagy értékű készülékkel pár százalékukat el lehet csábítani, ami után "természetesen" a rajongók is "megvilágosodnak".

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#48) sti


sti
tag

Londonban is ez volt csak itt S3at adtak. Az volt az első androidom azota nem használok iPhonet.

(#49) Crafter32 válasza willope (#12) üzenetére


Crafter32
őstag

+1 Utálom én is a tokot.

(#50) Tibee86


Tibee86
veterán

Mi van a Sansunggal? Lassan -vagy már- fél éve kint van és még mindig elég egy kezem hozzá, hogy megszámoljam hanyadik rókabőrt húzzák le ugyanarról a készülékről.
Marketingből jeles, gondolom akkor ezen az olimpián is megtiltják az embereknek, hogy iPhone-t használjanak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.