Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jason19


Jason19
senior tag

Eleg komoly :Y :R

Mondjuk nem meglepo, ilyen marketinggel, meg ekkora termekpalettaval.. (Jozsi bemegy telefont venni, nem tudja milyen kell neki, elado kihoz 20 samsungot, 2 sonyt meg egy nokiat, eleg valoszinu hogy samut vesz)

[ Szerkesztve ]

(#2) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez tudható volt ! De nézzük is, hány darab készüléket adnak ki " havonta, évente " ? Így persze hogy az első a "dobogón " :)

kengyel

(#3) Hadeska22 válasza kengyel (#2) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

Édes mindegy hogyan elsők.. Nem mondom hogy feltétlenül azért elsők,mert olyan jók,de azt sem hogy csak* a marketing adja el a termékeit.Ennyi erővel a HTC One-t is a marketing adta el.. gondoljunk csak a BL-es reklámokra...a folyamatos kivetítésekre, és még sorolhatnám.

Ha a ZH-n 5-öst kapok akkor édes mindegy hogy hogy értem azt el (ez nem az én, hanem a köz álláspontja)... természetesen jobb ha saját tudásból szerzem meg, de ha puskázok és így szerzem az is u.annyit tesz ki.Végeredmény?-5 ös,és a kutyát nem érdekli hogy csináltam-azaz hogy becsületesen, vagy kispuskáztam.Remélem leszűrted mire szerettem volna rámutatni.

Az eredmények szépek, csak így tovább,de remélem az új Note 3 hoz végre valami dizájnbeli változást, mondjuk valami szögletesebb formát :D

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#4) danikollar


danikollar
őstag

Nem csoda, mikor megjelent az S4, másodpercenként 4 darabot adtak el belőle.

(#5) kengyel válasza Hadeska22 (#3) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez így van, minden termékhez jó nagy felhajtást kell csinálni. Amit ők meg is tettek, nem kis dobra verve a megjelenéseket. Csendben nem lehet eladni semmit :)

kengyel

(#6) sanyijedi válasza kengyel (#5) üzenetére


sanyijedi
őstag

+1

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#7) kristof83


kristof83
aktív tag

Az S4 Mini van a képen?
Nagyon kis kompaktnak tűnik!

(#8) mikersz1 válasza kristof83 (#7) üzenetére


mikersz1
senior tag

Alatta van, hogy galaxy S4..
Szép nagy számok.

(#9) dreamdancer


dreamdancer
őstag

A forrás linkjét azért berakhatták volna. (Vagy csak én nem találtam?)

Nem a lényeg a fontos.

(#10) mikersz1 válasza dreamdancer (#9) üzenetére


mikersz1
senior tag

Ott van a cím alatt.
Írta: dr. Kind | 2013-07-29 08:02 | Forrás: IDC

(#11) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Szép teljesítmény,de ennyi fajta/féle mobillal nem is csoda :D

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#12) kengyel válasza leslie_smith (#11) üzenetére


kengyel
nagyúr

És ez még egyre csak nő :D Jönnek a friss modellek .

kengyel

(#13) AS


AS
félisten

Jah itt van még Note 3 ami megint tarolni fog. Pedig drága lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) kristof83 válasza mikersz1 (#8) üzenetére


kristof83
aktív tag

Amikor kijött a cikk, akkor még nem volt alatta...
Viszont ezen a képen kompaktabbnak tűnik mint amilyen!

(#15) Ádám16 válasza AS (#13) üzenetére


Ádám16
addikt

Így van, abból is pár millió el fog kelni, horroráron persze.
Egyébként én nem örülök ezeknek az adatoknak. Csúcskategóriában odaver a Samu, de közép- és alsó kategóriában azon kívül, hogy túl vannak árazva, még a minőségük is silány.
Nem értem, miért fogynak ilyen jól.

(#16) kengyel válasza Ádám16 (#15) üzenetére


kengyel
nagyúr

Az utolsó mondatodban ,igen nagy szerepet játszik a szervizellátás is. Ami szerintem a mai technológiánál nem elhanyagolható. És bizony abban is jeleskedik a Samsung. És ezt saját "bőrömön" tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#17) Ádám16 válasza kengyel (#16) üzenetére


Ádám16
addikt

Ez talán így van, én is vettem már igénybe helyszíni javítást, 10 perc alatt a fél készüléket szó nélkül kicserélték, de azért ez nem egy olyan mérvadó ok, ami miatt tízmillió példányszámokban fogynak a telefonjaik. Számomra legalábbis biztosan nem. Ráadásul néhány telefonra vonatkozik ez a szolgáltatás, más esetben "csak" házhoz jönnek, hogy elvigyék a készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#18) kengyel válasza Ádám16 (#17) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szerintem minden szegmensben készítenek telefonokat, sokat dobnak piacra, amit hatalmas "dübörgés" képvisel. Akár merre megyek mindenhol Samsung felírat található. Az is megveszi aki nem is ismeri. :) Így szépen nő az eladási lista. Egyet meg valljunk be, most csak a telefonoknál maradva, tényleg tudnak a felső kategóriában csábító telefonokat gyártani.

kengyel

(#19) mikersz1 válasza kristof83 (#14) üzenetére


mikersz1
senior tag

Csak azért tűnik "kompaktabbnak", mert nagy a keze az embernek ,aki fogja.

(#20) Ádám16 válasza kengyel (#18) üzenetére


Ádám16
addikt

Idézem: " Csúcskategóriában odaver a Samu, de közép- és alsó kategóriában azon kívül, hogy túl vannak árazva, még a minőségük is silány. " ;)
Nekem is egy S2-m van, teljesen jól elvagyok vele, viszont a családban van sima S, Ace2, és Young is. Hát....

(#21) kengyel válasza Ádám16 (#20) üzenetére


kengyel
nagyúr

Jó oké igazad van ,de kinek milyen az igénye. Nekem gyerek S3 mini, nejem Mini 2 , és egyik sem panaszkodik. amire nekik kell arra tökéletes. Nekem már kevés lenne. Az árakkal meg teljesen egyetértek !

kengyel

(#22) WinPho


WinPho
senior tag

Gratula a Samsungnak, de kíváncsi vagyok mi lesz később. Ugyanis most már nem egy ismerősnek ment el a kedve a Csamcsungtól... Felső kategóriában egy szavam sincs de a Galaxy sorozat maradék háromnegyede...

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#23) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Az leesett, hogy a Samsungnak ezekkel a számokkal is csökkent a piaci részesedése? A "kicsiknek" (LG, Lenovo, Zte stb.) még jobban megy, érezhető, hogy már ők is tudnak jó mobilokat adni, mégpedig a Samsungnál jobb áron.

Nem a lényeg a fontos.

(#24) nicu71 válasza WinPho (#22) üzenetére


nicu71
addikt

Teljesen egyetértek..alsó kategóriában ace,mini advance...borzasztó dolgokat produkálnak,egyszerkétszer kezembe vettem,kedvem lett volna az ablakon kidobni menten... :D

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#25) HawerKing


HawerKing
őstag

Mas gyarto is megtehetne amit a Samu s kiadhatna tobb tucat telot. Szerintem megerdemlik a vezeto helyet

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#26) Kolozsi Tibo


Kolozsi Tibo
újonc

Sziasztok. Sikerült le ejtenem a Samsung G4 telómat és a vékony fémkeret megsérült. Tud e valaki javítási lehetőséget. segítségeteket előre is köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.