Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dzsi23


dzsi23
addikt

Egész szép lett ez a J7... :U De nálunk úgyis 100k felett kezdene, így nem vesztettünk sokat azzal, hogy nincs nálunk. :D Amúgy az S615 mellé már illett volna 2 GB RAM-ot rakni. :K

[ Szerkesztve ]

(#2) gerii


gerii
addikt

Következő verzióba jöhet ez is, 50 év törléssel:

(#3) batman1235


batman1235
csendes tag

az árába bele se merek gondolni, de mint készülékek nem tűnnek rossznak :) bár nem értem hogy miért nem lehet a kisebbikbe is snap615-öt rakni

(#4) ViSAS válasza batman1235 (#3) üzenetére


ViSAS
senior tag

Totál egyetértek, úgy látom ezt újabban a kijelző méretéhez kötik. Nagyobb kijelző -> jobb hardver.

(#5) vlevi


vlevi
nagyúr

Az ára tényleg húzós lehet, ha nem merik leírni :D
Samunál sajnos pár éve elgurult a gyógyszer, már ami az árazást és/vagy a hardvert illeti. A csúcskészüééei drágábbak, mint a szifon, ez vicc. Ami pedig csak kicsivel drágább, mint amennyi elvárható lenne egy átlagtelefontól, abban meg többéves elavult hardver van.... De legalább Samu embléma, így aki nem engedheti meg magának az S6-ot, az is tud venni 80-100-ért egy olyat, ami max 40-et ér...

(#6) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

a J7 brutál szép. de a mérete :F ha 4,5" körül lenne elgondolkoznék rajta.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#7) ctvagyok válasza vlevi (#5) üzenetére


ctvagyok
őstag

Elavult hardver? Az s410 meg a s615 valóban "elavult".

(#8) xmaas


xmaas
őstag

A J7 nem is csunya , de amit nem ertek hogy mit csinalnak ezek a samsungnal azt igertek kevesebb model lesz legyen atlathatobb a termekpaleta de amit muvelnek rohejes .

Kb arra jatszanak hogy atverik a sok tudatlan vasarlot aki annyit lat hogy nezd mar nagy tepsi fele annyiert aztan megveszik gyorsan a hatalmas kijelzovel rendelkezo keszuleket ami majd akadozni fog meg szarul fog mukodni mert a hardver nem birja kihajtani azt a kijelzot normalisan :(

(#9) vlevi válasza ctvagyok (#7) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem pont erre értettem. Mert ezek szerintem a marhadrága kategóriába fognak tartozni.
Hanem arra, amit az első ránézésre "nem is túl drága" árcédulával árul a samu.

(#10) rbertkrl válasza xmaas (#8) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Miről beszél kend? Szerintem a Snapi 410 is bőven kihajtja a 720p-t. Nem mindíg szaggatásmentesen, de a 400 is nagyrészt röccenésmentesen szerette vinni, persze megfelelő optimalizáció mellett. Itt tulajdonképpen a RAM ami behatárolja a dolgokat, pláne táccsvííízzel.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#11) Szabcsizz válasza rbertkrl (#10) üzenetére


Szabcsizz
őstag

"Itt tulajdonképpen a RAM ami behatárolja a dolgokat, pláne táccsvííízzel."-ezt már ideje lenne elfelejteni. :))
A J7 kegyetlen jól néz ki.

(#12) dzsi23 válasza Szabcsizz (#11) üzenetére


dzsi23
addikt

Miért kellene elfelejteni? :)

(#13) telemundo


telemundo
tag

a hátlap alatt egy Snapdragon 410 lapka duruzsol
Ennyire nincs szókincs? :F :(

Kínáé a jövő :)

(#14) dzsi23 válasza telemundo (#13) üzenetére


dzsi23
addikt

Ezzel mi a bajod? Ennyire nincs jobb dolgod? :F :(

(#15) rbertkrl válasza Szabcsizz (#11) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Nem baromságot írtam. Nézz be az S6 topikokba. Mindkét helyen megeszi a RAM-ot a Samu féle rendszer. De igen... Ideje lenne, hogy elfelejtsük, ugyanis a Samu a legnagyobbak között, a legnagyobb, kíváló fejlesztő vannak, így jó lenne valami RAM kímélést is beleeszkábálni a sok fícsőr mellé. Ejj, de sokan írnak és csak utána tájékozódnak.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#16) Luck Dragon

J7 egész szépre sikeredet,először azt hittem hogy lekerekített oldala van mint az edge-nek, de nem az:D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) aelod


aelod
veterán

Szépek, jók :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#18) hnp


hnp
csendes tag

És csak egy kérdés… Az s4,s5,s6 mellett melyik samuban van még infra?

nokia 700 nekem tetszik, én imádom, remélem lumia 720 lesz a következő

(#19) ctvagyok válasza hnp (#18) üzenetére


ctvagyok
őstag

S4 miniben s5 miniben is van

(#20) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Előlapra szerelt led villanó. Gratulálok...

Remélem majd jól pofán vakuzza a tulajdonosát.

(#21) dzsi23 válasza Just_Reboot (#20) üzenetére


dzsi23
addikt

Pont arra találták ki, hogy pofánvakuzzák magukat, szal ezt nem kell remélni. :D

(#22) ViSAS válasza dzsi23 (#21) üzenetére


ViSAS
senior tag

:))

(#23) #13110016 válasza gerii (#2) üzenetére


#13110016
törölt tag

:C :R ;]
Ezen jót röhögtem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.