Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

Az also kategoriaba tokeletes telefonokkal all elo a SAMSUNG :)

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) BloodRay


BloodRay
veterán

Nézd már 4.1-es Samsung TouchWizzel és 512MB RAM-mal... :U
Egyébként alsó kategóriában ez is sikeres lesz.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3) raper


raper
senior tag

S ő is érkezik majd kétkártyás kivitelben. Remek.

(#4) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Illene mar lecserelnem asszony lanyanak a Minijet valami hasonlora.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#5) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Szerintem ez korrekt. Egy remek árazással tarolhat az alsó szegmensben. Ugyan kicsivel nagyobb kijelzővel, de láttuk már ezt a felhozatalt (na jó, jobb minőségő kijelző is volt az): Samsung Galaxy S :) (bár abban nem volt ledes villanó (ami nekem a mai napig hiányzik, de akkor sem adom az S-t semmiért :))

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#6) RaveForce


RaveForce
veterán

LED!! ujjé! :)) sikerszéria várományos, sztem egyből la fleur-ben is kikéne hozni, csajméretű teló!

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7) jagelo


jagelo
aktív tag

:W ugyanúgy néz ki megint mint mindig kellene újítani kicsit a samunak ritka unalmas ez már komolyan mondom :C :CÉn csak kérdem mi a olyan fantasztikus ebben a telefonban??:) :)

[ Szerkesztve ]

(#8) kengyel


kengyel
nagyúr

Nagyon nyomja most az alsó kategóriát a Samsung . Nem is rossz telefonokkal kezd :) Árazásra leszek kíváncsi :F

kengyel

(#9) saelin


saelin
veterán

Jöhetne már valami új design... Amúgy tetszetős. Reméljük nem szállnak el az árral sem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10) imi314


imi314
senior tag

ha jó áron lesz akkor tuti néptelefon lesz

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#11) Blyan


Blyan
félisten

Na végre, egy egyedi formájú Samsung! :K ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12) jagelo válasza Blyan (#11) üzenetére


jagelo
aktív tag

Hát ja :)istenem azért ez már szerintem kicsit fura hogy semmit nem vátoztatnak az unalmas külsön nem is értem :W

(#13) asdf74


asdf74
tag

Ez a forma kötődik a minőséghez.(S3) Gondolják hogy jón ne változtass. ;)

(#14) fornettisuti válasza asdf74 (#13) üzenetére


fornettisuti
veterán

S3 is tejfölősdobőzből kihajlitgatott szappantartó, nőknek éspervagy nőies beállítottságú egyedeknek.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#15) helixP


helixP
nagyúr

Az új Samsung mini. Tarolhat simán, normális árazás mellett.

(#16) AS


AS
félisten

Ha belegondolunk pont ilyen tudással kezdte az Iphone is:D 3.5 ös kijelzö 320*480. meg stb. Hogy telik az idő....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Nahát, milyen formabontó...
Attól még viszik majd, mint a cukrot.

<< Heimdal >>

(#18) Dominó85


Dominó85
veterán

Bluetoth (4.0) - Kék Tóth :DD
Jó cikk, de ez a teló 10-15k-nál nem ér többet. Kíváncsi leszek az árcédulájára (tipp: 30.000.-)

* Péter - 06302461862 *

(#19) Blyan válasza Dominó85 (#18) üzenetére


Blyan
félisten

50 vagy felette, simán.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#20) Dominó85 válasza Blyan (#19) üzenetére


Dominó85
veterán

Egészségére a Samsungnak, meg annak is aki annyiért majd megveszi. :DDD
Reálisabb az a 30. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#21) kengyel válasza Dominó85 (#20) üzenetére


kengyel
nagyúr

30-ért adja a Mini 2 ami azért lentebb esik mint ez :) Akkor ez sima ügy lesz az 50 feletti árrés.

kengyel

(#22) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Egy kicsit erősebb processzorral venném simán. Pont ez kellene, samsung, TW, 3,5", felbontás is megfelelő.

Tartalék... az nincs benne egy csepp sem sajnos.

(#23) helixP válasza kengyel (#21) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát ha 50 ért adja, az marha nagy öngól... 30-35 körüli árral akkora market share-t szakítana magának, hogy az csak na.
Pléd 3-ak, meg Alcatelek mehetnének a levesbe. Pláne egységsugarú usernek, aki szerinte ez "majdnem Galaxy 3", illetve "csak a Samsung, mer a többi kínai."

(#24) Dominó85 válasza helixP (#23) üzenetére


Dominó85
veterán

Megnyugtatok mindenkit, hogy a Samsung termelésének 70%-át átköltöztette Kínába még 2010-ben (mint ahogy azt tette a Sony, LG, HTC és az Apple is annak idején). Közös gyárban készül az LG, Samsung és az Alcatel bizonyos készülékeinek kijelzője, valamint az adatkommunikációhoz szükséges alkatrészek (vevő egység, wifi, stb...) Egyszerűen a magas ár köszönhető a 27%-os ÁFA-nak és az alapból pofátlan nagy gyártói árazásnak. :R

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#25) kengyel válasza helixP (#23) üzenetére


kengyel
nagyúr

Hamarosan kiderül milyen árban gondolkoznak :) Szerintem 40 körüli összeg még korrekt lenne az elején. Azért több mindenben kitűnik a Mini 2-től és az függetlenül 30-33 magyar pénzig alakul. Egy gondom van velük elszállnak az árazással, de még így is fent vannak a piacon ,nem is kicsit.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#26) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Még egy Samsung, még egy android. Jajj, de izgalmas! ;]

(#27) adam.np


adam.np
csendes tag

Ez már nevetséges. Körülbelül minden új Samsung mobilról szóló cikkhez be lehetne tenni ugyanazt a képet. Ez nem is lenne akkora probléma, ha nem lenne ilyen nyominger az összes.

Nexus 4

(#28) beccyboy válasza jagelo (#7) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Ebben mindössze annyi fantasztikus van, hogy az alsó kategória is szépen fejlődik és végre használható telefonok jönnek. Ja, és figyelnek az "extrákra" is, gondolok itt a LED-re.
De ha az ára magas lesz, akkor még unalmasabb, mint a többi... ;]

Caffeine addict.

(#29) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Biztos vagyok benne, hogy drágább lesz, mint egy Blade III és egyértelműen rosszabb annál. 320 x 480-as kijelző szerintem szégyen 2013-ban androidos telefon esetén. Ezt már csak a hagyományos mobilokba szabadna berakni.

(#30) persil


persil
nagyúr

113,2 x 61,6 x 11,6 és ilyen méretekhez képesek voltak 3.5 megjelenítőt tenni.
Legközelebb ne rakjanak rá kijelzőt se, mert felesleges.
Alul meg felül konkrétan meg lehet rajta reggelizni, akkora a felesleges hely. Tudom, hogy ez szubjektív, de én rég láttam ennyire ocsmány telefont.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#31) littlelion21


littlelion21
addikt

A kisebb Galaxy Young-ba sikerült belepréselni 768MB RAM-ot, akkor ebbe miért nem...

Egyébként ennyire semmitmondó formatervvel már szinte művészet kijönni.

(#32) dokee78


dokee78
félisten

Újabb szappan. :O
Miért?

(#33) Zoja™


Zoja™
őstag

Csak én érzem pofátlanságnak, hogy anno. mikor a Galaxy S frissítéséről volt szó, akkor az lerendezték azzal, hogy nem elég a vas, hogy meghajtsa az ICS-t és a TW-t???
Erre piacra dobnak egy valamivel gyengébb konstrukciót, Jelly Bean-nel, amin vígan elszaladgál a Táccsvíííz?

(#34) RaveForce válasza Zoja™ (#33) üzenetére


RaveForce
veterán

vki mindig elkezdi... :W

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#35) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Látom voltak már ilyen hsz-ek, de tényleg szappan ismét.. ráadásul kicsibe.. nekem nem tetszik..

Iphone 7

(#36) helixP válasza RaveForce (#34) üzenetére


helixP
nagyúr

Azért ez fájó pont nekik, megértem. Dehogy minden fórumon ezt... :)

zotyesz66: Köszönjük hozzászólását, a "Troll vagyok" feliratú kitűzőt az ügyfélszolgálaton veheti át :)

[ Szerkesztve ]

(#37) robicheck


robicheck
csendes tag

jó kis telefon!
~30e forintos (de inkább 25e) árkategória lenne a legreálisabb, ahol a minik is elhelyezkednek.
És így végre eltűnne az összes f@s minőségű galaxy mini-mini2, a régi architektúrájú arm procikkal együtt. 1giga ram azért elfért volna még... de az alsó szegmensben egyelőre megfelelő a fél giga ram is.

(#38) daniel909 válasza Zoja™ (#33) üzenetére


daniel909
addikt

mégsem mondhatták azt, h "nem frissítünk, mert nekünk az az érdekünk h te ÚJ samsungot vegyél, és nem az, h a régi telódat frissítgessük..."

ON: nem tetszik, tucat samsung hatása van ingyen sem kéne. persze nagyon sok embernek pont egy ilyen tudású telefon kell, elfogadom.

adam.np: pedig ha ez a mini 2 folytatása, akkor nem adhatják drágábban mint 30K. és ha megnézed az idei felső kategóriát, ez simán alsó kategória, szóval nem elképzelhetetlen a 30K-s ár.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#39) adam.np válasza robicheck (#37) üzenetére


adam.np
csendes tag

30 ezer? Ha ez 50 ezer alatt fog megjelenni, megeszem a kalapom. Nézd meg, mennyibe kerül még mindig a Galaxy Ace, pedig...

Nexus 4

(#40) zotyesz66 válasza helixP (#36) üzenetére


zotyesz66
őstag

Ajánlhatok egy "S-heep" matricát? ;]
Mindenesetre a régi Y rücsis ezüst hátlapja sokkal jobban tetszett.

(#41) Hina


Hina
aktív tag

Ezen legalább vaku is van. A mini 2-n és a Young-on nincs..

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#42) dokee78 válasza Hina (#41) üzenetére


dokee78
félisten

A vaku hiába,ha egy szappan a teló.
Csokiformát akarok.

(#44) svili válasza RaveForce (#34) üzenetére


svili
tag

Miért, szerinted az teljesen rendben van, hogy annak idején az ICS frissítést azzal söpörték le, hogy nem bírja az SGS vasa a TouchWise miatt, erre kiadnak egy olyan modellt, amiben majdnem teljesen ugyanaz a hardver dolgozik és elmegy rajta a Jelly Bean is??

Persze az a hülye, aki ezt szóvá "meri" tenni... :W

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#45) HuMarc válasza HawerKing (#1) üzenetére


HuMarc
addikt

Ez irónia volt? Én ezt nem tökéletes kivitelnek nevezném, inkább valami olyannak, ami egészen biztosan moderálva lenne :U

2013-ban HVGA?? :Y Ezt komolyan gondolták?

(#46) Mészi2


Mészi2
tag

Ez legalább 50 lesz

(#47) beccyboy válasza dokee78 (#42) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Ha már csoki, akkor ez inkább zselés cukorka forma, nem szappan:)

Caffeine addict.

(#48) robicheck válasza adam.np (#39) üzenetére


robicheck
csendes tag

Nem tudom, ha ez a telefon 50e forintba fog kerülni, akkor az kimeríti a szégyen és gyalázat kategóriáját...
Lehet, hogy átsiklottam felette, de ennek csak egy single core 1ghz procija van 512mb rám társaságában: ez nem ér 50ezer forintot.
sony xperia U ilyen árban van, ketmagos 1ghz processzor, a ram ott is csak 512mb ram, Mali-400MP grafikus gyorsítóval ellátva.
Persze tudom vannak más gyártók, akik ebben az árkategóriában szintén single core procis telefonokat gyártanak, csak azok igényesebben vannak összerakva.
És nem ilyen gusztustalan szappantartó formában vannak öntve.

Az előbb dicsértem a telefont, de a dicséretet csak akkor érdemli ki, ha 40e-be fog kerülni (igen az elején 30-at írtam, megnéztem a mobilarakat, meg is lepődtem, hogy ennyiért még mindig 600 mhz armv6 proccal ellátott androidos csodákat sóznak rá az emberre) ennél magasabb ár esetén szimpla lenyúlas az egész.

(Nagyon el lettek árazva a mobilok itt Magyarországon... vagyis nem csak azok.)

(#49) HuMarc válasza robicheck (#48) üzenetére


HuMarc
addikt

Az alsó kategóriás Samsungok melyike nem meríti ki a szégyen és gyalázat kategóriát? :U Sajnos én úgy érzem, hogy mindegyikre lehetne mondani, és nem is meglepő, hogy most jött egy ilyen :(

(#50) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Hm a Ram kicsit kevés ma már,amugy a "SIM kezelse milyen megoldásu,függetelen,vagy szokásos csak az 1-ik.?? :N :W

föolvaso

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.