Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Már ideje. Az FB magyar Samsung hírénél is van elégedetlenség.
Öcsémnek októbert mondtak, szóval le se adta.

(#2) Luser2000


Luser2000
addikt

Inkább úgy lehetne fogalmazni, hogy "A Samsung meghirdette" a csereprogramot, mert az "elindult" a csereprogram számomra azt jelenti, hogy megtörtént az első csere. Vagy erről van szó? Az már meg is történt ma? (A cikkből és a Samu közleményéből ez nem derül ki).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#3) mrdagatto


mrdagatto
csendes tag

Nekem mindezek ellenére is az a kérdésem hogy mikor indul újra az értékesítés?

(#4) joey04 válasza mrdagatto (#3) üzenetére


joey04
titán

már jó lenne, mert onnantól számítva kb. 2 hónap és lesz emberi áron a bevált boltjaimnál.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) sanyijedi


sanyijedi
őstag

és mikortól lehet újra megvásárolni?

(#3) mrdagatto
megelőztél, igen engem is ez érdekelne

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#6) janeszgol válasza sanyijedi (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Újra? Még mindig csak az előrendelőknél tartanak, nem? :)

(#7) ollie válasza sanyijedi (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én is pont ezt akartam kérdezni. Már tűkön ülök. :)

(#6) janeszgol: nem, elsejétől lehetett rendesen vásárolni, de azt is leállították

[ Szerkesztve ]

***

(#8) domos


domos
senior tag

Kár volt elsietni ezt a Note 7 dolgot... kijöttek vele az iPhone 7 előtt, csak hogy visszahívják mindet. Eléggé tököszúrta magát ezzel a Samsung.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#9) moleculez


moleculez
veterán

Október elején indul újra az értékesítés Android Authority szerint.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) mrdagatto


mrdagatto
csendes tag

http://ripost.hu/cikk-felrobbanhat-az-iphone-7-is?source=erdekes

(#11) DaWe94 válasza mrdagatto (#10) üzenetére


DaWe94
senior tag

Azt mondd már meg nekem, hogy most ez hogy jön ide?

(#12) joey04 válasza domos (#8) üzenetére


joey04
titán

szerintem ez nem sietség volt. ha 2 hónappal később jön ki, akkor is előjött volna a probléma.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) domos válasza mrdagatto (#10) üzenetére


domos
senior tag

Coil Whine. Attól felrobbanni nem fog.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#14) #72042496


#72042496
törölt tag

Azt régóta tudtam hogy az egyik legnagyobb szopás elsők között elektronikai eszközt venni, de ilyenre mint ami a Note-tal történt, sosem gondoltam volna. Az eljárás korrekt, de azért mennyivel egyszerűbben és olcsóbban meg lehetett volna oldani, ha cserélhető az akku. (Nekem nem oszt vagy szoroz az egész, csak úgy felmerült bennem.)

(#15) ollie: Az a mérleg másik oldala, igen.

[ Szerkesztve ]

(#15) ollie válasza #72042496 (#14) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Cserélhető akkuval ugrott volna a vízállóság.

***

(#16) SkyLine3000 válasza ollie (#15) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Inkább legyen cserélhető az akksi, minth vízálló legyen. 1997 óta van mobilom, de soha nem éreztem hiányát a vízállóságnak.
Soha nem vennék beépített akksis telót.

[ Szerkesztve ]

(#17) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Cserélném, ha lenne mit. :)

(#18) ollie válasza SkyLine3000 (#16) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak egyszer van szükség vízállóságra, amikor vízbe esik, vagy rádől a pohár a mobilodra. :)

***

(#19) Segal válasza ollie (#15) üzenetére


Segal
veterán

Nem feltetlen. S5 is vizallo es cserelheto akksis.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#20) ollie válasza Segal (#19) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De úgy jóval nagyobbra kell építeni a készülékházat. Egy 5.7-es kijelzős készüléknél az már jelentős különbség lehet.

***

(#21) Ádám16


Ádám16
addikt

Nekem idén meg mindig a Note7 a legjobb keszulek, s nem azert mert az egyik elodjet hasznalom, viszont ezt elqrták. Kivancsi vagyok, igy mennyi fog fogyni belole, valamint mennyire lesz ertekallo, az elkovetkezendo fel évben.

(#22) SkyLine3000 válasza ollie (#18) üzenetére


SkyLine3000
addikt

19 év alatt nem történt ilyen és ezután sem fog, úgyh maradok a cserélhető akksinál.

(#23) #72042496 válasza SkyLine3000 (#22) üzenetére


#72042496
törölt tag

Hát, akkor egyre kevesebb készülék közül tudsz választani. Nekem mondjuk romlott már el telefonom a víz miatt. Konkrétan egy Nokia 6230-at mostam ki 40 fokon géppel, de ezt szerintem a Note7 sem valószínű, hogy kibírná. :)

[ Szerkesztve ]

(#24) Syl válasza SkyLine3000 (#16) üzenetére


Syl
nagyúr

Én is 97 óta mobilozom és még soha nem volt szükségem akkucserére. Mindegyik készülékemhez a gyári akkut használtam. Az egész cserélhető akku és levehető hátlap egy rakás marhaság. Csak arra jó, hogy ne legyen stabil a készülék és itt-ott nyomásra nyekeregjen.
Inkább legyen beépített akku, masszív és vízálló házzal.

Szóval ez is olyan "szerintem" dolog ;)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#25) Keem1 válasza Syl (#24) üzenetére


Keem1
addikt

+1, én sem cseréltem még akksit telefonban. Viszont én csak 2001 óta mobilozok :D

De a 97-et is tovább tudom vinni: a párom 1997-ben született
:DDD

(#26) ViSAS


ViSAS
senior tag

"Számunkra a felhasználók biztonsága a legfontosabb, ezért annak ellenére is kicseréljük az összes Galaxy Note7 készüléket, hogy a probléma csak az akkumulátor cellákat érinti"
Még a tulajok köszönjék meg, nem? ;]

(#27) RaveForce válasza ViSAS (#26) üzenetére


RaveForce
veterán

megtehetnék, hogy csak az akksit cserélik, ahogy már a történelemben többször volt példa, pl nokia, milliós nagysrágrendben... :U

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#28) Segal válasza ViSAS (#26) üzenetére


Segal
veterán

Evégett ne aggódjatok ha cserélhető lenne az akksi benne akkor garantáltan csak azt cserélték volna csak így gondolom a szervízpontok nincsenek felkészülve a rohamra hogy szakszerűen ki is tudják cserélni az akksit időbe. Ettől függetlenül nem kell félteni a Samsungot garantálom hogy fel lesznek használva a visszavitt telefonok alkatrészeknek a késöbbiekbe... (értelemszerűen az akksi nem)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#29) ollie válasza Segal (#28) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolod hogy nincs céleszköze a Samsungnak az akkucseréhez, ami összeszerelésnél még a vízállóságot is megoldja?

[ Szerkesztve ]

***

(#30) Segal válasza ollie (#29) üzenetére


Segal
veterán

Egyértelmű hogy van de ha az első napokba 1 helyre bevisznek vagy 100 darabot cseréltetni az eltolhatná a telefon visszakapását pár nappal ami további elégedetlenséghez vezethetne míg ha a kezedbe nyomnak egy újat az elégedettséggel tőlti el a vásárlót hogy azonnal megkapta és még ki is cserélték.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#31) ViSAS válasza RaveForce (#27) üzenetére


ViSAS
senior tag

Macerásabb lenne, egyszerűbb a komplett készülékcsere és az alkatrészeket biztosan felhasználják a későbbi javítások során más készülékekhez, ahogyan írták előttem is.

(#34) d3kk


d3kk
senior tag

Ez a 60% os korlatozas csak az elso koros keszulekekre vonatkozik vagy a mar javitott nem lobbanekony akkumulatorral szereltekre is? Mert ha ez igy van akkor nem lesz note7 -em. Igy is vannak gondok akku uzemidovel nemhogy ha lecsokkentik 3000mah ala...

(#35) ViSAS válasza d3kk (#34) üzenetére


ViSAS
senior tag

Logikusan csak az első körösekre vonatkozik, a javított kiadásokra nem.

(#36) ollie válasza d3kk (#34) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért korlátoznák a jó készülékeket? Az üzemidő meg egyenesen kiemelkedő a Note 7-nél.

***

(#37) motown5l válasza ollie (#20) üzenetére


motown5l
senior tag

Remélem hogy, hogy lejjebb is esik az ára emiatt. Ahogy kijon az új széria, megyek is megvenni!!

(#38) dstern


dstern
tag

Remélem ezután a tesztelési időszakot is megnyűjtják, tanultak az esetből. A felgyorsult termékciklus az egyéves frissítések ilyen bakikhoz vezetnek. Az emberek nem cserélik évene a telefonjukat, kpétévente elég kiadni új modellt de az legyen széttesztelve nekem :)

(#39) ViSAS válasza dstern (#38) üzenetére


ViSAS
senior tag

Az emberek nem egyszerre cserélik le a telefonjukat, tehát ez a szokásos "az emberek nem évente cserélik a telefonjaikat" kijelentés értelmetlen. :N

(#40) RaveForce válasza ViSAS (#39) üzenetére


RaveForce
veterán

erre egy klasszikus: "ha jól tudom ballagás is 4 évente van. -nem jól tudod!" :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.