Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Bejelentik a Galaxy Mini 4-et és azért lesz ez a hacacáré, mert a 3-as kimaradt :DD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Nézni fogom, az ziher. De remélem ezúttal változni fog a szappan forma és vissza mennek kicsit az S2 szögletes-alak irányba. :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3) atike


atike
nagyúr

Nah kíváncsian várom mi lesz... :) Orbitális nagy poén lesz, ha semmi "extra" nem kerül bejelentésre - azaz semmi olyan, mint amire mindenki (azaz sokan) vár(unk)... :)

(#4) Maxentius válasza GrooveHero (#2) üzenetére


Maxentius
addikt

Az eddigi szivárgások alapján nem egyértelmű, hogy az S II szögletes formája lenne az S IV-en is. Mellesleg én is nézni szándékozom élőben... :D

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#5) Robertoq válasza atike (#3) üzenetére


Robertoq
őstag

Igen, ez a nagy hype visszafelé is elsülhet, de gondolom ha nem lenne valami extra, akkor nem raknának olyan mondatot a taiserbe hogy a színes tv óta a legnagyobb királyság :) Viszont mivel a műanyag hátlap borítékolható bőven lesz ma/holnap sírás itt :DDD

(#6) Segal válasza GrooveHero (#2) üzenetére


Segal
veterán

Nem nyert ez egy hivatalos kép a Samsungtól hogy is fog kinézni

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7) Mr President válasza Robertoq (#5) üzenetére


Mr President
senior tag

Szerintem az a legkevesebb ha műanyag lesz a hátlapja, ugyanis kb 2000 forintért lehet venni gyönyörű, kiváló minőségű fém hátlapokat már az előző modellekhez is. Biztos hogy ehhez is lesz.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#8) Tuz válasza Segal (#6) üzenetére


Tuz
tag

Szerintem ez egy s3 kicsit photosoppolva... tuti csak megtévesztésnek rakták ki,hogy mindenki meglepődjön azon,hogy szögletes lessz(szerintem) :DDD

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#9) GrooveHero válasza Maxentius (#4) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ha nem is annyira szögletes, de legalább ne annyira lekerekített, mint az S3. Máris jobban nézne ki. Meg mondjuk arra is kiváncsi leszek, hogy mi lesz ebből a keret széléig ér a kijlező dologgal. Na meg hát a fizikai gomb, aminek megmondom őszintén én személy szerint nagyon örülnék.
Sőt, ha már itt tartunk,a kkor én annak örülnék, ha az S2 kaszniba bele dobnának egy 4.5-es kijelzőmérettel egy S4 hardvert, FHD kijelző, 4 magos proci, 2 giga ram...stb...

Segal én azért nem vennék erre mérget. Valahol azt olvastam, hogy ez FAKE. Mondjuk bármi lehet, kb 15 fajta kinézetet, rendert láttam év eleje óta. Oszt lehet, hogy köztük van a mai esti igazi S4, vagy nincs. Majd kiderül. Addig tök fölösleges bármiről is beszélni, találgatni, amíg le nem rántják a leplet. Mondjuk meg őszintén, hogy jól titokban tartották a kis sárgák:DD
Bár itt van kép és videó a kínai variánsról, nem tudom, hogy ez mennyire igaz, vagy hamis.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10) Kasya válasza Segal (#6) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hivatalos kep a Samsungtol...de nem mondtak egy szoval se, hogy igy fog kinezni (tudtommal).

A cikket egyszer legalabb atkene olvasni posztolas elott... Tudom, hogy mar sokan es sok helyen mondtak, de azon ez egy perc plusszon nem mulna, hogy ne legyen benne hiba.

(#11) bulikavagyok válasza Segal (#6) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez nem biztos, hogy az S4... Simán lehet még más forma, legalábbis remélem :)

(#12) hunter84


hunter84
aktív tag

Szerencsére holnap nincs munka, így én is követni fogom egy sör társaságában. Kíváncsi leszek majd a kedves fórumtársak véleményére is! :)

(#13) Segal válasza bulikavagyok (#11) üzenetére


Segal
veterán

Akkor [itt] egy másik link a 2 kártyás kivitelről.
Márpedig SAMMOBILE nem szokott kínai klónokkal viccelődni...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#14) Robertoq válasza Mr President (#7) üzenetére


Robertoq
őstag

Így van, de engem az alapfelhozatal se zavar :)

Viszont nagyon jól csinálja a Samsung ezt a titkolózást, nem tudni ~12 órával előtte hogy vajon milyen lesz az alakja (a félhomályban lévő telefon szerintem S3). Pedig biztos jó pár ember dolgozik az egészen, de szerencsére nincs gyenge láncszem. :)

(#15) HawerKing válasza Segal (#13) üzenetére


HawerKing
őstag

Valoszinu , hogy ez lessz az , szerintem nem csunya, szebbre vartam de ez sem csunya

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#16) buda002 válasza Segal (#13) üzenetére


buda002
csendes tag

Ezt a részt olvastad?

"UPDATE: According to our insider who gave us the first info on the Octa-Core and the PHOLED screen this is not the real deal. This is just one of the prototypes flying around and we know there are a few flying around of those. He told us to trust him. We will know if he was right tonight!"

(#17) bulikavagyok válasza Segal (#13) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem mondom, hogy nem lesz igazad, csak tavaly az S3-ból is 3 különböző verziót készítettek, pont a megtévesztés miatt. De ajánlom figyelmedbe ezt az írást:
[link]

(#18) Hina


Hina
aktív tag

ITT épül a szinpad. :)

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#19) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Ugyanolyan randa lesz mint eddig...

(#20) kchris78


kchris78
veterán

Az UI nem attól lesz reccenésmentes hogy 4 v 8 mag lesz benne... Kíváncsian várom de nem hiszem hogy A note utáni i5-ről visszakanyarodok Samu irányba... Inkább akkor már egy HTC One vagy Sony Z...

(#21) musculus


musculus
tag

Én tudom, hogy még évekig nem lesz lehetőségem ilyen mocskosul drága telefont venni, de azért nagyon örülnék egy faltól-falig tartó, szélein behajló kijelzőt (tehát oldalán minimál status bart) tartalmazó készüléknek.

[ Szerkesztve ]

Homo sapiens non urinat in ventum - "And so it goes..."

(#22) Robertoq


Robertoq
őstag

Videók
Van floating touch, hadonászós vezérlés meg smart pause is. Egyébként ezen a képen jól látszik, hogy az S3 szálcsiszolt felületéhez képest ez pöttyös ami egybevág a plakáttal

[ Szerkesztve ]

(#23) Roxbury válasza musculus (#21) üzenetére


Roxbury
őstag

Akkor belelógnának a csodálatos szilikon tokok. :D

Amúgy várós, mármint az adás.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#24) Tuz válasza Robertoq (#22) üzenetére


Tuz
tag

Az még mindig rejtély,hogy miért kék az eleje a hátulja meg mér fehér..

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#25) saiyajin


saiyajin
senior tag

Azt hiszem én is megnézem a streamet éjfélkor, remélem érdemes lesz, várom!

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#26) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

"Az előző Unpacked rendezvényekhez hasonlóan a mai felvonás is kapott élőben nézhető egy YouTube-streamen keresztül, mely alább található."

Ez mit jelent, mert valahogy kusza a megfogalmazás.

(#27) bulikavagyok válasza gekkoXT (#26) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kicsit tényleg kusza, de a lényeg, hogy a YouTube-on nézheted élőben.. :DD

(#28) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

A floating touch azon kívül, hogy alkalmassá teszi kesztyűben használni, mire jó? mert hogy mozgásban nem lehet alkalmazni, csak ha szépen nyugodtan tartod a készüléket és becélzod a távolságot. Olyan közel kell tartanod az ujjad, hogy akkor már simán meg is bökheted a kijelzőt.

A kijelző fényes felülete és a megjelenített kép miatt meg pláne nehezebb érzékelni a távolságot.

A reakció késleltetés miatt pedig egyből laggolás érzeted van és korrigálni akarod a közelséget, így fokozva a hibalehetőséget.

(#29) Koczó93


Koczó93
őstag

Kíváncsian várom :) Leginkább a kinézete érdekel nem a hw :N

(#30) Robertoq válasza Tuz (#24) üzenetére


Robertoq
őstag

A kék az rejtély (lehet mert még prototípus és akkor még nem volt eldöntve), mert fekete meg a fehér van a plakáton, a táncosokon és a kiszivárgott hírek szerint is. Viszont a 2. teaserben a kölyöknek hoz az anyja sütit és a következő snittben a gyerek kettévette és azt mondja, hogy ez a kedvenc színe:

Persze egy színről beszél, de nekem valamiért az jött le, hogy mint a szétszedett süti egyik oldala sötét a másik meg világos :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Várjuk, várjuk, izgalommal :C

(#32) GrooveHero válasza Robertoq (#30) üzenetére


GrooveHero
addikt

Oreo?:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#34) Sipi458


Sipi458
tag

Lg trollkodik a Samsung-gal a Times Square-en.
[link]

Feki úgy látszik megelőztél:D Ettől függetlenül Galaxy S4 kíváncsian várunk. :)

[ Szerkesztve ]

(#35) Braddock


Braddock
őstag

Este 7-kor kezdődik (NYC). Ha jól tudom 6 óra az eltolódás, emiatt nem 01:00-kor kezdődik magyar idő szerint?

(#36) Rozzo


Rozzo
tag

Ki marad fent 11-ig ezt megnézni? Hát én :D Vagyis mégsem. Vagy mégis? Nem... Nem tudom miért kell kitolni ennyire éjszakára :F Vagy csak én vagyok ilyen alvós típus?

[ Szerkesztve ]

(#37) ForRedGlory válasza FtcFeki (#33) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Na ez kurva jó, tetszik :C
Ötletes :))

(#36) Rozzo, (#35) pnauser: Éjfél lesz az a 11... Csak rá kell(ene) nézni a visszaszámlálóra...

[ Szerkesztve ]

(#38) buda002 válasza Braddock (#35) üzenetére


buda002
csendes tag

Azt hiszem ott előbb van átállás a nyári időszámitásra, ezért csak 5 óra a differencia.

(#39) Braddock válasza buda002 (#38) üzenetére


Braddock
őstag

Végre egy értelmes válasz. Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#40) saiyajin


saiyajin
senior tag

Ez az LG-s reklám/trollkodás nagyon ötletes! Jó húzás tölük.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#41) vicze válasza FtcFeki (#33) üzenetére


vicze
félisten

Ja ünnepel. :D
Zseniális az LG trollkodása. Már csak egy "problem?"-es trollface kéne alá. :D

(#42) sanyijedi


sanyijedi
őstag

alig bírom már ki :S :S ááá, és a rosszabb rész még csak ezek után jön.. addig várni, hogy már megvehető legyen :S az de messze van :S

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#43) Robertoq


Robertoq
őstag

Úgy tűnik megvan miért fénylik az a doboz belülről :D Hyper Bright Display

(#44) Ati1979


Ati1979
veterán

Izgulok nagyon! :DD

Lefekvés előtt megnézem, mert enélkül nem tudnék nyugodtan aludni. :)

(#45) GrooveHero


GrooveHero
addikt

sör be készítve, várjuk az éjfelet:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#46) bok92


bok92
addikt

Várjuk! :)

(#47) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

Itt leszünk! :)

(#48) -Gerzson- válasza GrooveHero (#45) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

A bekészített sör épp most elfogyott... :D
Rakhatok be újat a hűtőbe.

[ Szerkesztve ]

(#49) GrooveHero válasza -Gerzson- (#48) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hűtve vettem:DD
De hogy egy kis on is legyen, jól sejtem, hogy más készülékek is be lesznek mutatva és gondolom az S4-et hagyják zárásnak, hogy még nagyobbat durranjon? :F

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#50) Segal válasza GrooveHero (#49) üzenetére


Segal
veterán

kizártnak tartom hogy más készüléket is bejelentenének.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.