Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) azopi74


azopi74
addikt

Nem lesz itt semmi látnivaló, csak Galaxy Tab S 10.5 (SM-T800), Galaxy Tab S 8.4 (SM-T700), és esetleg Galaxy F (bár ez utóbbira nem vennék mérget, de mindjárt kiderül).

(#2) Billy132 válasza azopi74 (#1) üzenetére


Billy132
csendes tag

Úgy hallottam bemutatják az első jó telefonjukat, de még nem biztos.

(#3) BenHans válasza Billy132 (#2) üzenetére


BenHans
addikt

:DDD

Amúgy olyan ezt a helyenként bullshit dumát hallgatni, mint amikor elfelejtek elkapcsolni egy reklám alatt és bejön a teleshop...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#4) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

egy kis Apple féle handoff copy.
az tuti h prezentálni sem tudnak hozzájuk képest.

(#5) HardRic


HardRic
addikt

A kisebbik vékonysága és könnyűsége tetszik, de nekem az amoled instant fejfájást okoz. Meg ezek a krómozott szegélyek... annyira ázsiai, hogy le se lehet tagadni.

(#6) Szakiii válasza Stanley-B. (#4) üzenetére


Szakiii
addikt

Persze prezentálni is csak az apple tud :)

(#7) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Nem várok sokat

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#8) azopi74 válasza Oppenheimer (#7) üzenetére


azopi74
addikt

Hát, már ne is várj sokat, mert több, mint 6 órája vége az eseménynek :)

Az volt, amire számitani lehetett, Galaxy Tab S 8.4 és 10.5 .

Ez is megkapta az S5 aranyozott sebtapasz hátlapját.

[ Szerkesztve ]

(#9) crue válasza Stanley-B. (#4) üzenetére


crue
őstag

Azért az apple sem veti meg a jó ötletek másolását.

(#10) Csapoati válasza Szakiii (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ok is talaltak ki... :D De ne etessuk a papagajt... trollt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) azopi74


azopi74
addikt

Kissé kezd káoszos lenni a samsung tablet termékpalettája. Tab Lite, Tab, Tab Pro, Tab S, Note, Note Pro sorozatok, persze mindegyik legalább két méretben. Ugyanazt csinálja a Samu, mint a telefonpiacon? Minél több modell, annál nagyobb az esélye, hogy valamelyik Samsungot fogja leemelni a vásárló a plocról? :)

(#13) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ha akartam volna, sem tudtam volna nezni a kozvetitest, mert javaban meloztam; a tenyek tudataban nem is maradtam le semmi kihagyhatatlan dologrol. :-)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#14) azopi74 válasza fornettisuti (#13) üzenetére


azopi74
addikt

Hajnali egykor meló? Sütötted a fornettiket? :D

(#15) Robertoq válasza Oppenheimer (#7) üzenetére


Robertoq
őstag

Azért ekkora felbontásban SAMOLED kijelző azért nem kevés. Amúgy meg szerintem jól összerakták: szögletes (már nem S3 irányvonal), vékony keret, 6.6mm, jó hardver

(#16) fornettisuti válasza azopi74 (#14) üzenetére


fornettisuti
veterán

ESP-t gyartunk, 4 muszak.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#17) halkow


halkow
őstag

micsoda felhajtás... :)

gondolom nem volt galaxy F
ahhoz túl kicsi a stadion...

Alcatel onetouch idol2s the king

(#18) vittorio7 válasza Billy132 (#2) üzenetére


vittorio7
őstag

Remek. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.