Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56573440


#56573440
törölt tag

" Az akcióban a Galaxy S III, Galaxy Note II és Galaxy S4 tulajdonosok vehetnek részt, az első egymillió letöltő pedig egy ajándék Jay Z LP-vel gazdagodhat."

rohanok is a boltba. eddig nem szerettem volna s4-et, de most hogy egy három számos lp ingyen jár hozzá, most aztán rohanok :D szerintem annak nagyobb a marketingértéke hogy ezt lehozta a sajtó, mint annak hogy mit adnak mellé. jöhet az almától a válasz, ingyen gumimacit kap az első 100 iphone 5 vásárló. ;]

(#2) Paul119 válasza #56573440 (#1) üzenetére


Paul119
addikt

Ez azon lepodtem meg mikor neten foglaltam jegyet a halalosabb iramban 6ra akkor 500 ft kedvezmenyt kaptam mert galaxy s3am van :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3) danikollar válasza Paul119 (#2) üzenetére


danikollar
őstag

De ez jó gesztus nem?

(#4) lalakov


lalakov
senior tag

Még ha nem is vagyok Jay Z rajongó, ez akkor is kedves, ha már ilyen telefonom van.
"Mindezt egy androidos alkalmazáson keresztül lehet megtenni"
Mi az alkalmazás neve?

Paul119: Melyik mozi?

[ Szerkesztve ]

(#5) lezuvius válasza Paul119 (#2) üzenetére


lezuvius
őstag

Melyik mozi?Kedves hogy nem csak az S4 tulajok kapnak plusszokat

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#6) Paul119 válasza danikollar (#3) üzenetére


Paul119
addikt

Bizony az :) arena moziban

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7) Jonny99 válasza lalakov (#4) üzenetére


Jonny99
tag

Az alkalmazás neve JAY Z Magna Carta, csak épp azt felejtették el mondani, hogy
"T-Mobile Samsung GT-I9305
Ezt az elemet nem lehet telepíteni az eszköz országában."

Fasza hogy van ilyen app csak épp nálunk nem lehet hozzá jutni :DD

(#8) lalakov válasza Jonny99 (#7) üzenetére


lalakov
senior tag

Köszi. :)
Már nagyon unom, hogy mindenből kimaradunk. :W

(#9) lalakov válasza lalakov (#8) üzenetére


lalakov
senior tag

Mondjuk a cikkben is szerepelhetett volna, hogy ez csak USA only. :(

Írtam nekik, kíváncsi vagyok mit válaszolnak.

[ Szerkesztve ]

(#10) lalakov válasza lalakov (#9) üzenetére


lalakov
senior tag

Nem csak USA only. Választ kaptam miszerint el kellett volna olvasnom a szabályzatot. Kedvesek. :(
"Open only to legal residents of the 50 United States and the District of Columbia (excluding Guam, Puerto Rico and all other US territories), Australia, Japan, South Korea, Hong Kong, Singapore, Germany, France, South Africa, Austria, Canada, the Netherlands and the United Kingdom"
Ez így még rosszabb. Miért jobbak egyes közeli országok nálunk??

(#11) Jonny99 válasza lalakov (#10) üzenetére


Jonny99
tag

Hali

Hát ez tényleg gáz. Amúgy azért jobbak, mert ők a fejlődő nyugat, mi meg Európa sötét foltja vagyunk :DD

Máshol lassan alap az LTE, nálunk még Pesten is vadászni kell a helyeket ahol kivillan a 4G a telefonon :D

Szerintem ez tiszta szánalom, ráadásul a nyugati fejlettebb országokhoz képest egy halom pénzt kérnek el a szolgáltatásukért :D

[ Szerkesztve ]

(#12) lalakov válasza Jonny99 (#11) üzenetére


lalakov
senior tag

Küldtem nekik még egy levelet hogy mégis mi ez a diszkrimináció, de erre már nem válaszoltak. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.