Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolik


Zolik
senior tag

azért szépen látszik, hogy változott a telefon

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#2) sanyijedi


sanyijedi
őstag

elég fontos adatok és érdekesek. remélem az S6 doboza kisebb lesz mint a készülék, és a garancia lejárata után automatikusan lebomlik.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#3) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Valami eszméletlen mértékű fejlesztői munka volt a képen is látható átalakulás. :U

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#4) OutsideR


OutsideR
aktív tag

Én leginkább az S3-S4-nél megfigyelhető tendenciát szeretném látni, nagyobb kijelző kisebb készülékházban. a S5 már hatalmas. Mondjuk a kijelző méret is már nagyobb mint a kényelmes sima (nem phablet) telefonnál.

(#5) rizso


rizso
addikt

Így, hogy ezt is láttam, ma már biztosan tudok aludni. S2-t kiadnák egy kicsit jobb kijelzővel, esetleg egy kicsit korszerűbb belsővel, szerintem még ma is sok vásárlót tudhatna magának :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#6) Csapoati válasza Petyyyyy (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem tudok olyan sorozatot mondani, ami ennyit se fejlodott dizajnra. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Petyyyyy válasza Csapoati (#6) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Kicsit néztem bután, de eszembe jutott. Nekik is csak gratulálni tudok. :))

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#8) Csapoati válasza Petyyyyy (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bevalt forman ne valtoztass, viccen kivul.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) Petyyyyy válasza Csapoati (#8) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Jól van az, csak gondolom súlyos eurókat fizetnek a formatervezőknek az ilyen munkákért is. Há' noooormális?

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#10) Csapoati válasza Petyyyyy (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért nem olyan egyszerű az, mint amilyennek látszik. A hardverelrendezés, a kávák, stb., mindennek a megfelelő méretűnek kell lennie, aztán még valahogy ki is kell néznie.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) Luck Dragon válasza Csapoati (#10) üzenetére

Egy ekkora gyártó már szinte ismeri felhasználandó technikák a paraméterét amit felszeretne használni, így
A formavilágot és annak nagyságát már tudni fogják nagyjából előre, inkább a bevált formavilágot nem szeretnék változtatni, mert már újat létrehozni egy ilyen zsúfolt piacon szinte már lehetetlen. :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12) halkow


halkow
őstag

Én ebből az vettem ki hogy a galaxy s termékcsalád hol növekszik hol csökken s2 és s4 nél ez látszik is hogy a kávát mennyire le tudták faragni, s4 még pont az a méret volt ami még úgy-ahogyan használható az s5 a víz állóság véget lett egy kicsit vastagabb az s6 szerintem majd vékonyabb lesz

Alcatel onetouch idol2s the king

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.