Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

6 óra 40 perc :Y Remélem nem csak filmet nézett minimum fényerőn.

(#2) Kasya válasza BazsiBazsi (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

A kepernyo ido nem relevans info, tekintve hogy a tartalmat nem ismerjuk amivel ez generalodott. Eljen az amoled :)

(#3) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Ez a betűtípus annyira szar, és annyian szeretik... :U

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4) RaveForce válasza Kapanyél (#3) üzenetére


RaveForce
veterán

akárcsak a comic sans PéCén :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#5) haddent válasza Kapanyél (#3) üzenetére


haddent
addikt

Köszönöm. Már féltem, hogy nekem kell megint bunkóskodni és megemlíteni, hogy mi ez a hányedék betűtípus egy amúgy szép és elegánsnak is mondható , többszázezres telefonon.

(#6) igori válasza Kapanyél (#3) üzenetére


igori
tag

Komoly mint a TW

(#7) Peterson_ válasza Kapanyél (#3) üzenetére


Peterson_
addikt

Samsungon minden harmadik embernél ezt a betűtípust látom...Érthetetlen.:U
Oké, ízlés dolga, de azért egy 200K körüli készüléken...

Amúgy a képernyő idő nem rossz(bár tényleg bármiből összejöhet), újkorában tudott ennyit a Nótám még a jó öreg 4.3-mal.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#8) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Örülök, hogy többen is megemlítették a betűtípust. Én szinte az összes samsungon ezt látom, azt hittem ez a gyári és nem tudják hogy kell átállítani :)

(#9) SX Wave válasza Kapanyél (#3) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Ötből négy ismerősöm ilyet használ. Számomra rejtély...

[ Szerkesztve ]

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#10) resu8823


resu8823
tag

Milyen jó hogy 5 napja már megjött a frissítés. Szerintem ezt a hírt ki se kellene rakni, felesleges, nincs információ értéke.

(#11) taramta


taramta
csendes tag

Frissítést kapott a Oneplusom... Mikor lesz hír róla?

(#12) guriga1234 válasza Kapanyél (#3) üzenetére


guriga1234
addikt

Ez bizony nem csak betűtípusnál van így, hanem általában mindennel. Elég csak a két legnagyobb hazai kertévé hulladék, legalja műsorainak nézettségadatait megnézni. Ezek után mit vársz?

(#13) RaveForce válasza taramta (#11) üzenetére


RaveForce
veterán

ha majd eléri azt a szintet a márka, mint mondjuk egy Meizu ;)
[szintén mai]

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#14) Blyan válasza taramta (#11) üzenetére


Blyan
félisten

Ha majd lesz OnePlus blog, nyilván lesz róla egy hír.

Mondjuk abban van igazság, hogy vagy 5-6 frissítés jött az S6/Edge típusokra mióta piacon vannak és azokat se nagyon reklámozta az oldal.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#15) james008bond válasza BazsiBazsi (#1) üzenetére


james008bond
őstag

Nem. Filmet pont, hogy egyáltalán nem nézett rajta...

A fényerő automata-max-ra állítva. A kijelzőidő jelentős részében wifi, a többi 4G. BT folyamatosan bekapcsolva 0-24, Gear S-sel szinkronizál. Volt benne bőven böngészés, játék ( Unkilled ), valamint Next Launcher paraméterezése, beállítgatása, Facebook, Viber chat, háttérképek, hangok letöltése, beállítgatása. Energiatakarékos üzemmód aktív.

Kapanyél, guriga1234: szerintem ízléseken nem érdemes vitatkozni. Kúltúráról, értelmes, adequat hozzászólásról viszont lehetne. Csak itt nem érdemes...mert az nem volt.

Amúgy NOTE 3 még újkorában se tudta ennek kb felét se hasonló használati igénybevétel során. Szóval én meg vagyok elégedve eddig az üzemidővel, meg úgy a telefonal is. A fotókat ezért osztottam meg, mert nekem újdonság volt, hogy ennyit bír üzemben, a frissítésről meg azért, hogy a fórumtársak "időben" értesüljenek, hogy elérhetővé vált.
Információ átadás.
Tudom, van akinek ez ismeretlen a fórumot használók körében. Ez volt a célom.

Gondolom, ha filmet néztem volna akkor ennek kb dupláját hozta volna.

A telefonhoz még annyit: itt simán és gond nélkül kapcsolódik BT eszközökhöz ( headset, autó, Gear S, stb ) ami pl Note 3-nál sokszor akadályokba ütközött. A kamera, kijelző kb fényévekkel jobb annál.
Szóval, egyelőre elégedett vagyok vele. A telefon pedig gyönyörű. Ilyet még nem mondtam Samsung telefonról, de tulajdonképpen más márkáról sem. Szóval, nálam betalált :-)

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#16) guriga1234 válasza james008bond (#15) üzenetére


guriga1234
addikt

"Kúltúráról, értelmes, adequat hozzászólásról viszont lehetne" - ez minden volt, csak az nem. Idegen szavakat egyrészt lehetne a magyar megfelelőjével (adekvát) írni, másrészt nem ártana a magyar szavak ("Kúltúráról") helyes írásmódjával is jobb kapcsolatban lenned, ha már ennyire szőrözöl.

(#17) RaveForce válasza guriga1234 (#16) üzenetére


RaveForce
veterán

mindemellett azért bőven van igazsag abban amit írt..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#18) guriga1234 válasza RaveForce (#17) üzenetére


guriga1234
addikt

Én csak egyet találtam benne, azzal egyet is tudok érteni: a telefon tényleg gyönyörű. Ennél szebb telefont eddig nem láttam, mint az enyém (Gold-Platinum). A samu gyári átlátszó (arany) hátlappal még szebb lett.

(#19) RaveForce válasza guriga1234 (#18) üzenetére


RaveForce
veterán

az biztos, az az árnyalat, vagyis inkább textúra vagy hogy is nevezzem.... amikor először megláttam... hát a hajam letettem, szerencsére az addigi "gold" jelzőkkel illetett árnyalatokhoz nem sok köze van, inkább valami futurisztikus űr-izé :DDD már csak vmi speckó bevonat kéne, ami abszolút nem vesz fel ujlenyomatot.. :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#20) guriga1234 válasza RaveForce (#19) üzenetére


guriga1234
addikt

Azért vettem rá a hátlapot, az nem gyűjti :)
Ráadásul így a hátsó kamra nem áll ki, és kijelzővel lefele is le tudom tenni, mert nem a kijelzőre fekszik fel a telefon. A kijelzőn meg fólia van.

[ Szerkesztve ]

(#21) Há'Viktor


Há'Viktor
csendes tag

Sima S6-ra jön valami hasonló?

(#22) james008bond válasza guriga1234 (#16) üzenetére


james008bond
őstag

Akkor már miért nem "helyénvaló", pl. Az adekvát szerintem nem a magyar megfelelője, inkább magyarosan írt formája. Merthogy az nem magyar szó. Ha már itt tartunk. A kultúra nálam is kiverte a biztosítékot, így utólag írva. Köszönöm a helyreigazítást. Ezen az oldalon még ez volt a leghelyénvalóbb hozzászólásod. :-)
És szerintem mikor RaveForce igazságról írt ( ékezet nélkül ) akkor nem épp a telóról írtakra gondolt. Szerintem. De ez is csak egy vélemény...

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#23) RaveForce válasza james008bond (#22) üzenetére


RaveForce
veterán

persze hogy nem a telóra gondoltam..najah, nálam az ékezet egyszer van, egyszer nincs természetű dolog... mint a NAGY kezdőbetű :DDD

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#24) Kékes525


Kékes525
félisten

Lollipopnál már lényeges frissítés nem várható. Ezért inkább az S6-ra várom a Marshmallow-ot.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#25) james008bond válasza RaveForce (#23) üzenetére


james008bond
őstag

Csak azért utaltam a helyesírásodra, mert nálad azon nem akadt fent :-) Viszont a mondanivalód lényegén meg átsiklott :-) Persze, értem én ...

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#26) Kasya válasza Há'Viktor (#21) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kb egy hete jött egy hasonló frissites.

(#27) james008bond válasza Kasya (#26) üzenetére


james008bond
őstag

Szia! Nagyon klasszak a fotóid!

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#28) guriga1234 válasza james008bond (#27) üzenetére


guriga1234
addikt

+1
Persze vannak ott más eszközökkel készült képek is, azok is nagyon jók.

(#29) guriga1234 válasza james008bond (#25) üzenetére


guriga1234
addikt

Volt más hibád is, nem reagálok az összesre. De neked azért szóltam, mert írtál nekem, és amellett, hogy nem értettem egyet azzal, amit írtál, ahogy írtad, azzal sem. De ha már ilyesmire vetemedtél, legalább ne vétettél volna hibákat. Még olyan se oktasson ki, aki hibátlan, hát még olyan, aki hibázik.

(#30) james008bond válasza guriga1234 (#29) üzenetére


james008bond
őstag

Szóval:
te az általam ( és a hozzászólásokból most már tudom, sokak által ) használt betűtípusból, amúgy teljesen ismeretlenül, minősítesz engem ( is ). Egy állítólag szakmai fórumon oda nem való, személyeskedést írsz ( még jó, hogy legalább offoltad ). Gondolom, tanár vagy. Nyelvtanár. Vagy önkéntes nyelv védő. Nekem mindegy.
A hozzászólásommal meg szerintem nem volt baj. Megértetted az üzenetet. És reagáltál rá. Nem engem minősít ahogyan tetted. Szerintem.
Viszont én itt befejeztem.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#31) *Mukeey* válasza Kapanyél (#3) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ez borzalom,mint egy kisgyerek kaparása,hihetetlen gagyi hatása van😂

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#32) joey04 válasza guriga1234 (#29) üzenetére


joey04
titán

Az utolsó mondatot érthetnéd néha magadra is, mert mást sem csinálsz a fórumon...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) guriga1234 válasza joey04 (#32) üzenetére


guriga1234
addikt

Nem kéne túlzásokba esned...

(#34) bobace válasza joey04 (#32) üzenetére


bobace
őstag

Hagyd, az ilyen ember ebben éli ki magát.

<dupla off> Miért van az, hogy sosem a cikk a lényeg, hanem kössünk bele a képernyőképekbe, hogy milyen so last year a hír vagy a betűtípusba ha másba már nem tudunk. Szinte egy szó sem esik arról, hogy tényleg másnak is ilyen jók a tapasztalatai, vagy mások, stb... És ez megy mindenhol. Áh vannak még normális emberek!? :W </dupla off>

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#35) Kasya válasza james008bond (#27) üzenetére


Kasya
nagyúr

Köszönöm! Lenne már mivel frissíteni, csak még időm nem volt rá...bezzeg itt a forumon mas kollégák öntik magukbol a jobbnal jobb fotokat :K

(#34) bobace: mert akik elegedettek, azok kevesbe adnak hangot a forumon :N

[ Szerkesztve ]

(#36) joey04 válasza guriga1234 (#33) üzenetére


joey04
titán

még a féligazságot sem mondtam el, mert azért is ban járna.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Ez a betűtípus anno a Galaxy S-nél jött be, vagy már talán az S8500 Wave-nél is volt, nagyon nagy szám volt, hogy a teljes rendszermenüben le lehetett cserélni erre. Akkor sokan áttértek rá, gondolom, azóta megszokták.
Nincs ezzel semmi baj, csak én hülyét kapok tőle. Mármint nem azért, mert nem tetszik, hanem mert zavarja a szememet.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#38) RaveForce válasza Kapanyél (#37) üzenetére


RaveForce
veterán

volt az már a hipergagyi samsung star-nal is :DDD

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#39) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ez mar az "ujsagiras" legalja, ha forumrol gyart hirt valaki. Anyam...:U

(#40) torreador22


torreador22
aktív tag

Sziasztok! A mai nappal beléptem a klubba én is ! Eddig brutális a telefon nagyon bejön szerintem az eddigi legszebb Sam készülék!

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.