Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peterson_


Peterson_
addikt

Akkor ez kimarad.
A mostani KNOX-ból sikerült végre bolondot csinálnia geohotnak a towelroottal, annyi pluszt nem hoz a frissítés, hogy ezt feláldozzam.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#2) Zoja™ válasza Peterson_ (#1) üzenetére


Zoja™
őstag

Na erről lemaradtam, már ki lehet játszani a KNOX-ot? ;]

(#3) migabi24 válasza Zoja™ (#2) üzenetére


migabi24
nagyúr

Igen van knoxbarát root

(#4) Zoja™ válasza migabi24 (#3) üzenetére


Zoja™
őstag

Akkor gondolom ez csak root, a custom fimware-eket még mindig számolja?

(#5) Peterson_ válasza Zoja™ (#4) üzenetére


Peterson_
addikt

Igen, sajnos, ahogy CWM sincs.
Ellenben a semminél ez is lényegesen több(opcionális alkalmazások, teljes mentés, modulok ésatöbbi).

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#6) Zoja™ válasza Peterson_ (#5) üzenetére


Zoja™
őstag

Hát akkor még most sem veszek S4-et... ;]
Mondjuk tény, hogy legalább így az AdAway, V4A és társai garivesztés nélkül használhatóak, amik sokat hozzátesznek a felhasználói élmény fokozásában. :R

(#7) Peterson_ válasza Zoja™ (#6) üzenetére


Peterson_
addikt

titanium és társai is, ráadásul az egész metódus meggvan mindennel együtt 2 perc alatt mindenféle wipeolás nélkül.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#8) Zoja™ válasza Peterson_ (#7) üzenetére


Zoja™
őstag

Ha mondjuk módosított rendszerfájlokat cserélgetnék adb-vel, van rá mód, hogy teljesen gyárira vissza állítsam? Odin vagy hasonló, amibe a Knox nem pofázik bele?

(#9) jacis


jacis
nagyúr

Remélem a wifi kódok elvesztése is megszűnik ezzel a frissítéssel.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#10) Zolesz007


Zolesz007
őstag

Nekem szuper energiatakarékos mód jó lett volna de ugylátszik az kimaradt.

Fold 5

(#11) halkow válasza Zolesz007 (#10) üzenetére


halkow
őstag

ja-ja az is simán belefért volna szerintem... de hát meg kell venni valamiért az s5-öt is

Alcatel onetouch idol2s the king

(#12) Peterson_ válasza jacis (#9) üzenetére


Peterson_
addikt

Az az érdekes egyébként, hogy ez is egy "random" dolog.
Nekem például soha nem felejtett, se 4.3 alatt, se 4.4 óta.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#13) jacis válasza Peterson_ (#12) üzenetére


jacis
nagyúr

Most hátha elmúlik :U

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14) Segal válasza Zoja™ (#4) üzenetére


Segal
veterán

Custom rom nem oldható meg de átdizájnolás az igen ha nagyon ráérsz. Csak ki kell szedni elsősorba a systemUI.apk-t, a framework-res.apk-t és a twframework-res.apk-t és felülírod bennük a képeket.
Persze ez az alkalmazásokkal is eljátszható csak körülményes.
Engem mondjuk nem érint mert a vásárlás napján rootoltam a telefont (tudtam mivel jár)
A frissítés meg egy vicc. KNOX 2.0 csak szemetebb védelem lesz, kids mod kell a fenének (amúgy is hónapok óta elérhető nemhivatalosan), a download booster meg a hazai mobilnettel felejtős.
Aminek lett volna értelme az az ultra energiatakarékos mód de persze azt még véletlenül sem kapta meg.
Ugyan az S5 port romba bennevan és kivállóan működik is de van még bőven hiba a romba így visszatértem az X-Note romhoz.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#15) Darth Sith


Darth Sith
tag

note2-höz véletlenül nem akarnák kiadni?

(#16) sanyijedi


sanyijedi
őstag

Ultra power saving mode jöhetett volna inkább, mint ezek.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#17) Fr0z3n válasza Darth Sith (#15) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Most kaptunk 4.4.2 verziót, mit akarsz még? Egyébként egy ipari hulladék lett tőle a telefon. :(((

(#18) Segal válasza Fr0z3n (#17) üzenetére


Segal
veterán

Júliusba jön a 4.4.3. is.
Szerintem meg nem lett hulladék a 4.4.2.-től.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#19) jacis válasza Fr0z3n (#17) üzenetére


jacis
nagyúr

Mi az a probléma ami miatt ennyire ki vagy és én nem vettem észre (és még sokan mások sem)?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#20) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

A gyári böngésző gatya, wifi jel gyengébb, akku idő a felére esett. Leginkább ez zavar, 5-6 óra kijelző időm volt, frissítés óta 3at se éri el. FR megvolt, alig rakram vissza progit azokból ami fent volt előtte. Mert azt hittem az eszi, de nem....

[ Szerkesztve ]

(#21) jacis válasza Fr0z3n (#20) üzenetére


jacis
nagyúr

Gyári böngészőt soha nm próbáltam. Wifi nekem ok. Az akkis meg eddig mindent ver az eddigi telóim közül (talán a Luma 1520 volt vele paliban). Nekem tetszik ez az ipari hulladék ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#22) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Jó neked. Én fel is tettem olx-re, valaki szabadítson meg tőle. Még bepróbálok egy alaplap cserét, hátha.

(#23) antim válasza jacis (#21) üzenetére


antim
tag

Nekem is tetszik. :-)
Volt akku gondom, de egy új megvétele megoldotta... Azóta 7-8 óra képernyő is elmegy.

(#24) maximilian4


maximilian4
addikt

Ez a knox nem az a knox... A knox számláló hardveresen van benne, ami a telefon buherálása után ugrik. (Alapesetben 0x0)
Ez a knox egy szoftveres program a telefonra, amit vállalati berkekben lehet hasznos és védelmi funkciót lát el. A knox1-et szoftveresen le tudtam tiltani a telefonon, mert én nem használom, így minden bizonnyal ezt is le lehet majd. De senki ne keverje össze a hardveres knox számlálóval.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#25) MARTIN970215


MARTIN970215
tag

Kár, hogy S Health támogatás nincs :/

(#26) maximilian4 válasza MARTIN970215 (#25) üzenetére


maximilian4
addikt

Van S-Health. Alapból mikor kiadták a telefont azzal jött.

Maxi

(#27) Andriska20a


Andriska20a
csendes tag

Hát amúgy ez az aku idő nekem is feltunt. Eddig 5 órát minimum elvoltam a kijelzo használattal, mióta frissitettem azóta 3 óra ez vicc. Remélem lesz valami megoldás erre mert ez kezd borzasztó lenni igy.

(#28) Andriska20a


Andriska20a
csendes tag

És hiába mondjátok hogy új aksi 4 hónapos a telefon szóval nem hinném hogy egyik napról a másikra ez lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.