Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tjb007


tjb007
nagyúr

Az a meg nem nevezett, 1,3 gigahertzes processzormagokkal működő SoC egy Spredtrum SC8830 lesz, szóval még véletlenül sem fog változtatni 2016-ban sem a Samsung a tablet stratégiáján.

(#2) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Verhetetlen ára van. :U

Xr

(#3) Graphics válasza tjb007 (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Meg olcsobb SOC-ra valtanak... Csak a profit.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Bone123 válasza tjb007 (#1) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Igen? Köszönöm a tippet, beleírom!

(#5) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Egyszer elkövettem már azt a hibát,hogy Samu tabletet vettem(Galaxy Tab 4 7.0),többször nem fogom.
Gondolom ezek a termékek is gyalázatosak szoftveres szempontból.
Talán a Snap410-es tud felmutatni elfogadható sebességet..

(#6) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Harmatos nagyon.

(#7) twollah1976 válasza Szabcsizz (#5) üzenetére


twollah1976
őstag

Galaxy Tab Pro-t vagy Tab S-t kellett volna venned, azok nem "ipari hulladekok" Samsung arazassal.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) /Bambusz/


/Bambusz/
csendes tag

Nekem volt galaxy tab 2 7.0 és jelenleg is van egy galaxy tab 3 10.1 és szinte minden teszt oldalon lehurrogták őket.
Én szeretem mind kettőt. A tab 2-es már több mint 3 éve tökéletesen működik és a tab 3-assal sincs semmi gond(2éves), sohase fagyot le(néha-néha meg-meg akad de az nem olyan vészes).

Droid 4ever. :)

(#9) tjb007 válasza /Bambusz/ (#8) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azért hurrogták le (jogosan), mert a konkurenciához képest drágában adták a modelljeiket gyengébb felszereltség mellett. Soha nem volt azzal gond, hogy nem működik, hanem az ár-érték arányukkal, ami a high-end modelleket leszámítva pocsék.

(#10) Szabcsizz válasza twollah1976 (#7) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Gondolkoztam már sokat a vásárlásukon,de ennyi bosszankodás után inkább nem vállalom a Samsung márkát tablet fronton.Pedig én tényleg szeretem a márkát,csak kissé pofátlanok néha. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.