Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) galaxys80


galaxys80
veterán

Hamarosan csak úgy gyűlnek, majd a hsz-ek. :)
Ügyes. :R

(#2) Remiel


Remiel
őstag

Mint egy falat kenyér, hogy a klasszikusokat idézzem...

benevezek egy rózsaszínre, de az az arany csókos száj is csábító, nehéz lesz dönteni :W

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#3) SidCorky


SidCorky
senior tag

Most már nem csak a keret kopására figyelhetünk hanem arra is hogy ne hagyjuk el a kristályokat :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#4) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Megtaláltam a célközönséget!

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#5) Ihsahn


Ihsahn
tag

Ez így reggel, meló előtt durva volt... ütött rendesen. De biztos lesz rá kereslet, végül is az 5 centis műkarmokra is van. Ezek után nem arra kell figyelni, hogy ne karcolódjon, hanem, hogy ne legyen mellette olyan dolog, amit karcolhatna. :D
Azok a biszbaszok ott alul, szívecske, koponya és társaik mire jók? Ritka gusztustalanok... :Y :DDD De ezt is megveszi majd valaki.
Kellett, mint egy falat sör, igazi hiánypótló termék... :DDD

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

(#6) peestee83


peestee83
aktív tag

(Sajnos) lesz rá célközönség.. a sok plázapi**a majd veszi, mert ha a körmén is van kristály, a telefonra is kell.. És ha leesik (bármelyikről 1-2 darab, pótolgató azonnal, csak technokol kell a táskába a "kutya" mellé-

Cor ne edito

(#7) Garry84 válasza peestee83 (#6) üzenetére


Garry84
tag

Ez a lényege a Swarowski Gear Fitnek: nagyon trendi kutyanyakörv!

(#8) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Üveggyönggyel megszórt műanyag... az ember azt hinné, ilyen dizájnnal 6 éves kislányoknak gyártanak játéktelefont. Tudom, hogy a Samsung egyszerűen csak kiszolgál egy létező igényt (Ázsia, Oroszország, arabok...) és a profit sok mindent igazol, de akkor is fuj.

Nem a lényeg a fontos.

(#9) vittorio7


vittorio7
őstag

Marketingből jeles. Legalább megint erről beszélnek az emberek. Különben meg elég "gejl" lett.

(#10) #01696768


#01696768
törölt tag

Érthetetlen számomra, miért raknak ki a MA-s srácok ilyen híreket. Az egész portálon kb. 3 nő van (na jó, lehet, hogy 5), és őket sem hiszem, hogy érdekelné az ilyesmi. A cikk hangvételéből is érződik persze az itt is elég rendesen tocsogó szarkazmus, nyilván ennek van értelme egy mobiltechnológiáról szóló portálon. Ennek abszolúte nem mi vagyunk a célközönsége (bár engem alapból nem taszít, ha lenne S5-öm, sima hátlapnak elmenne rá néha egy ilyen, a függők is talán jobban néznek ki élőben), nem is értem, mit keres itt a hír. Ez így csak fujjogásra jó, az meg aztán óriási színvonal.

(#11) Dinsdale


Dinsdale
tag

Ne legyetek ilyen korlátoltak, a világ színes...és néha csillogó. Nem kell rögtön lenézni azt akinek a tiétektől különböző ízlése van. Az viszont már gond lenne, ha csak ilyen telefont lehetne kapni.

(#12) vicze


vicze
félisten

Amúgy nem vágja szét az ember kezét a sok éles kis üveg izé? :F
Vagy tok megy rá és úgyis mindegy. ;]

(#13) Simi87 válasza tothmaxy182 (#4) üzenetére


Simi87
senior tag

A KFC-ben kéne árulni, vagy csirkecomb kosarakhoz osztogatni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#14) kbyte1024


kbyte1024
addikt

már nézem is hol lehet kapni:D

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#15) Luck Dragon válasza #01696768 (#10) üzenetére

Igazat kell adnom , de amúgy igen is van helye az ilyen típusú hírnek , csak nem így kellene reagálni :U

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) galaxys80 válasza #01696768 (#10) üzenetére


galaxys80
veterán

Elmondom én neked.
Tudják, hogy minden Samu hírnél előbb utóbb megjelennek a háterek és a fanok is.
Pillanatok alatt kialakul egy jó kis veszekedés. A hsz-ek száma rohamosan nő, ezzel a látogatottság és a kattintgatások száma is. :D

(#17) Simi87


Simi87
senior tag

ennek lenne hírértéke: Lecserélik a Samsung mobildizájnért felelős vezetőjét, Chang Dong-hoont, miután számos kritika érte a debütálás óta a vállalat zászlóshajó mobilját, a Galaxy S5-öt.

nem baj, majd a jövőhéten eljut majd ide is. :DD

(#18) gerii válasza #01696768 (#10) üzenetére


gerii
addikt

Egy ideje már sokkal érdekesebb dolgokat olvashatok az Indexen és az Origon (és az SG-n), hiába a hozzáértés és a színvonal hiánya. (De legalább nincs helyesírási hibával tele).
Itt már szinte csak a "megjelent ez a telefon blablabla, megjelent az blablabla" hírek vannak. Érdekes cikk, techinfó sehol, csak a száraz adatok. :(((

[ Szerkesztve ]

(#19) #01696768 válasza galaxys80 (#16) üzenetére


#01696768
törölt tag

Igen, ezt el is felejtettem. :B Nem értek én az üzlethez. :DDD

(#18) gerii: Tény, hogy mivel angolul több portált is követek, nekem az itteni hírek mindig már egy kicsit porosak. A fórum miatt nézem leginkább, minél szakmaibb, annál kevesebb az ilyen vita.

[ Szerkesztve ]

(#20) halkow


halkow
őstag

Elkapott a must have érzés :D

zizi-s hátlap nincsen? vagy csokis?

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#21) C$abi


C$abi
aktív tag

Pfuj.

(#23) halkow:

Ezen besirtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.