Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stevve


stevve
nagyúr

Nagyon várjuk itthon is, hogy root nélkül is kaphassunk nugátot végre. :)

(#2) marcarc válasza stevve (#1) üzenetére


marcarc
senior tag

Stopper indul, kivancsi leszek mikor lesz a roll out. Marciusra tippelek elso korben.

(#3) Vikooo válasza marcarc (#2) üzenetére


Vikooo
addikt

Fu az nagyon messze van, szerintem joval elobb illene elinditani.

(#4) dr.Mura


dr.Mura
tag

Itt van előttem egy Nexus 5, amin Cyanogenmod 14 megy, mint a villám. Sajnos a nagy cégek messze nem fektetnek annyi energiát a már eladott termékek támogatásába, mint az új termék értékesítésébe - értem én a pénz miatt, de azért mégsem kellene hatalmas győzelmi jelentéseket kiadni, ha egy flagship terméket supportolnak.

C8H10N4O2

(#5) Kasya válasza dr.Mura (#4) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az S7 is megy, mint a villam. De a kovetkezo modell miatt sem sietik el a kiadast.

(#6) laverdadb


laverdadb
tag

Remélem az S6 edge+/Note5 szeria is megkapja a design frissitest.

(#7) oAcido válasza Kasya (#5) üzenetére


oAcido
aktív tag

Pedig a Note 7 miatt most kéne belehúzniuk és megelőzni a többi gyártót.

Azért örülök, hogy nem vártam a Note 7-re és S7 Edge lett belőle :). Az idei év egyik (,hanem a) legjobb telefonja.

(#8) Kasya válasza laverdadb (#6) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szvsz tavasz vegere, nyarra meg talan megkaphatja.

(#7) oAcido : nem ezzel fogjak beelozni a tobbi gyartot, hanem az uj S8 szeriaval. Az eladasok (valoszinusitem) folyamatosan lankadnak es nem a Nougat hozza a nagy fellendulest.

[ Szerkesztve ]

(#9) _CsViktor_ válasza dr.Mura (#4) üzenetére


_CsViktor_
tag

Elottem egy G3-as LG van 14.1-el es annak sincs sok baja.

(#10) guriga1234


guriga1234
addikt

Samu tulajoknak, akik jelenleg 6.x-et használnak és felső/csúcskategóriás a telefonjuk, sok újdonságot nem fog hozni a 7.x. A 7.x újdonságainak a többsége már 6.x alatt is rendelkezésre áll.

(#11) #72042496


#72042496
törölt tag

A mostani rendszer nálam teljesen rendben van az S7-en. Jöjjön a Nougat ha jönnie kell, de olyan nagyon nem vagyok besózva az újdonság miatt.

Azért van bennem némi kíváncsiság, és fel is rakom majd, persze, de csak ha/amikor a tapasztalatok szerint is érdemes lesz majd. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) 600700 válasza #72042496 (#11) üzenetére


600700
senior tag

Felteheted most is Odinnal , hibatlanul fut S7 en.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#13) tittiritti válasza 600700 (#12) üzenetére


tittiritti
csendes tag

Magyar nyelv van a betában?

(#14) #72042496 válasza 600700 (#12) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az információt köszönöm, de nem akarok Odinnal ROM-olni. Első alkalommal csinálnám, sokáig tartana a dolog, főleg az adatok mentése. Inkább várok, amíg OTA firssítéssel is elérhető lesz.

(#15) 600700 válasza tittiritti (#13) üzenetére


600700
senior tag

Van igen

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#16) 600700 válasza #72042496 (#14) üzenetére


600700
senior tag

En mindig mindent elmentek felhoben is.Kb 20 perc alatt fentvolt. De persze megertelek. Egyebkent nagyon jo teljesitmenyben , akkuidoben stb , egyedul a lehuzhato menu ikonjai nem tetszenek ill a galeriaban van minimalis mikrolag. De osszessegeben jobb mint az elozo rendszer sebessegben ill az egesz rendszer. Meglepett , rosszabra szamitottam. De tesztelgetem en is most nyuzom erosen eddig ok a dolog.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#17) #72042496 válasza 600700 (#16) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ez nagyon jó hír! A BPJ1-gyel írtam, hogy maximálisan meg vagyok elégedve, de tényleg mindig lehet mit fejleszteni. Reszeljék csak, aztán meglátom majd én is, hogy milyen lett. :)

(Érdekes, hogy a környezetemben év elején mindenki magyarázta, hogy így meg úgy "be fog lassulni" az S7, aztán valahogy egyre jobban hasít.)

[ Szerkesztve ]

(#18) 600700 válasza #72042496 (#17) üzenetére


600700
senior tag

Igen en is igy voltam vele , nem volt lassulas. Nagyon elegedett voltam.a rendszerrel. Ez a verzio pedig meglepett. Nem gondoltam volna , hogy beta -kent ilyen jo lesz. De persze lehetnek meg melepetesek , eddig pozitiv.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#19) Sustagyurma


Sustagyurma
csendes tag

G935F re függetlenre elérhető az ujj 7.0 feltettem hát azert aki azt mondja nincs különbség az hülyeséget mond! Sokal letisztultabb átláthatobb es azert sok az ujjítas is benne! Sztem érdemes lefrisíteni, gondolom most majd tolják ki a hibajavítasokat es még jobb lesz!

(#20) Kasya válasza Sustagyurma (#19) üzenetére


Kasya
nagyúr

Csak honapok kerdese :)

(#21) Sustagyurma válasza Kasya (#20) üzenetére


Sustagyurma
csendes tag

Ma tettem fel!

(#22) Kasya válasza Sustagyurma (#21) üzenetére


Kasya
nagyúr

A betat.

(#23) Sustagyurma válasza Kasya (#22) üzenetére


Sustagyurma
csendes tag

Igen azt tettem fel!

(#24) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Mondjuk azt nehezen ertem, hogy ha az s7 szeria AMOLED, akkor miert feher gyakorlatilag a komplett UI.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#25) #72042496 válasza -Skylake- (#24) üzenetére


#72042496
törölt tag

Mert nem a technológiához igazítják a dizájnt, hanem ahhoz, ami az embereknek tetszik és amivel jobban el lehet adni a telefont. Akinek pedig fekete kell az üzemidő miatt, mert fél a beégéstől, vagy mert az jobban tetszik neki, az feltesz egy másik témát és kész. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.