Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Jajj de jó, éppen ideje volt!! Várjuk MO-ra is.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#2) husztimartin


husztimartin
újonc

Tud valaki valamit arról, hogy esetleg az első generációs Tab S-ek ( 8.4 , 10.5) is megkapják-e a frissítést?

[ Szerkesztve ]

(#3) joey04


joey04
titán

És mikor lesz végre újra vérbeli felsőkategóriás gépe a samunak?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) fojuzer


fojuzer
aktív tag

O.K.Na s mivan a Galaxy S tip //Su-Amoledes//(SM.T705)9 tip. ketyerék boldogtalan Magyari tulajokkal.Semmi Leszarva már kifutott s a frissitések sok kiadást ,nem bevét "Profit" termelök. Ezért érdemes csak 3-5 évente ha tellik,ujabb ketyerére HuFt-okat kiadni! :(( :O

föolvaso

(#5) ttamas válasza husztimartin (#2) üzenetére


ttamas
tag

Én azt olvastam, hogy igen, nyár elejéig,
várom

(#6) Wave84


Wave84
újonc

Erre én is kíváncsi lennék lesz -e ?!Mert az 5.01 bugos lassú vacak .Ha a z3 ugyanezzel a hardverrel megkapta akkor a s8.4 nek is meg kellene!

Wave 84,bármid van keressss.

(#7) gutriqper válasza fojuzer (#4) üzenetére


gutriqper
tag

Ennek szaladj neki mégegyszer :-D

(#8) doooo válasza fojuzer (#4) üzenetére


doooo
veterán

Ügyesen bemásoltad ugyanazt azt a fogyatékos szöveget még egy topicba, gratulálok. Ja nem.. a vége mindenhol kicsit más.. ez már haladás.

[ Szerkesztve ]

(#9) Dyingsoul válasza husztimartin (#2) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ugyanezt akartam kérdezni de látom nem egyedül várom messiásként a 6-os droidot a Tab S-emre. :DD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#10) moleculez válasza husztimartin (#2) üzenetére


moleculez
veterán

Normális 5.1 se jött rá, még jó hogy idejében eladtam. (Tab S 8.4-em volt)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#11) Geri1985


Geri1985
tag

Sziasztok! Én tegnap megkaptam a frissítést, kint élek Angliában. Sok változás nincs, de az a kevés is hasznos. Az eddig is gyors ujjlenyomatolvasó úgy érzem még gyorsabb lett. A rendszer fluidabb, bár én a kezdetektől Nova launchert használok. Az üzemidő is javult. Összességében jót tett az update.

(#12) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Helyes.

A térerő veled van!

(#13) Halkow. válasza husztimartin (#2) üzenetére


Halkow.
senior tag

Szerintem fél év múlva érdeklődj :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.