Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vadtehen


vadtehen
csendes tag

Az a rövidítés egyszerűen csodálatos.

(#2) szupermacs


szupermacs
veterán

6.0 és felfele? Szuper. A régi rendszerek meg le vannak sz@rva. :(((

(#3) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Én pedig csak röhögök, hogy a kezemben lévő 3 éves Z10 Hub-ja mennyivel fejlettebb. A jelenlegi funkcionalitás valami fércmű az eredetihez képest. Persze tudom, a BlackBerry sem tudta megcsinálni rendesen a Priv-re, szóval inkább droid jogosultság engedélyek vannak a háttérben...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#4) a.sebi


a.sebi
őstag

Kirobbanó formában vannak!

(#5) meridarider válasza MittuDomain_ (#3) üzenetére


meridarider
tag

De ennek ebben a formában konkrétan semmi értelme... Ha működne messenger whatsapp és társaival akkor lenne létjogosultsága.

God hates us all.

(#6) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Eddig sem éreztem hiányát, megleszek nélküle.

(#7) dstern válasza Fejvadi (#6) üzenetére


dstern
tag

Oh, pedig hidd el, ez hiánypótló, céges BlackBerry-n imádtam a Hub-ot :)
Én már várom :))

(#8) macskea


macskea
őstag

Hát ez így eléggé fél munka, de gondolom majd gatyába rázzák. Meg gondolom gyors kellett egy pozitív nyúl a kalapból, és meglengették ezt a bétát. :)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#9) akosxyz válasza Fejvadi (#6) üzenetére


akosxyz
senior tag

A HUB egy nagyon jol atgondolt es jol mukodo rendszer. Azt hianyolom a legjobban miota nem BB-m van :(

(#10) Látnok


Látnok
aktív tag

Remélem mire megkapom az új céges telefont működni fog. Mondjuk, ha nem az sem baj, max a BlackBerry HUB+ lesz telepítve. Már persze, ha nem szifont adnak.

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#11) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Ez tök jó dolog lenne, de azért van még mit fejleszteni rajta. Szivesen használnék ilyet, jó lenne hozzá egy teljes képernyős widget a főképrnyőre.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#12) hito


hito
nagyúr

A BlackBerryvel ellentétben viszont a Focus nem kezeli az SMS-eket, nem fogadott hívásokat, a Messenger üzeneteket, és egyéb chatprogramok értesítéseit sem, valamint összesen egy darab e-mail fiókot regisztrálhatunk.”

Köszönjük, ez majdnem sikerült.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#13) Mercel


Mercel
senior tag

Szokásos Samsung szisztéma: pofátlanul lemásolják és fércmunkában piacra dobják azt amit más már kitalált ÉS jól meg is csinált.
Aztán ha látják, hogy működik, akkor a piaci dominanciájukkal megfolytják az eredeti szereplőt.

OFF:
A BlackBerry egyik legjobb tulajdonsága az elméleti biztonság és a valós MultiTask mellett az pont a HUB ami majdnem tökéletes. (de csak majdnem mert a majdnemekben a BlackBerry óriási..)

Marcel

(#14) myckie2 válasza szupermacs (#2) üzenetére


myckie2
őstag

Pont ezt akartam írni... Akkor b*szódjál meg Samsung....

(#15) Polarstar válasza myckie2 (#14) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Affelett is nyugodtam meg+6! :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16) Fejvadi válasza dstern (#7) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

(#9) Insult
Elhiszem, hogy jó, még nem használtam.
Ha csak Samura lesz elérhető, akkor nem is tudom kipróbálni.

(#17) scyllarus


scyllarus
veterán

Lehet, hogy sokaknak kell ez, én speciel gyűlölném. A W10 is sírba tett azzal, hogy az összes fiókomat egyben akarta kezelni (jó, ott legalább szét lehetett szedni).
Nem látom semmi értelmét. Ha jön valami, akkor a képernyőre pillantva tudni akarom, mi jött:sms, email, ha az, melyik fiókba, Skype üzenet, stb. Nem egy számot akarok látni az ikonon/csempén/akármin, hogy valami jött valahová, aztán nézzek bele ahhoz is, hogy megtudjam, mi az. Plusz egy felesleges mozdulat nekem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18) -Skylake- válasza myckie2 (#14) üzenetére


-Skylake-
addikt

Symbianra sem jelent meg ha jól tudom. Baszodjon meg a Samsung. Ketszer. Meg meg egy kicsit.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#19) mjani1172 válasza scyllarus (#17) üzenetére


mjani1172
addikt

Látszik nem tudod, hogy működik, csak beszélsz róla és ellenzed.

[ Szerkesztve ]

(#27) scyllarus válasza mjani1172 (#19) üzenetére


scyllarus
veterán

Valóban nem tudom, ahogy szerintem te sem, és itt sokan nem, mégis beszélünk róla :)
A Samsung Focushoz egyelőre nem készült külön felület, vagy widget, így hagyományos ikonként jelenik meg a főképernyőn" - innentől sok kétség nem marad, amit írtam, az igaz rá.
Igen, ellenzem, de ez az én véleményem. Nem írtam, hogy sz.r, kuka, a Samsung foglalkozzon inkább a robbanó akksikkal, stb. Leírtam, hogy NEKEM nem kell, ez a véleményem, és a fórum arról szól, hogy megosztjuk egymással a véleményünket egy témáról.
A WP-s utalás ne tévesszen meg, előtte csak droidom volt (jellemzően Samuk!) és a következő is az lesz valószínűleg, szóval nem droid vagy Samu-hater vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#28) Látnok válasza scyllarus (#27) üzenetére


Látnok
aktív tag

A doridos BB verziót én sem tudom, hogy működik, és a samu félét sem.
A BB OS10 verzió viszont kiválló. jól szabályozható az, hogy miről és milyen formában kérsz értesítést (led milyen színnel, hang jelzés, rezgés, stb.), egyáltalán akarod-e a központi értesítést, ráadásul ha a HUB-ban azaz az értesítési felületen nyitod meg a beérkezett üzenetet, azt az alap programban is olvasottá teszi, illetve ha a HUB-on belül válaszolsz, akkor nem nyitja meg a programit emiatt külön, hanem egy helyen el tudsz intézni mindent.

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.