Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Reac^


Reac^
őstag

5p és fennlesznek a képek :U :C

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#2) Pubszon válasza Reac^ (#1) üzenetére


Pubszon
veterán

Gratulálok! :R

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3) KrAt


KrAt
veterán

Frankó :) Grat hozzá :)

S milyen pontokat hoz így a kari? :)

(#4) barnam_


barnam_
nagyúr

Grat! Hasonló minőségüek a képek, mint ahogy azt már megszokhattuk :R

Érdekes hogy állandóan variál a Galaxy... új nyák, új hűtő, stb...
Az "új" hűtő nagyon hasonlít ahhoz, mint ami a 7300GT-n volt, de szerintem nem jobb mint a CM-es.

Nem fognak a FET-ek megsülni 1.8V gpu mellett?

Szerk.: az is érdekelne, hogy léghűtéssel 24/7-ben használható feszen (1.5V-1.6V) mennyire húzható a GT, és mennyire hűti le a VF700-Cu.

[ Szerkesztve ]

(#5) John_Doe


John_Doe
senior tag

Az én Galaxy 7900GS Superemen is ez a csoda hűtő feszített. A bajom csak az hogy most hogy gariztatni kéne a kártyát vissza nem igazán akar menni rá.

Shal'kek nem'ron!

(#6) pisti


pisti
őstag

Azaz 1,8V a GPU-ra szerintem nagyon sok.

(#7) #64791808 válasza pisti (#6) üzenetére


#64791808
törölt tag

Egyetértek, 50%-kal emelted a feszültséget, viszonylag hamar kinyírod vele a kártyád. Dehát jólteszed, nyilván megér ennyi pénzt, hogy a neved valami tuningoldalon szerepeljen :)

(#8) Reac^ válasza #64791808 (#7) üzenetére


Reac^
őstag

A mai generációváltásokat figyelembe vevé abszolút figyemen kivül hagyom az ilyesféle megközelítéseket.
Egyébként valaki bizonyított már ilyen téren? Akár CPU vagy akár VGA.

Ez nem a listáról szól... valaki az autóját bütyköli valaki a gépit. Mivel még ninsc autom ezért ebben lelem örömöm :DDD :U

---

Eredmények:

6913
7006
7227

A lista:

[link]

---

Aggregátor: Nem fognak megsülni, ugyanis ha olvastad volna a vf-hez járó ramsüniket raktam fel a fetekre. És szépen melexenek! :B

[ Szerkesztve ]

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#9) barnam_ válasza Reac^ (#8) üzenetére


barnam_
nagyúr

Az nem jelent semmit, hogy ram sünit tettél rá, lásd Achill3us 8600GT-jét, amin megsültek a FET-ek, hiába volt rajta ramsüni. Igaz Ő 2V-t adott a gpu-nak :DDD
Egy teszt erejéig nem lehet gond belőle, de hosszabb távon nem használnám ilyen magas fesz-en.

(#10) #64791808 válasza Reac^ (#8) üzenetére


#64791808
törölt tag

Félreértesz, nekem tökéletesen megfelel, hogy ilyen fesszel megy a kártyád, hát szarok én rá, hogy hogyan teszed tönkre a saját tulajdonodat, csak arról akartalak tájékoztatni, hogy mindenféle szakmai tudásalap nélkül tuningolsz, ahogy azt egy fórumon láttad. Effektíve gőzöd nincs, egy alkatrész meddig és hogyan terhelhető.

Ha mégis szétégetnéd a kártyádat, nyilván nem haragszol meg, ha hangosan kiröhöglek :)

(#11) Reac^ válasza barnam_ (#9) üzenetére


Reac^
őstag

(#9) Aggregátor :

Valami rémlett, de nem tuttam hogy úgy pukkant el, amúgy fújja egy 12es oldalról a kártyát ;)

Véletlenül nekem is indult 2,09-en egyszer, téptem ki a kábelt lendülettel :C

(#10) Cerebellum :

Nem is értem ezt a szakmai tudásalap megközelítést? Miért valakinek is (bárkinek) van szakmai tudása akik guide-ok alapján csinálják a modjaikat? Sztem max azoknak akik megcsinálják a guidet és átadják a tudásukat és tanácsaikat. De nem is értem, hogy ez miért ilyen fontos.
Lásd madshrimps... nekik is sikerült elkúrni a kártyájukat, pedig az volt az első "hivatalos" GE mod.
Nincs győzelem áldozatok nélkül.
Achilleus is pórul járt, pedig nem kis háttere van. Attól függetlenül hogy ért vagy nem ért az elektronikához. :K

Nem haraxom ha kiröhöx. Az előző "legendás" 7300mam is beadta a derekát. Bár máig nem tisztázott körülmények között. Valószínüleg az egymás utáni 5-6odik vízhűtőblokk felrakás kúrhatott el valamit.

Ajánlom figyelmedbe a másik írásomat is: [link]

[ Szerkesztve ]

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#12) kavicssli válasza Reac^ (#1) üzenetére


kavicssli
addikt

Nagyon jó! :DD egy teljes leirást is nyomhatnál engem érdekelne :B

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#13) kavicssli válasza kavicssli (#12) üzenetére


kavicssli
addikt

Sorry ez nem ide! :W :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.