Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nightmare


Nightmare
senior tag

Miért kéne szégyellned magad.Nap mint nap látni ilyeneket az utcán,és ha mindenkinek csak egy százast adsz,akkor nem sok pénzed maradna.:)
Sajnos ilyen világban élünk,egyik fele a nyomorbanél,míg a másik dőzsöl.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2) galacsin válasza Nightmare (#1) üzenetére


galacsin
újonc

Az állapot, amiben halála pillanatában, és az azt megelőző időben létezett, visszataszító volt. Én a miatt éreztem rosszul magam, ahogy megítéltem, elítéltem őt. Pedig semmit nem tudok, azokról a tényezőkről, amik ide vezettek.

(#3) #51736960


#51736960
törölt tag

''Valamikor őt is anya szülte, szerették. Játszott, nevettet, olykor sírt is biztosan''

Ez nekem is gyakran eszember jut, amikor ilyen embereket látok. Sajna ez van.

(#4) tkazmer válasza galacsin (#2) üzenetére


tkazmer
addikt

Szerintem emiatt sem érdemes rosszul érezned magad, egészen bizonyosan az az illető is részese volt annak, hogy idáig süllyedt.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#5) Ősember válasza tkazmer (#4) üzenetére


Ősember
őstag

részese volt? valoszinü igen... innentöl csak az a kérdés hogy szándékosan, vagy akaratlanul került ebbe a helyzetbe. :U

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#6) tkazmer válasza Ősember (#5) üzenetére


tkazmer
addikt

Úgy gondoltam, hogy egészen bizonyosan volt 1-2 rossz döntése rosszkor, így kerülhetett az adott helyzetbe.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#7) tiv83us


tiv83us
veterán

Orulok hogy vannak hasonlo erzesu emberek is mint en...Sokan mondjak, hogy ''maguknak csinaltak'', ''ok basztak el sajat maguk''. Olyanok, akik soha nem is ismertek az egyent. Igen vannak lusta emberek, akik allami tamogatasbol elnek, akik isznak es keregetnek es nem tesznek meg semmi erofeszitest. De soha sem tudhatod, hogy egy ember hogyan kerult oda, ahova, minek a kovetkezmenye keppen. Valakinek talan o is az edesapja, a fia, a nagyapja, a testvere es nem a lustasagabol es a trehanysagabol kerult oda.

Always Outnumbered, Never Outgunned

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.