Hirdetés

2023. február 9., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) freshtests

freshtests
csendes tag

GTA 4-hez pont elég ez a ram mennyiség. ;]

Időnként feltünök!

(#2) GAI válasza freshtests (#1) üzenetére

GAI
senior tag

Tévedés, még ennyi video RAM-al se lehet max-ra tenni :DDD (GTX480-al próbáltam anno)

(#3) kovsol

kovsol
félisten

És gondolom méreg drágán osztották azok a HP gépeket amibe ezt az izét rakták bele.

May the Force be with you!

(#4) yolan

yolan
őstag

Megatron :DDD

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#5) madmaxxx

madmaxxx
senior tag

A PCI-e 1.0-val valóban nem kompatibilis, erre 1 ismerősöm szó szerint "ráfizetett". :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#6) --HARDCORE--

--HARDCORE--
senior tag

1536... az igen.. kit akartak azzal megvesztegetni? :DDD

üdv: Zsolt https://www.youtube.com/watch?v=4eXqxsV_83M

(#7) Apollyon

Apollyon
Korrektor

Egyébként ilyen gyenge kártyánál ilyen sok memóriát létezik bármilyen alkalmazás/program a világon amire lehet ezt legalább egy kicsit is értelmesen használni? De most komolyan.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8) madmaxxx

madmaxxx
senior tag

Ezt a videokártyát én a 9400 utódjaként említeném. Hiába a HP nem árul "GAMER" konfigokat. :N

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#9) GAI válasza madmaxxx (#5) üzenetére

GAI
senior tag

Akitől vettem, az is amiatt adta el mert nem ment az alaplapjában

(#10) GAI válasza GAI (#9) üzenetére

GAI
senior tag

a 9400-nál azért jóval erősebb, inkább a 8800GS/9600GSO-hoz van közel a specifikációk alapján (csak a RAM órajel miatt gyengébb kicsit), már ha egyáltalán van értelme azt keresni, hogy melyik kártya utóda lehet, hiszen csak OEM piacra készült :)

(#11) madmaxxx válasza GAI (#9) üzenetére

madmaxxx
senior tag

Nos, ahogy utánanéztem ugyanarról a személyről beszélünk. :K

(#12) GAI válasza madmaxxx (#11) üzenetére

GAI
senior tag

Az megeshet, mert ilyen kártyából nem lehet sok :)

(#13) eziskamu

eziskamu
addikt

Nekem ennek egy 756megás 48 stream procis változata volt meg, de tök így nézett ki. Amúgy az is 192 bit volt, viszont a memókat 25 %-al simán lehetett húzni és még a gpu is tudott ennyit (mind a shader mind a gpu többi része), de a szar hűtő és a tápcsati hiánya miatt inkább nem pedzegettem nagyon hosszan. Az volt a legnagyobb baja (a melegedés és a zaj mellett, hogy nem voltak energiatakarékos profilok beállítva, mindig a maxon ment. Persze külső progikkal lehetett ezt gyógyítani.

(#14) Mr.Csizmás válasza GAI (#2) üzenetére

Mr.Csizmás
félisten

van egyáltalán olyan VGA, amivel maxra lehet tenni? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B X | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15) Yutani válasza eziskamu (#13) üzenetére

Yutani
nagyúr

Egy ilyen nálam is járt. Meghalt a hűtője, tettem rá egy halk kínai csodát:

#tarcsad

(#16) Mr.Csizmás válasza Yutani (#15) üzenetére

Mr.Csizmás
félisten

nem beszólás, de ez enyhén zalman kopi :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B X | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17) Yutani válasza Mr.Csizmás (#16) üzenetére

Yutani
nagyúr

Inkább ennek a NorthQ réz hűtőnek az alu koppintása:

#tarcsad

(#18) GAI válasza Yutani (#17) üzenetére

GAI
senior tag

Ami meg a Zalman VF700-Cu gátlástalan koppintása :DDD

(#19) Yutani válasza GAI (#18) üzenetére

Yutani
nagyúr

Mondjuk, de a borda szélesebb részének jelentősen más a kiképzése, mint a Zalmannál. Nekem ez jobban tetszik. Egy 9500 Pro kártyára is ilyet szereltem, nagyon jól néz ki rajta.

Kéne egy Radeon 9700, arra is jó lenne, mert a ramokra alu borda, és kész a csoda! ;)

Ja és asszem az én kártyám, amit linkeltem, GT 130 néven futott.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#20) Weißturul

Weißturul
senior tag

azigen, mennyi RAM, nekem a rendszermemóriám nem ennyi :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

Copyright © 2000-2023 PROHARDVER Informatikai Kft.