Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [GAI:] pcbonto1992

Hozzászólások

(#1) kurion


kurion
senior tag

Hasonlóan jártam én is. Közel 2 éve történt az ügy(Adibub ha ez mond valakinek valamit). Megtettem a feljelentést és másfél év után lett belőle valami. A vicc hogy eddig 3 levelet küldött a rendőrség mind a 3x szar címre és névre....

Úgy érzem náluk senki sincs a helyzet magaslatán....

[ Szerkesztve ]

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#2) DarthSun


DarthSun
nagyúr

Szerencsém volt, még nem futottam bele ilyenbe, azonban úgy látom jobb lesz óvatosnak lenni.Akiktől én vásároltam eddig mind rendes, pontos csávó volt de ezek szerint résen kell lenni :U

(#3) kurion válasza DarthSun (#2) üzenetére


kurion
senior tag

Újoncokkal kell vigyázni akiknek kevés a visszajelzése vagy nincs is :D :C

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#4) Szatyor95 válasza kurion (#3) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Sokszor már a komolyabb értékelésű emberkékben sem lehet megbízni. Nem is olyan régen néztem meg egy telefont. A gyári kártyafüggetlenről kiderült, hogy külföldi függetlenített. Egy másik, hibátlan telefonnak meg olyan szinten sárga volt a kijelzője, hogy a vakokon kívül nincs ember aki ne látta volna. Mint megtudtam, ez az eladó szerint az AMOLED természetes színe...

Nyugodj békében Integra!

(#5) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

a rendőrség nem mondhatja meg a bankodnak, hogy milyen okból kéri a számlaszámhoz tartozó adatokat, így a bankod nem tudja, hogy a wtcc tornyait akarod felrobbantani vagy károsult vagy egy piti tyúkperben.

a banknak meg nincs mérlegelési lehetősége, tehát ha a rendőrség kér egy adatot, akkor azt ki kell adnia.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) toeki válasza bambano (#5) üzenetére


toeki
senior tag

a wtcc az a túraautóbajnokság amiben a michelisz tolja de amúgy nagyjából igen :D

(#7) creation


creation
senior tag

Az én ügyemben még áll a helyzet, nem tudom hol tart...

[link]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#8) ribizly


ribizly
veterán

Ez azért kemény. Az a baj ezekkel, hogy pont az ilyen esetek/egyének miatt félnek az emberek belevágni a használtpiacon történő kereskedésbe. Ezeket elő kell keríteni és példát statuálni, hogy legyen bizalma mindenkinek, mert tudhatják: az érdekeik védve vannak!

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#9) GAI válasza ribizly (#8) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Ez mondhatjuk hogy sajnos "ilyen", amikor belevágtam a nagy videokártyás cikkbe, akkor eleve számítottam rá hogy belefutok ilyenekbe. Mondjuk furcsamód az a ritkább, hogy lelépnek a pénzzel és nem küldenek semmit. Ami gyakoribb volt (főleg a vaterán) hogy elküldték az aucióban hirdetett kártyát, de a hibátlannak hirdetett kártyáról kiderült hogy hibás (született is erről egy bejegyzésem anno). A cikk végére már egy szép nagy doboznyi hulladék kártya gyűlt össze, minimum 15-20 db. Persze a bemutatott kártyák számához képest még ez sem akkora arány, és jórészt olcsó párezer Ft-os darabokkal vertek át, de persze akkor is bosszantó.

Ami jobban felbosszantott ebben az esetben az az volt, hogy bár én is károsultként kéne hogy szerepeljek ebben az ügyben, de a rendőrség azzal szórakoztat hogy mért az én számlaszámomról lett küldve a hamis igazolás. Azt gondolná az ember, hogy ennyi eszük csak van, hogy a számlaszám tulajdonosa jó eséllyel semmit nem tud az egészről.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [GAI:] pcbonto1992
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.