Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [GAI:] KÉSZ!!!

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

65 oldal... jesszus, ki fogja azt elolvasni?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) GAI válasza bambano (#1) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

akit érdekel :)

(#3) Oliverda válasza GAI (#2) üzenetére


Oliverda
félisten

Hány hónapig készült? :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4) GAI válasza Oliverda (#3) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

az ATI kártyák összeszedését tavaly júliusban kezdtem el, vagyis 9 hónap, de ha az NVIDIA kártyákat is hozzávesszük (mert ez az összehasonlító cikk azokat is tartalmazza) akkor az majdnem pontosan még egyszer ennyi idő.

(#5) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

remek, kíváncsi leszek a kész cikkre :K

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#6) Oliverda válasza GAI (#4) üzenetére


Oliverda
félisten

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Mindenképpen elolvasom! :)

Üdv. core2

(#8) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Jó lett a cikk :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) mrlt


mrlt
tag

Minden tiszteletem ezért a hatalmas írásért, el fogom olvasni! Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Go Pack Go!

(#10) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Inkább leteszek arról, hogy megjelenés előtt végigolvasom :DDD Elismerésem, ez nagyon kemény lett :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) Viszlát


Viszlát
addikt

Nálad tuti nincs minden rendben. Nagyon parázok, hogy ne én kapjam a feladatot, rámenne egy egész hét valszeg. :U

Csak viccelek. :DDD

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#12) Иван


Иван
őstag

:R

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#13) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Előre is le a kalappal :) :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14) GAI válasza hoffman_ (#13) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

köszi, remélem tetszeni fog

(#15) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Szerintem a Logout eddigi legnagyobb terjedelmű cikke lesz. Mindenképpen elolvasom és szvsz sokan ezt teszik majd. Remek munka! :R

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#16) föccer válasza madmaxxx (#15) üzenetére


föccer
nagyúr

:C

Fordítsátok angolra. Biztosan, hogy hivatkozási alap lenne nagyon sok embernél. Ilyen átfogó tesztet még sehol nem láttam.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#17) Szten Márs válasza Oliverda (#6) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

(#18) Иван


Иван
őstag

Hát az biztos, hogy mindenki jön neki egy bambival :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#19) madmaxxx válasza föccer (#16) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Nem is rossz, sőt kifejezetten jó ötlet. Ilyen terjedelmű és minőségű írás csak a Logouton van.
Ezt még Amerikában is elismerik! :C

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#20) GAI válasza madmaxxx (#19) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Sajnos nem olyan kaliberű az angol tudásom, hogy ekkora mennyiséget le tudjak szakszerűen fordítani :(

(#21) föccer válasza GAI (#20) üzenetére


föccer
nagyúr

Szerintem lesz rá vállalkozó szellem. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22) madmaxxx válasza föccer (#21) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Osztom föccer kolléga véleményét! :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#23) Trailblazer


Trailblazer
addikt

:R :C

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#24) bambano válasza GAI (#20) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

szerintem fordíts le belőle vagy 6-8 oldalt, tedd ki egy személyes bejegyzésbe és majd a tömeg kijavítja. a többit már lehet arra alapozni, úgyis sok lesz benne az ismétlődő kifejezés.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25) proci985 válasza GAI (#20) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ha kell akkor részekben tudok segíteni (enyém se tökéletes, de a diplomamunkám angolul írom ill napi használatban van, C1 felett vagyok). többre sajnos nem lenne időm (ld előző mondat:) ).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#26) C4mp3r válasza proci985 (#25) üzenetére


C4mp3r
addikt

65 oldal szakmai szoveg :D meg ha hasznal(sz) valamilyen CAT programot pl. memoq akkor is iszonyat mennyiseg. en szakforditonak tanulok, szivesen segitenek, de ez eleg nagy munka, terminologianak is utana kellene nezni; ha valaki elkezdi magatol 0 tapasztalattal forditgatni, amellett, hogy sokat fog szivni vele nagy az esely ra, hogy hibas is lesz.

p.s.: [link] nagyon jo oldal, esetleg fel lehet dobni ide munkanak, bar nem valoszinu hogy csak ugy nekiallnanak

[ Szerkesztve ]

(#27) sworder


sworder
csendes tag

Már nagyon várjuk!Mikor adják ki? :C

(#28) BomiBoogie válasza sworder (#27) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hamarosan... :)

Az egyeztetések már lezárultak, monumentális, enciklopédiaszerű munkáról van szó, lesz olvasnivaló és érdekesség bőven.

Fun fact:
Végig lehet olvasni. :K

[ Szerkesztve ]

(#29) Dany007 válasza BomiBoogie (#28) üzenetére


Dany007
veterán

Azért én nem lennék a korrektor helyében. :D
De ez biztos, hogy brutális... és jópár évig lefölözhetetlen cikk lesz itt az oldalon.

Akár a készítés menete vagy egyéb háttérinfók is megérnének egy cikket.

(#30) BomiBoogie válasza Dany007 (#29) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Bár lenne minél több ilyen színvonalú és tartalmú írás. :)

Egyébként GAI kolléga korábbi bejegyzéseiben olvashatsz mazsolákat arról, hogyan készült.

(#31) Picike8


Picike8
aktív tag

huhh, gratula hozzá, nem kis munka lehetett. :R

(#32) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Most nézem:
Előzetes félelmeimmel ellentétben a Logout motorja a legkisebb zokszó nélkül kezelte ezt a hatalmas cikket, így mindenképp jár egy virtuális kalapemelés a fejlesztőknek

Ezt én is meg tudom erősíteni, pedig nem keveset tologattam oda-vissza.

(#33) Agostino
Kicsit bővebben? Interjú a szerzővel, hogy milyen elhatározásból készítette és mi motiválta?

[ Szerkesztve ]

(#33) Agostino


Agostino
addikt

szerintem komolyabb publicitást is megérne egy ilyen történet :K

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#34) Töki bácsi válasza BomiBoogie (#32) üzenetére


Töki bácsi
aktív tag

Szerintem arra gondolt, hogy kiadni nyomtatott formában :C

osu-no seishin

(#35) Agostino válasza Töki bácsi (#34) üzenetére


Agostino
addikt

például, igen. : ) komolyabb publicitás alatt azt értem, hogy komolyabban foglalkozni vele. persze először lássuk a medvét, de ha jó, rendszerező, hivatkozási alapként tekinthető erős összefoglaló az írás és ennek ellenére megmarad a logout falain belül, az kicsit olyan számomra, mintha tgm a blikkbe publikálna : ))))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [GAI:] KÉSZ!!!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.