Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Ezt a hűtőt soha nem tudtam hova tenni. Olyan valamilyen de mégse.
Mennyire hatékony?

Mit is kéne ide írni?

(#2) GAI válasza KisTopi95 (#1) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Az majd a tesztek alatt kiderül, de nekem nem tűnik rossznak, legalábbis a rettenetes MSI-féle hűtőhöz képest, ami a pár posttal lejjebb bemutatott AGP-s 1950 Pro-n látható, kifejezetten minőségi darabnak tűnik.

(#3) madmaxxx válasza GAI (#2) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Elég jó teljesítményű kártya hatékony hűtéssel. :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#4) Yutani válasza GAI (#2) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ez a hűtés jó és halk, csak előfordulhat, hogy a kártya alján lévő (PCIe csati feletti) RAM IC-ktől eláll kicsit. Nekem is volt ilyen kártyám anno, és ezt figyeltem meg. Valószínűleg a PCB csavarodott kissé, mert a hűtő nem deformálódott.

#tarcsad

(#5) GAI válasza Yutani (#4) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

az ilyen egybe-hűtőknél az gyakran előfordul. Érdekes az a két fém merevítő sín a kártya hátulján

[ Szerkesztve ]

(#6) Yutani válasza GAI (#5) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ilyenre nem emlékszem, hogy lett volna az én kártyámon, és sok kép a neten enélkül mutatja a kártyát. Szerintem ezt azért rakták rá, hogy az általam is említett jelenséget kiküszöböljék. Nézd meg légyszi, hogy rendesen felfekszik-e a memóriára a hűtő?

#tarcsad

(#7) GAI válasza Yutani (#6) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

úgy látom hogy ezen is van egy hajszálvékony rés. Olyan mintha nem lenne elég vastag a hűtő és a memóriamodulok közötti hővezető gumi réteg

(#8) Yutani válasza GAI (#7) üzenetére


Yutani
nagyúr

A kiváló Asus mérnöki tudomány! :)

#tarcsad

(#9) madmaxxx válasza Yutani (#8) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Valamiből a gyártóknak is meg kell élniük. Ha örök életű hardvereket gyártanának előbb-utóbb elfogyna a vásárlóréteg. :D

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.