Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Agp fronton még megértem hogy sa nuku, de a pci-e fronton mért húztad ki a gta 4et? Jó oké, ez tény hogy nagyon proci függő, de szerintem jól mérhető a vga alatta. Tudom jó pár kártyával mértem. Amúgy Alien vs predator?

Mit is kéne ide írni?

(#2) Mr X válasza KisTopi95 (#1) üzenetére


Mr X
veterán

Tippre azért, mert annyira procifüggő a SA és a IV is, hogy nem igazán ad reális képet a VGA erejéről.

(#3) GAI válasza KisTopi95 (#1) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Mert nem hajlandó lefutni maximális beállításokkal a gyengébb kártyákon. Hiába hívom meg a -norestrictions -nomemrestrict paraméterrel, úgy engedi feltenni maxra, de lefagy töltés közben.

(#4) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Ezek szerint a GTA sorozat nem igazán tud megfelelő teszteredményt mutatni a videokártyák teljesítményéről.

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#5) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Esetleg Fear 2 vagy 3? Crysis :D

Mit is kéne ide írni?

(#6) kmisi99


kmisi99
addikt

a portal 2 az fps teljes mértékben szerintem. :F Esetleg elder scrolls oblivion vagy netalán skyrim? Azokban van 3rd nézet is.

[ Szerkesztve ]

(#7) moha21


moha21
addikt

Ez TPS nem FPS.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#8) Varoz


Varoz
őstag

Üdv!

Star Wars - Knights Of The Old Republic, mint akciójáték? Láttad egyáltalán, legalább képen? Ugyanis az egy RPG.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9) moha21 válasza Varoz (#8) üzenetére


moha21
addikt

Szerintem ő a TPS-t [link] keveri az FPS-el.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#10) Varoz válasza moha21 (#9) üzenetére


Varoz
őstag

Nem. Azt nem keveri: A cikk nem lehet teljes az "akciójáték" (klasszikusabb nevén 3rd Person Shooter) kategória nélkül!

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11) moha21 válasza Varoz (#10) üzenetére


moha21
addikt

Hmm. Többször is sikeresen félreolvastam. :B

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#12) GAI válasza kmisi99 (#6) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

igaz hogy fp de nem s :DD

inkább logikai/ügyességi/mittoménmi... és az FPS-ek között nem maradt neki hely :)

[ Szerkesztve ]

(#13) GAI válasza KisTopi95 (#5) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Na ezek az FPS-ek

(#14) GAI válasza Varoz (#8) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Nem igazán ismerem, csak más hirtelen nem jutott eszembe. Azért is kérdőjeles. Az viszont lehet, hogy keverem a Jedi Academy-vel :DDD A Star Wars-os játékok sose fogtak meg igazán, de sokakat érdekelhetnek, ezért gondoltam hogy be kéne tenni egyet... De lehet mégis inkább marad a San Andreas...

[ Szerkesztve ]

(#15) Varoz válasza GAI (#14) üzenetére


Varoz
őstag

Á, értem. Nem probléma. :R
Maradhat szerintem. Meg mellé még egy GTA - SA. :D

moha21
Nincs gond, tévedni emberi dolog. :R

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#16) GAI válasza Varoz (#15) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Meglátom hogy a Mafia 1 mennyire procilimites, mert ha nagyon, akkor annak ki kell esnie...

(#17) asdf2


asdf2
tag

Crysis-t betehetnéd, a GF 6-os szérián már el is döcög. :D (Láttam már FX-en is, de az nekem is beteg. :DDD )

(#18) GAI válasza asdf2 (#17) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Crysis Warhead lesz, az FPS kategóriában

(#19) KYZRR válasza GAI (#18) üzenetére


KYZRR
őstag

AGP Fonton lehetne a Far Cry pl.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#20) mcs


mcs
veterán

Tomb Raider "FX szivató rész" -> The Angel Of Darkness ;)

(#21) GAI válasza mcs (#20) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Jaja... de sajnos v-sync limites :( Azaz hiába van "force off"-ra állítva a v-sync, 60 fps-nél leszabályoz

(#22) mcs válasza GAI (#21) üzenetére


mcs
veterán

Úgy látszik, tanult valamit az NV ATiéktól. :DDD
Nálam legalábbis Radeonnal van az pl, hogy Flatout2 alatt nem reagál force offra. 8400GSel fél éve még ki tudtam kényszeríteni az akkori driverekkel.

Amúgy én konkrétan a GT430 teljesítményére leszek nagyon kíváncsi a tesztedben. A 8400 elpasszolása előtt sokat agyaltam azon, hogy veszek újan 16-17 ezerért, de végül találtam 7ért Asus 4670et. :)

(#23) GAI válasza mcs (#22) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Az az érdekes hogy ez játék függő. Van amelyiknél működik a v-sync kikapcsolása, és elmegy többszáz fps-ig is akár, ezek jók a tesztbe. És van amelyiknél hiába állítok a driverben bármit, 60fps limit van benne

(#24) mcs


mcs
veterán

Hm...AGP fronton lenne egy játék javaslatom, ha még nem késő. :)
Attól eltekintve, hogy az egyik nagy kedvencem, az UT2004 Inferno pályájára gondoltam.
Véleményem szerint szépen tükrözi a vga-k nyers erejét az 1024x768 és afeletti felbontásokon. ;)

[ Szerkesztve ]

(#25) GAI válasza mcs (#24) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

A UT2004-ben nem volt benchmark, ezért az UT2003 lesz a tesztben (flyby-antalus :) )

(#26) mcs válasza GAI (#25) üzenetére


mcs
veterán

Az is tökéletes! ;)

(#27) mcs válasza mcs (#26) üzenetére


mcs
veterán

Gondolom a Gef3 Titaniumoktól kezdve születtek/születnek elfogadható eredmények, esetleg még a 128 bites MX440től. Azt is el tudom képzelni, ahogy a piciny 64 bites csodák kapkodva szedik a levegőt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28) Huma


Huma
addikt

Jedi Academy nagy kedvenc volt anno.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#29) GAI válasza mcs (#27) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Annyira nem vészes, a legkisebb kártyákon is jól fut 640-ben :) 1280-ban persze már jobban terhel

(#30) mcs válasza GAI (#29) üzenetére


mcs
veterán

Néztem én is jó pár féle kártyán a 2004et anno. :)
640től 800x600ig közepes körüli grafon GF2 MX400al jó tapasztalataim voltak, viszont 1280ban maxon már egy 8400GS gyomrát is alaposan megüli, mondjuk az sem éppen egy gamer zsuga. Nem szaggatott, csak az ingadozások miatt erőteljesen rángatott. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.