Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Nem lesz jó a teszt, ropogósra fognak sülni a kártyák a Prescott mellett... ;].

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#2) zuhi_


zuhi_
senior tag

Fel! :C

(#3) GAI válasza X3B6O0X (#1) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog (1)

Majd nyitott házzal tesztelek :D

(#4) EczkE válasza GAI (#3) üzenetére


EczkE
addikt

Jön a tél, irány a természet. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#5) Thunderzolee válasza X3B6O0X (#1) üzenetére

Hát.. éppen beköszöntött a hűvős idő, még jól is jöhet ez a kis kályha-konfig. Szgép ház minek? Ha ugyanígy rakod össze teszteléshez is a gépet, legalább ha csinálsz képeket, látszani fog éppen milyen kártya van benne.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) GAI válasza Thunderzolee (#5) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog (1)

AZért, mert hónapokig is eltart mire minden kártyát végig tesztelek (hiszen még meg sincs az összes), és addig ne álljon már a gép így szétszedve :)

(#7) yolan


yolan
őstag

csinalnad twitteren ezt a folyamatot biztos nyomtam volna mar ra egy follow-ot!
napi szinten keresem, hogy hatha kerult hozzad uj kartya vagy valami uj post annyira erdekel.
twitter hianyaba megy rssbe meg konyvjelzobe a logoutod :)

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#8) Viktor77


Viktor77
titán

Az a baj, hogy ez a konfig pár kártyához kevés lesz, mint azt itt pár eredmény (főleg elől) bizonyítja.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Sok sikert a teszthez! Remélem ha nem is teljesen valósághűen, de mutatkoznak majd a valódi erő- és tudáskülönbségek a videokártyák között. :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#10) GAI válasza Viktor77 (#8) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog (1)

A legerősebb kártya egy 7800 GS (referencia 16 pipe-os) lesz amit tesztelni fogok benne, ahhoz szerintem elég. Ennél erősebb P4-est összerakni nem nagyon lehet, hacsak nem Extreme Edition-ra költök, de kétlem hogy akkora lenne a különbség, hogy megérje...

(#11) GAI válasza madmaxxx (#9) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog (1)

én is ebben bízom :DDD

(#12) Thunderzolee válasza GAI (#10) üzenetére

Nem feltétlenül kell P4-es konfig AGP csatolós VGA-hoz.
Később is adtak ki még AGP csatolós alaplapot kétmagos procikhoz is. Gondolom erre utalt Viktor77.
Nagy kártyákat főleg azokkal a kétmagos procikkal lehet csak kihajtani. :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13) Viktor77 válasza Thunderzolee (#12) üzenetére


Viktor77
titán

Pontosan erre gondoltam. Kevés lesz ez a P4, ez látszik az ottani pontszámokon.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14) #65675776


#65675776
törölt tag

Az a Zalman egyes kártyáknak lehet bekever majd a baszott nagy szórt mágneses terével.

(#15) GAI válasza Thunderzolee (#12) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog (1)

Olyan alaplap hivatalosan nem létezett, az Intel a s478-al befejezte az AGP támogatását. Persze néhány (többnyire noname) gyártó készített AGP-s alaplapot pl LGA775-höz is, de ilyen hybrid megoldásokkal nem foglalkozom, épp eleget szívtam vele a 15 csúcskártyás tesztben. Különben is az a cél, hogy olyan életszerű AGP-s gépet rakjak össze, amilyet ezek a kártyák valóban kaphattak maguk alá újkorukban.

(#16) GAI válasza #65675776 (#14) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog (1)

Azért ez szerintem kissé túlzó feltevés :))

(#17) #65675776 válasza GAI (#16) üzenetére


#65675776
törölt tag

Annyira nem. Tunerek pl sok esetben rühellték a Zalman hűtőket, roppant trágya képük volt ilyen rendszerekben. Más eszközök esetén is okozhat problémát.

(#18) GAI válasza #65675776 (#17) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog (1)

Gondolom azért, mert analóg tuner volt, annak valóban bezavarhat... De a gép stabilitását ha veszélyeztetné az azért elég durva lenne :) Egy forgalomba kerülő terméknek kismillió szabványnak kell megfelelnie, biztos van erre is valami mérés. Egyébként ez a hűtő is beigazolta miért nem szeretem a Zalmanokat: bazi hangos, és szerintem ahhoz képest egyáltalán nem hűt jól...

(#19) #65675776 válasza GAI (#18) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ettől függetlenül nem illene zavarnia. Még a Si-tuneres kártyák közül is sok érzékeny volt rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.